Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blokada krajowej ósemki. Chcą wycen, pieniędzy i dymisji wojewody [FOTO]


54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~alex won z Dowspudy~

~alex won z Dowspudy~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 18:28

Gosciu, tu nie miejsce na ujadanie. Jedni stoja, inni medrkuja, inni plyna, inni maja swoje Szwecje. Zachowujesz sie na zsadzie jak rzep psiego ogona. Gdzies tam blisko psow rezydujesz. Ja nie mam czasu wysluchiwania skowytow roznych zawiedzionych psow. I nie znajdziesz u mnie partnera do doskusji na poziomie Tobie przyelegajacym. Aze chcesz byc na wierzchu, to pisz dalej. I czytaj swoje teksty. Nie dostrzegasz baranie, co sie dzieje?!
21 Mars, Torsdag 2013, Aleksander Radzaj

,,Nie dostrzegasz baranie, co sie dzieje?!,,
a co się ma dziać na utracie disco polo grają


Aleks módl się o spokojną śmierć bo o rozum to już nie czas

#22 ~Wicek~

~Wicek~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 19:59

Aleksander pierwej był w wojsku wiarusem a teraz jest internetowym wirusem,oby dalej nie był świrusem!

#23 ~Przemo1~

~Przemo1~
 • Goście

Napisano 21 marzec 2013 - 21:09

Teraz czas na blokadę Tomaszowa Lubelskiego...

#24 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2013 - 07:25

Gosciu, tu nie miejsce na ujadanie. Jedni stoja, inni medrkuja, inni plyna, inni maja swoje Szwecje. Zachowujesz sie na zsadzie jak rzep psiego ogona. Gdzies tam blisko psow rezydujesz. Ja nie mam czasu wysluchiwania skowytow roznych zawiedzionych psow. I nie znajdziesz u mnie partnera do doskusji na poziomie Tobie przyelegajacym. Aze chcesz byc na wierzchu, to pisz dalej. I czytaj swoje teksty. Nie dostrzegasz baranie, co sie dzieje?!
21 Mars, Torsdag 2013, Aleksander Radzaj

wójcie Aleksiu
cały czas piszesz o sobie baranie ,napisz coś o mnie

#25 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 10:51

Wazne!
Na stronie internetowej Starostwa Suwalskiego informacja, ze decyzja Wojewody Podlaskiego w sprawie obwodnicy niewazna!

Tam informacja, ze zawiadomienie nie wazne. Ale to oznacza to samo!
Brawo!
Demokracja zwyciezyla!
Na Forum w czesci dot, obwodnicy wylczony portal. To sprawa Administratora.
Sverige, Fredag, 5 April 2013, Aleksander Radzaj

#26 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:08

W sprawie Obwodnicy Augustowa, specustawy i wywłaszczania ludzi. (1). Tak zwana specustawa jest instrukcją państwową sprzeczną z Konstytucją RP. I dlatego nazywa się specustawa. Ponieważ konstytucyjne prawo do własności, jako rzecz świetą i zasadę konsytucyjną oddaje w łapy wojewody. Politycznego namiestnika rządu w terenie. I w ten sposób prawem konstytucyjnym dysponuje administrator rządowy terenowy. Z nadania Politycznego. Wydaje decyzje o wywłaszczeniu i rozptruje odwołania od swoich decyzji. Czyli jest niekontrolowalny. Przy okazji odwołania szefa partii ludowców Waldemara Pawlaka wyszło na jaw, ze tenże rządowy minister był jednocześnie wicwojewodą podlaskim. No proszę! To on w istocie kontrasygnował decyzje o wywłaszczeniu. Teraz może jest nim Piechociński. Też swój chłop. W procederze bierze udział lokalny wójt. Bez wniosku a często i zgody właściciela wydaje decyzje o podziale prywatnego gruntu. Czyli własności. Wójt jest jakby niewinny, musi podpisać wniosek geodety. Podpisuje go w formie decyzji. No i zwyczajny chłop już ugotowany. Wójt ma takie kompetencje. Z chłopem pije i go topi. W istocie jest głupi albo uwiązany od góry. Ano jest. Centrala daje mu kasę na gminę. Chłop głosuje na niego w wyborach powszechnych, równych itd. Potem tego wójta już chłop nie może odwołać. Jak dzisiaj nie można odwołać Tuska. Tenże wójt ma radę.Czyli paru chłopów na rzeczy się nie znających. No bo skąd? Oni w polu siedzą. Wójt zaprasza ich na posiedzenia i za to płaci im diety. Chłop radny dostający diety od wójta to uszlachetniony chłop. A ma tyle do powiedzenia ile zwykły kmieć. Taka rada zatwierdza plany zagospodarowania terenu. Drogi, lotniska rządowe i inne wieże obserwacyjne jako zlecenia publiczne. Też nie swoje obwodnice. I co ma radzący chłop do powiedzenia. Cicho siedzi. Do czasu..(AR)

#27 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:09

Wójt zwołuje zebrania konsultacyjne w swoim biurze. (2). Na temat nie swojej obwodnicy, która idzie przez podworko chłopa. I co, ktokolwiek uwzględni protest tego jednego chłopa? I po to jest spec ustawa. Czyli Wojewoda. Czyli czcigodny wojt. Czyli Rząd RP. Chłop służy do gnoju, jeśli go jeszcze ma. Bo krów już nie wiele. Polska jest rządowa, czyli państwowa. A więc wójta w Bakałarzewie mianuje Premier RP. Radę w gminie Nowince też...Gdzie my żyjemy? I co mamy do powiedzenia? W sprawie dróg i obwodnic rządzą geodeci. Z Dyrekcją Generalną Oddziałową w Białymstoku. Topczewski, Żemojda i inna znajda. Oni znają się na gruntach i punktach. Geodezyjnych. Nie na prawie. Na zapytania chłopów i ich skargi piszą, co chcą. Pisać wszak potrafią. Prawo ustanawia Sejm RP. W formie specustaw. Rząd w formie rozporządzeń, Wojewoda – decyzji, wójt takowoż. Potem są sądy - dla chłopa. Administracyjne dla zagmatwania sprawy. I te apelacyjne - dla przyklepania. Sądy nie siedzą na gumnie chłopa. Siedzą na kasie państwowej z orłem w koronie. Dla powagi sprawy. Budżet dla nich i kasę na posady sporządza Rząd RP. Aby wejść do sądu chłop musi zapłacić: stawka 200 zł. No, ilu chłopów wejdzie ze skargą do sądu, gdy ma na rękę 600 zł miesięcznie na rodzinę 5-osobową? W interes rządowy wchodzi biznes. W sprawie tej obwodnicy przetarg wygrał Budimex. To taka firma od burzenia domów prywatnych na zlecenie rządowe. I budowania dróg państwowych na prywatnym gruncie. Bez zgody właściciela, zapłaty a nawet wyceny tego gruntu... Czy tak nie jest? (AR)

#28 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:11

Tego porządku pilnuje Rząd RP. (3). Stojący na gruncie Konstytucji RP sprzecznej z zasadą demokracji. W części dotyczącej samorządu lokalnego. Według niej wójt to sprawa rządowa a nie samorządowa. Autonomia chłopa kończy się po niedzieli wyborczej. I spotkaniu w remizie. Potem już rządzi wybrany demokratycznie wójt. I wydaje decyzje jak wyżej. Wyżej wydaje wyższe decyzje rządowy Wojewoda. Przede wszystkim – wywłaszcza! Pozwala na wywalenie domu i z domu. Odwołania rozpatruje osobiście wyższy wojewoda, czyli minister. Ministra wyznacza i opłaca Rząd RP. Na czele rządu stoi jedeny premier Donald Tusk.Wybrany demokratycznie na tych samych zasadach co wójt, rada, posłowie i biskupi. Taka sama ordynacja. I mamy Tuskland. Kasa Tusklandu pusta. I co mają zrobić geodeci i Budimex? Ano budują! Z pomocą Policji państwowej, sądów i innych lokalnych rządów. Wszak zamówienie publiczne rządowe. No i kto doi krowę? A kto jest krową? Nierządową? Ta krowa na polu. Wszyscy pchają się do niej złaknieni mleka. Najmocniejsi ci z Warszawy i Białegostoku. Ich wspiera niedożywiona Policja. Dla chłopa miejsce gdzie indziej. Tam szefem dworu piętrowego ppłk Bożena Mazurkiewicz. Miasto Suwałki, Areszt Śledczy. Do swojego dworu Bożena przyjmuje bez decyzji. Lokalnych tubylców, krajowych, a nawet z zagranicy. O paszporta nie pyta. Zabiera je do depozytu. Klijentów tam dowozi Policja. Też bez decyzji. Sama decyduje. Ten Areszt to więzienie. Tego rodzaju, że kryminaliści już skazani wydają zupę dla aresztowanych, którzy będą skazani. Wprost do ich apartamentów. Tam taka demokracja. Pokoje są oddzielne. To znaczy mają oddzielne zamki. Z braku miejsca prycze tam piętrowe, z toaletą w kąciku. I oknem zamkniętym. W kratę. Można tam nawet palić cygara, ale cygar kupić nie można. Bez zgody Bożeny. Na piśmie. Tam już urząd. Nie pole. Veni,Vidi, Vici! (AR)

#29 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 11:12

Powstała sytuacja paradoksalna. (4). Ale jest takie powiedzenie. Chłop nie da się wywieść w pole. Na czasie. Gdy mu to pole ktoś chce zabrać. Chłopi wsiedli na ciągniki i wyjechali nie na pole. Nie wyszli na ulice. Na polu ulic nie ma. Wyjechali na drogę. Zblokowani razem. Mądrzy chłopi! Tą mądrość chłopską zapiszę w księgach wieczystych. Nie byle jakich – w księgach też wieczystych Hrabstwa Dowspuda. Dla potomnych pamiątka zostanie. Że chłop tam zapisany. Nie jako poddany. Jako udziałowiec swoich praw do swojego hrabswa - do swojej Ojczyzny! Nie będą tam wpisani Geodeta Białostocki, Wojewoda Podlaski, Starosta Suwalski wraz ze swoim geodetą ani żaden wójt z rządowej łaski. Prezes suwalskiego Sądu to zadekreteuje a ja podziękuję. Im wszystkim. Wedle zasady sprawiedliwości rzymskiego Papiniusa i lokalnej Jaćwierzy: każdemu tyle ile mu się należy. Na cześć demokracji Przydent Suwałk zatańczy blusa. Obok swojego ratusza. Polsat w Suwałach koniec swiata nagra. Demokracji w regionie nie potrzebna wiagra! Hrabstwo Dowspuda jest za małe aby budować autostrady. Dla Suwałk i Augustowa - to ich a nie Hrabstwa głowa. Z powodu lokalnych przygłupów Szkocja nie upadnie. Pałac Paca ostatniej wieży nie zrujnuje. Nie sprawą Hrabstwa Dowspuda, że centralny rząd tego nie pojmuje. A pojąc musi. Albo się udusi. I to zroumieć musi! Demokracja zna takie sposoby, że miast ruiny wokół sielskich dworków kwitną ogrody. Segersböle, Fredag - 5 April 2013, Aleksander Radzaj

#30 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 14:30

Prostuje informacje dot. Obwodnicy: strona internetowa Gminy Suwalki a nie Powiatu. Zalaczam link. Tam adnotacja - NIEAKTUALE!


http://www.gmina.suw...tualne-2875.htm


Fredak, 5 April 2013, Aleksander Radzaj

#31 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 kwiecień 2013 - 02:52

DUBOWO I - PŁOCICZNO _ BLOKADA DROGI nr 8 _ 21 marzec 2013 godz. 11.37
http://www.youtube.c...bed/LEm8EJntFLw

BLOKADA DROGI nr 8 _ DUBOWO I - PŁOCICZNO _ 21.03.13 godz. 11.39
http://www.youtube.c...bed/QhpQ6VzJdNs

Więcej info na stronie: http://bos.cba.pl/info/?page_id=35

#32 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 09:59

Dyrektor GDDKiA w Warszawie
(wyciąg pisma wysłanego przed chwilą). Z decyzji Ministra TBiGM oraz Wojewody Podlaskiego w związku z projektem tzw. obwodnicy Augustowa wynika, że Robert Cezary Nowiński (firma Budimex S.A.) jest pełnomocnikiem Dyr. Generalnego DDKiA i w takim charaktere działa. Proszę o pilne przesłanie e-mailem treści (kopii) pełnomocnictwa udzielonego dla ww. – do 9 kwietnia br. Brak odpowiedzi w tym terminie oznaczać będzie, że firma Budimex S.A. nie jest uprawniona do występowania w takim charakterze, w jakim dotąd występuje. Decyzje ww instytucji publicznych oraz działania tej firmy naruszyły w sposób istotny prawa samorządu lokalnego H&G Dowspuda i innych społeczności lokalnych oraz prawa członków stowarzyszenia, w imieniu którego występuję. Dostrzegam, że dyrekcja GDDKiA w Białymstoku w prowadzonych procedurach nie rozróżnia podstawowych pojęć prawnych jak decyzja ostateczna, decyzja prawomocna, pełnomocnictwo itp. Nie widzi różnicy między normą prawną a przepisem prawnym czy też aktem prawotwórczym i aktem rejestrującym posiadanie praw. Nie dostrzega też hierarchii przepisów prawa. Proszę, w miarę możliwości udzielić pomocy prawnej Oddziałowi w Białymstku – pro publico bono. Ze swej strony dostrzegam, że Ustawa z dnia 10 kwietnia 2003 r. – specustawa drogowa - (Dz. U. z 2008r., poz. 1194 ze zmianami) zawiera postanowienia sprzeczne z Konstytucją RP i innymi akatami prawa polskiego i w tej części nie może służyć za podstawę do naruszania słusznych praw innych podmiotów. W każdym bądz razie niedopuszczalne jest pozbawianie podmiotów prawa ich podstawowych konstytucyjnych uprawnień w drodze decyzji administracyjnej! Co dotyczy decyzji Wojewody Podlaskiego nr 19/2012 z dnia 10 i 12 grudnia 2012 r., (znak: WI-I.7820.8.32012.AS). Proszę o pilne zgłoszenie tej sprawy w dogodny dla siebie sposób celem wprowadzenia korekty w jej przepisach lub uchylenia jej w całości... c. dalszy – w następnym poście (AR)

#33 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 10:02

Ciąg dalszy pisma do GDDKiA... Pragnę też też poinformować, że samorząd lokalny H&G Dowspuda, w imieniu którego występuję, od 1 stycznia br. jest stroną Europejskiej Karty Samorządu Lokalnego, sporządzonej w Strasburgu 1985 r. oraz że dotychczas KRS w Białymstoku nie dokonał korekty błędnego zapisu w rejestrze, o czym poinformowałem także Wojewodę Podlaskiego.
Istotna jest też informacja, że decyzją Starostwa Powiatowego w Suwałkach z 27 stycznia 2012 r. (znak: GKN.684.1.2012) nieruchomości z obrębu Dowspuda zostały przekazane na własność H&G Dowspuda. Obecnie trwa procedura rejestracji tego prawa w księgach wieczystych oraz w rejestrach gruntów (wnioski złożone w 2012 r.).
Istotna dla Dyreksji GDDKiA będzie też informacja, że podczas implementacji decyzji Wojewody Podlaskiego zarówno w poprzednim projekcie Obwodnicy Augustowa jak i w aktualnym (przez Raczki) w związku z moją aktywnością z ramienia H&G Dowspuda w tej sprawie byłem więziony: sierpień 2004 – czerwiec 2005 oraz ostatnio listopad – grudzień 2012 r.
Bezpośredni związek z tą sprawą ma też podjęta próba wykreślenia samorządu lokalnego H&G Dowspuda z KRS w Białymstoku.
(-) Aleksander Radzaj - dr nauk prawnych, Segersböle (Sverige), Mondag, 8 April 2013
-----------
PS. Podobne zapytanie wysłałem także do Wojewody Podlaskiego w Białymstoku.
Występując z ramienia podmiotu publicznie uznanego uważam za zasadne publicznie przybliżyć innym treść mojej korespondencji w sprawach, którymi się zajmuję. (AR)

#34 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 11:57

Aleksander Radzaj podejrzany jest o to, że w dniu 17 sierpnia 2005r. w Warszawie, w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy dzielnicy Bemowo, w toku postępowania o wydanie wtórnika prawa jazdy, pouczony o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, oświadczył, iż utracił w październiku 2004r. prawo jazdy kategorii AB nr 6363/70 wydane 13.08.1970r. w Koszalinie, podczas gdy prawo jazdy zostało mu zatrzymane Postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Suwałkach z dnia 19.08.2003r. w toku postępowania o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości tj. czyn z art. 233 § 1 i 6 kk.
Postanowieniem Sądu Rejonowego dla Warszawy - Woli III Wydział Karny z dnia 29 listopada 2012r. w sprawie sygn. III Kp 2204/12 zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie na okres 2 (dwóch) miesięcy tj. do dnia 15 stycznia 2013r.
W ramach prowadzonego śledztwa zasięgnięto opinii dwóch biegłych lekarzy psychiatrów, z której wynika, że z uwagi na stwierdzoną u podejrzanego chorobę psychiczną w postaci zaburzeń urojeniowych jego zdolność rozpoznania znaczenia czynu oraz zdolność pokierowania swoim postępowaniem była zniesiona. W ocenie biegłych zachodzą warunki z art. 31 § 1 kk. Brak jest jednocześnie podstaw do stosowania wobec podejrzanego środków zabezpieczających.
Mając na uwadze, że w przedmiotowej sprawie ujawniła się przesłanka obligująca do umorzenia prowadzonego postępowania i jednocześnie nie ma podstaw do stosowania wobec Aleksandra Radzaja środków zabezpieczających, należało uchylić stosowany wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

#35 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 14:05

"Gosciu" zaprzestan juz czytac ciagle to samo, bzika dostaniesz. Czytaj tez inne, nowe teksty. Podaj mi adres to przesle Tobie cala fure ekspertyz nauki stosowanej sadowej. Lubujesz siew takiej literaturze jak sadze zawodowo. Uwazaj, to forma zboczenia. Przejdz sie na spacer. Odetchnij, zrob trzy sklony. Przewietrz swoje biuro. A potem siadz do komputera i dalej wysylaj teksty wielka czcionka i w czerownym, Twoim ulubionym kolorze. Pisz tylko o mnie. W suwalskich sadach maja tomy. Podam ci nr akt spraw. Maja tez w Augustowie troche, wiecej w Warszawie. No i w Bialymstoku. Jakies szpargaly sa juz w archiwum Policji lokalnej Sodsermanland w Szwecji. Na Fleminberg. Adres znajdziesz w internecie. Szwedzi za darmo ci skopiuja i przesla. Oni przychylnie odnosza sie do kazdego durnia. Nawet ja zaplace za kopie. A nawet za przesylke poczta na Twoj adres. Ale daj mi go! Prokuratura Okregowa w Warszawie ma te teksty w roznych jezykach. Tam pracuje caly sztab tlumaczy. W Polsce jest tylu durni, ze praca wre dniami i nocami .Ta ekipa przygotowuje kolejne listy goncze za mna. Areszta rychtuje, posiedzenia sadow zwoluje. Ty wiesz, ilu ladzi pracuje nad moja promocja? Cale sztaby. Ale tylko Ty "gosciu" rzetelnie je wysylasz. Tak Trzymac!
Mondag, 8 April 2013, Aleksander Radzaj

#36 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:19

Prosze mi wskazac, gdzie byla publikowana decyzja Wojewody Podlaskiego dot. obwodnic Augustowa i Suwalk nr 19/2012 (WI-I.7820.8.32012.AS) z 10 grudnia 2012 r. Czy tez wogole nie byla publikowana w jakikolwiek sposob?
Wtorek, 9 kwietnia 2012, Aleksander Radzaj

#37 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:49

Jesli decyzja nr 1972012 z 10 grudnia 2012 r. nie byla publikowana to oznacza, ze ta droga
to prywatny biznes Budimex i Wojewody Podlaskiego. Nie jest to zadanie publiczne. Wiec Policja zostala wykorzystana dla i celu prywatnego. Albo Wojewoda Podlaski jest kompletnym durniem!
Dotad nie dostalem ani od Wojewody ani od GDDKiA odpowiedzi w sprawie pelnomocnictwa dla Budimex do wystepowania w interesie publicznym. To smierdzaca sprawa.
Wtorek, 9 kwietnia 2013, Aleksander Radzaj

#38 ~Vladimir~

~Vladimir~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 17:48

Dołączona grafika

Więcej informacji na stronie [FOTO]: http://bos.cba.pl/info/?page_id=35

#39 ~Vladimir~

~Vladimir~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 18:12

Aleksander Radzaj podejrzany jest
[...]
zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie na okres 2 (dwóch) miesięcy tj. do dnia 15 stycznia 2013r.
[...]
Mając na uwadze, że w przedmiotowej sprawie ujawniła się przesłanka obligująca do umorzenia prowadzonego postępowania i jednocześnie nie ma podstaw do stosowania wobec Aleksandra Radzaja środków zabezpieczających, należało uchylić stosowany wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.


Władze Chin wysyłają do „psychuszki”
02.09.2012
http://wolnemedia.ne...-do-psychuszki/

Polityczni „wariaci”
23.11.2012
http://wolnemedia.ne...tyczni-wariaci/

Stalinowski terror sądowy szaleje - Gdzie jest sędzia Igor Tuleya ?
09.12.2012
http://wolnemedia.ne...sadowy-szaleje/

nieRząd wskrzesza psychiatrię represyjną?
01.03.2013
http://wolnemedia.ne...rie-represyjna/

#40 ~Piko~

~Piko~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:04

nic w tych twoich linkach nie ma o pijanych kierowcach-mordercachDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych