Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blokada krajowej ósemki. Chcą wycen, pieniędzy i dymisji wojewody [FOTO]

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~hip hop~

~hip hop~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 11:50

popieramy,popieramy,popieramy

#2 ~nie PełO~

~nie PełO~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 11:59

ha ha ha ha :

http://wiadomosci.ga...html#BoxWiadTxt

#3 ~nie PełO~

~nie PełO~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 12:03

http://wyborcza.biz/....html#BoxBizTxt

#4 ~Infomat~

~Infomat~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 12:10

Chcieliscie wpsierać z podatków zielonych, to nazbierali na protesty, a teraz Wy cierpicie. Pięć razy się zastanówcie zanim znowu dacie kase zielonym obłudnikom.
To, co teraz ma miejsce - poniżannie ludzi - to jest efekt ulegania władz pseudoekologom - zielonemu lobby, i realizacja inwestycjii tam gdzie zieloni przyklasnęli, choć ani procedury, ani wyceny, ani wysiedlenia nie były gotowe.
Ekologizm w polskim wydaniu zawsze krzywdzi ludzi.

Dlaczego człowiek sie nie liczy. Bo politycy PO, PiS i SLD boją się zielonych, a byc moze wzajemnie ich na siebie napuszczają. Dlaczego nie pisze o innych partiach? Bo jeszcze nie wyrobiłem sobie zdania.
W polsce potrzebna jest zielona reformacja, bo zielona sekta rządzi poprzez nieprawdy, obłudę, dekarbonizację, która ma zniszczyć górnictwio, zakaz wydobywania gazu łupkowego, aby tylko gazprom rządził, i inny efekt cieplarniany, jak widać za oknem...

A każde dziecko wie, że zielone to niedojrzałe czerwone...
Warto myśleć i wyciągać wnioski.

#5 ~Historyk~

~Historyk~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 12:15

A ja sie pytam: gdzie jest ZOMO?

#6 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 13:21

Czy ktoś w końcu powie mi gdzie jest miejscowość Podbudówek?

#7 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 13:24

Zobacz przekret polskiego KRS w Bialymstoku z udzialem Sadu w Suwalkach i Starosty Suwalskiego - dokumenty! www.dowspuda.org
To nie koniec dna!
Bez wypieprzenia Tuska i natychmiastowej reformy prawa, wlacznie z Konstytucja, zginiecie tam jak zajace! Albo wybija Was jak kaczki. Goncie te holote! Rodacy!
Tusk i Govin kompletnie nie panuja nad sytuacja. Zwyczajni durnie!!!
Europa przerazona, ale za Was spraw nie bedzie ulatwiala. To demokracja! Sami musicie zrobic porzadek.!
Suwalskie sady to zwyczajna mafia, Zobaczie jak mnie sciga. Pisalem o niej w 2003 roku! I wiecie, co ze mna robili.
Sverige, Torsdag, 21 Mars 2013, Aleksander Radzaj

#8 ~jasio~

~jasio~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 14:00

Rolnicy jeddzcie do wojewody który ma was w ......./ miejsce poniżej pleców/. Który zamiast pieniędzy wysyła na was policję.
Szkoda że zamordowano Andrzeja Leppera .
Wojewoda ma się dobrze, choc olał was i wyceny robic będzie latem , a pieniądze za lata wypłaci.
U wojewody zamieszkajcie tam pełno pokoi i ciepło, a dzieciaki szkołę znajda.
Popieram was bo kradna słabym.
Na Białystok , kosy na sztorc.
Bo teraz wojewoda się z was głośno śmieje , że wkurzacie litewskich , estońskich i polskich kierowców.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 14:10

Zobacz przekret polskiego KRS w Bialymstoku z udzialem Sadu w Suwalkach i Starosty Suwalskiego - dokumenty! www.dowspuda.org
To nie koniec dna!
Bez wypieprzenia Tuska i natychmiastowej reformy prawa, wlacznie z Konstytucja, zginiecie tam jak zajace! Albo wybija Was jak kaczki. Goncie te holote! Rodacy!
Tusk i Govin kompletnie nie panuja nad sytuacja. Zwyczajni durnie!!!
Europa przerazona, ale za Was spraw nie bedzie ulatwiala. To demokracja! Sami musicie zrobic porzadek.!
Suwalskie sady to zwyczajna mafia, Zobaczie jak mnie sciga. Pisalem o niej w 2003 roku! I wiecie, co ze mna robili.

Porządnych ludzi sąd nie ściga a ty aleksiu kim byłeś .oszustem ,,tak wieści chodzą po Raczkach i Żylinach

#10 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 14:22

Porządnych ludzi sąd nie ściga a ty aleksiu kim byłeś .oszustem ,,tak wieści chodzą po Raczkach i Żylinach

Rzecz w tym Gosciu, ze Twoje sady scigaja na podstawie WIESCI z Raczek i Zylin!
W regionie awantura, ludzie oszukani, ja krzycze gdzie moge a Gosc pisze... Pewno z tego nierozpoznanego Pod -du-bowka.
---------------------
Odezwala sie GDDKiA - Biuro Skarg!
E-mailem przeslali mnie wirusa! Doslownie.
Moj komputer od razu wyrzucil do Bangla Desz.
Odpisalem mimo wszystko, ze ja sie nie skarze! Ja zadam ! Tam pojac nie moga, ze chlop moze zadac. Jak daleko juz zaszli. Ze znalezli sie w Tusklandzie. Czyli w przstworzach. I pra dalej w Kosmos. Czyli na dno. Ale nizej juz nie mozna.
Nizej pewno Gosc czuwa...
21 Mars, Torsdag, Aleksander Radzaj

#11 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 14:38

Chcialem wyslac wiadomosc do Ministra Sprawiedliwosci - a ten biedak nie ma nawet poczty e-mailowej. Nie ma Rzecznik Praw Obywatelskich, nie maja inne ministerstwa Tuskowe. A Donald sie chwalil, ze powolal Ministerstwo Cyfryzacji. Gdzie pozabieral wszystkie e-maile i zamknal. tez dla Ministra Govina. Bo podskakiwal. Jako, ze z Krakowa. Grala goral z ciupaga.
Ja do GDDKiA pisze lamenta, reke wyciagam, a GDDKiA fru gownem w moja strone. Oto cala Polska. Teraz trwaja narady, jakie sily uzyc w marszu na Suwalki. Ktorys z Forumowiczow juz ZOMO zbroi.
Aleksander Radzaj

#12 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 15:12

a w Raczkach cisza ani urząd gminy ani radni ani opozycja. Współczujo tylko po cichu
Nie cisza, nie cisza! Raczki leza w Hrabstwie Dowspuda. A Hrabstwo cicho nie siedzi.
Zob. przekret KRS w Bialymstoku z udzialem elit politycznych Polski
www.dowspuda.org
Odezwala sie GDDKiA - przeslali mnie e-maila ZAWIRUSOWANEGO!
No prosze, jak dziala polska wladza. Tylko smrodem sieje..iegdys napisalem list do Premiera Tuska. Dostalem z jego kancelarii e-maila. Moj komputer sciagal go z internetu trzy dni. Tyle smrodu naraz przyslali. I wyrzucil go do kosza.
Gratuluje Krajanom, ze nie pozwalaja sobie w kasze dmuchac. Raczkowiakom kasze studzi ich ulubieniec Wojt. On zawsze w parze z wladza. A za nim cichutko siedza Raczkowiacy. No i sprawa zalatwiona. Raczki chca budowac sale widowiskowa. Duza. Zeby w srodku i pod dachem i o kazdej porze manifestowac swoj sprzeciw. Majac obok biblioteke. Tez jest w planach. Za 2 balony! Sala bedzie gotowa za dwa lata. Gdy juz bedzie obwodnica.
Irene Konopko bardzo przepraszam, ze Jej tak nawydziwialem ktoregos dnia. Ireno, kwiaty Ci przyniose. czekaj na mnie w swoim domu. Nie opuszczaj go. Zanim ja nie przyjde. I masz gdzie mieszkac, jak w banku. Psy pusc z lancucha na tych drogowcow.
21 Mars 2013, Aleksander Radzaj
PS. Nie moge tego wpisu umiescic na Forum Augustowa, wiec czynie to tutaj

#13 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 15:24

Lunchu jeszcze nie jadlem! Tak chce byc z Wmi.
Do Dyrekcyji w Warszawie napiszalem, zeby najpozniej jutro z rana tego Topczeskiego, co to do Was z Policja zaglada, zwyczajnie na poczatek wypieprzyc. Zobacze o czym doniesie jutrzejsza praasa. Przerwa na lunch! 15 minut. Wy tez tam cos przegryzscie. Z herbatka!
Aleksander Radzaj

#14 ~traktor~

~traktor~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 15:30

Lunchu jeszcze nie jadlem! Tak chce byc z Wmi.
Do Dyrekcyji w Warszawie napiszalem, zeby najpozniej jutro z rana tego Topczeskiego, co to do Was z Policja zaglada, zwyczajnie na poczatek wypieprzyc. Zobacze o czym doniesie jutrzejsza praasa. Przerwa na lunch! 15 minut. Wy tez tam cos przegryzscie. Z herbatka!
Aleksander Radzaj

paszoł won durniu

#15 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 15:44

paszoł won durniu

Drgnelo mnie cos, przerwalem lunch, aby podac dobra wiadomosc dla uczestnikow tego zdarzenia. Odwaznych i madrych ludzi. Z wylaczenim "traktora".
Prosze o zdjecie z miejsca tej blokady. Zamieszcze je na swojej stronie. Moze lokalna prasa to zrobi -Wspolczesna? To wielkie wydarzenie! A media krajowe blokuja to wydarzenie. Europy wszakze nie zablokuja. Ani demokracji.
Obmyslilem tez, ze ci sposrod uczestnikow tej blokady, ktorzy wpisza sie na liste (oczywiscie nie jawna) dostana Florena Paca z wpisem do ksiegi wieczystej Dowspudy. Ci sposrod nich, ktorzy juz maja Florena, ich floren bedzie wpisany o wartosc podniesiona o jedna gwiazde wyzej. Co znajdzie odbicie w rejestrze sadowym. Niektorzy nie zdaja sobie sprawy, czym i jak sie zajmuje. Ale to ich sprawa. I jak powazna jest to sprawa. Nie dla mnie.
Ten Forumowicz "traktor" napewno pisal nie z miejsca akcji. I tym sie zdradzil.
Zawsze znajdzie sie dyzurny pies.

#16 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 16:11

Wspolczesnej dziekuje za zdjecia ! Roznie o Was tam mysle i roznie pisze o Wspolczesnej. Ale to juz taka rola piszacego. O czym wie tez Redaktor Tomasz. Tez helena i inni. Brawo! Nie dajcie sie zdusic, bo zginiecie. Brawo czwarta wladza! Dwemokracja na Was liczy!
Dostrzegam objawy demokracji i wolnoci!
Wojewode Podlaskiego obowiazkowo wywojewodzic za granice Podlasia. Prosze mnie dopisac na liste tyc oponentow. Wojewoda Podlaski dobrze zorjetowany w sprawie. Wyslalem do niegi kilkadziesiat pism. Wszystkie olal! Doskonale tez zna sprawe wyborow w bakalarzewie i przekret w polskiej Konstytucji. Tuska jest pierwszym kandydatem na wokande Trubynalu Stanu. Tuz za nim czy obok siadzie Waldek Pawlak. Wtedy Pawlak tam chyba rzadzil. Dzisiaj jakis inny Kargul tam siedzi. Podlaskie to tez moje wojewodztwo.
Aleksander Radzaj ze Sverige, 21 Marsa w Torsdag 2013

#17 ~wszystko jasne~

~wszystko jasne~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 16:17

policja szybko zrobiła porządek heh http://270c.skroc.pl Teraz bedą sie bali na następną blokadę wyjść bo od razu mandacik na dzień dobry

#18 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 16:26

policja szybko zrobiła porządek heh http://270c.skroc.pl Teraz bedą sie bali na następną blokadę wyjść bo od razu mandacik na dzień dobry

Link nie dziala.
czy to znaczy, ze Policja.... Prosze opisac wydarzenie
Aleksander Radzaj

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 17:03

Drgnelo mnie cos, przerwalem lunch, aby podac dobra wiadomosc dla uczestnikow tego zdarzenia. Odwaznych i madrych ludzi. Z wylaczenim "traktora".
Prosze o zdjecie z miejsca tej blokady. Zamieszcze je na swojej stronie. Moze lokalna prasa to zrobi -Wspolczesna? To wielkie wydarzenie! A media krajowe blokuja to wydarzenie. Europy wszakze nie zablokuja. Ani demokracji.
Obmyslilem tez, ze ci sposrod uczestnikow tej blokady, ktorzy wpisza sie na liste (oczywiscie nie jawna) dostana Florena Paca z wpisem do ksiegi wieczystej Dowspudy. Ci sposrod nich, ktorzy juz maja Florena, ich floren bedzie wpisany o wartosc podniesiona o jedna gwiazde wyzej. Co znajdzie odbicie w rejestrze sadowym. Niektorzy nie zdaja sobie sprawy, czym i jak sie zajmuje. Ale to ich sprawa. I jak powazna jest to sprawa. Nie dla mnie.
Ten Forumowicz "traktor" napewno pisal nie z miejsca akcji. I tym sie zdradzil.
Zawsze znajdzie sie dyzurny pies.

Dyżurnym psem to ty jesteś
Od kiedy jesteś taki wrażliwy na ludzką krzywdę
o blokadzie wiadomo było już do dawna trza było przepłynąć z tej swojej Szwecji i stać razem z tymi ludzmi a nie mędrkować na forach

#20 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 17:20

Dyżurnym psem to ty jesteś
Od kiedy jesteś taki wrażliwy na ludzką krzywdę
o blokadzie wiadomo było już do dawna trza było przepłynąć z tej swojej Szwecji i stać razem z tymi ludzmi a nie mędrkować na forach

Gosciu, tu nie miejsce na ujadanie. Jedni stoja, inni medrkuja, inni plyna, inni maja swoje Szwecje. Zachowujesz sie na zsadzie jak rzep psiego ogona. Gdzies tam blisko psow rezydujesz. Ja nie mam czasu wysluchiwania skowytow roznych zawiedzionych psow. I nie znajdziesz u mnie partnera do doskusji na poziomie Tobie przyelegajacym. Aze chcesz byc na wierzchu, to pisz dalej. I czytaj swoje teksty. Nie dostrzegasz baranie, co sie dzieje?!
21 Mars, Torsdag 2013, Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych