Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bliski znajomy Matki Boskiej :: zobacz komentowany artykuł

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ka~

~Ka~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 20:45

Czy szanowny Pan redaktor nie zna obyczajów panujących na wsiach? Często i gęsto ludzie mieszkający na wsi są bardzo zawistni. Na przykład jeśli sąsiadowi zza płotu wiedzie się lepiej materialnie, potrafią go znienawidzieć i zrobić wiele aby chodź trochę zepsuć mu opinię w oczach innych i w ten prymitywny sposób poczuć się na chwilę lepiej... Jeśli chodzi o uzdrowiciela to polecam tego człowieka bo sam się u niego leczyłem z ciężko uleczalnej choroby jaką jest nerwica. Zostałem wyleczony, dziś mogę uprawiać sport, biegać, pracować co wcześniej gdy miałem nerwicę było nie do pomyślenia. Nie wiem dlaczego ale odnoszę wrażenie że artykuł o uzdrowicielu jest napisany w taki sposób aby go ośmieszyć...widocznie komuś na tym mogło zależeć. Pozdrawiam zdrowy :)

#2 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2012 - 09:20

Czy ktoś ma namiar do Pana opisywanego w artykule?

#3 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 06 styczeń 2012 - 13:24

A ja jestem skłonna uwierzyć w prawdziwość tego artykułu.Cuda się zdarzają chociaż mamy XXI wiek.A Matka Boska może się ukazać tylko wybranym ludziom.Widocznie Krzysztof zasłużył sobie na to i teraz ma dar uzdrawiania.

#4 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2012 - 07:59

Mi ten Pan 20 lat temu pomógł kiedy chorowałam na nerki. Teraz moja córka choruje na inną chorobę i mam nadzieję że jej też pomoże. Czy ktoś ma kontakt do pana Krzysztofa?

#5 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 15 styczeń 2012 - 12:59

Jeśli wejdziesz na artykuł na początku postów, tam jest podany email do autora artykułu,może tam znajdziesz podpowiedź.Pozdrawiam.

Użytkownik nowatorka edytował ten post 15 styczeń 2012 - 12:59

#6 ~ULA~

~ULA~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 23:20

WIERZE W BOGA I WIEM ZE JEST WŚRÓD NAS.WIERZĘ RÓWNIEŻ ŻE PAN KRZYSZTOF POMAGA LUDZIOM I POMOŻE MOJEMU MĘŻOWI. BARDZOOO W TO WIERZE BO TYLKO TO MI ZOSTAŁO.POZDRAWIAM.

#7 ~pawęł~

~pawęł~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2012 - 16:01

ma ktoś może kontakt z panem krzysztofem, prosze o pilną odpowiedź bo mój dziadek jest bardzo hory dziekuje z góry

#8 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 14:08

po raz kolejny korzystam pomocy Krzysztofa moja ciocia byla jedna z pierwsztch pacjentek 23 lata temu z powodu zatoru chcieli amputowac jej obie nogi własnie Krzysztof do tego nie dopuścił do dziś jest na własnych nogach zabrali jej rente a lekarze myślaze to ich zasługa on jest poprostu boski.Teraz zaczelismy znowu wizyty u Krzysztofa gdyż ciocia ma raka złosliwego po 3 wizytach jest ogromna poprawa a lekarze dawali jej miesiąc życia

#9 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 14:10

ma ktoś może kontakt z panem krzysztofem, prosze o pilną odpowiedź bo mój dziadek jest bardzo hory dziekuje z góry

#10 ~kaśka~

~kaśka~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 14:14

mam kontakt do Krzysztofa przyjmuje w środy piątki i soboty tel.876418989 za wizyte placisz tyle ile cie na to stac nia ma zadnego cennika

#11 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2013 - 10:34

Jechalam do niegoz niedowierzaniem,raczej śmiech mnie brał z tegoco tam ludzie o nim mowili,ale naprawdę zmienilam zdanie,gdy po wyjściu od tego pana ból całkowicie zniknął ido tej pory się nie pojawil.Cud?Nie wiem co,ale pomogło i to się liczy.A najdziwniejsze było to,że pan mi powiedzial o chorobach,których nie wiedzialam,że mam i to,jak weszłam do lodowatego pokoju,bo na dworze był mróz a pokoj nie ogrzewany a pan mial dlonie gorące jak ogien chyba z 50stopni

#12 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 18 maj 2013 - 22:54

miły i serdecznie ciepły człowiek.pomaga

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2013 - 20:20

Byłam u Niego po raz pierwszy z bólem brzucha, pokazałam Mu wynik cytologii. Stwierdził, że jest bakteria i żebym szła do ginekologa. Zostałam skierowana od razu na zabieg. Po zabiegu poszłam na kontrolę do "znachora" i do dziś wszystko jest w porządku.

Kolejnym razem miałam wrzodziejące rany na udach, lekarz rodzinny stwierdził grzybicę i przypisał antybiotyki, maści, tabletki. Brałam je dłuższy czas i nie pomagały... Pojechałam do Dalnego Lasu i okazało się, że to odmrożenie! Zalecił smarowanie kremem Nivea... Rany zagojone, jestem Mu za to wdzięczna.

#14 ~Waweł~

~Waweł~
  • Goście

Napisano 15 luty 2014 - 09:32

A w jakich godzinach przyjmuje?

#15 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 16:07

Witam 

Słuchajcie dziś byłam na wizycie u pana Krzysztofa bardzo milo czlowiek i przyjenmy mam problemy z zajsciem w ciaze i hormonami po pierwszej wizycie ciezko cos powiedziec za dwa tyg bedzie kolejna a w tym czasie staramy sie o fasolke, Dam znac o wynikach za 2 tyg 

#16 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 16:08

przyjmuje cale dnie srody , piatki i soboty 

#17 ~Agnes~

~Agnes~
  • Goście

Napisano 29 październik 2014 - 18:18

Witam :)

Czy ktos ma numer telefonu do pana Krzysztofa????

#18 ~Lukasz~

~Lukasz~
  • Goście

Napisano 01 październik 2015 - 11:27

Witam.

Moge prosic o jakis kontakt do Pana Krzysztofa? ten numer ponizej chyba jest nie aktualny.. mam do niego bardzo daleko wiec chcialbym sie najpierw umowic.

Pozdrawiam

#19 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2016 - 08:05

Byl ktos ostatnio u Pana Krzysztofa?

#20 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 15:58

Kiedyś Pan Krzysztof pomógł mojej babci na bol gardła. 2 wizyty i jest bardzo dobrze. Sam byłem tydzien temu i zobaczymy. Mi bola stawy i mięśnie. Jest troche lepiej na razie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych