Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Blokada krajowej ósemki. Chcą wycen, pieniędzy i dymisji wojewody [FOTO]


54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~UAZ~

~UAZ~
 • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 21:30

Władze Chin wysyłają do „psychuszki”
02.09.2012
http://wolnemedia.ne...-do-psychuszki/

Polityczni „wariaci”
23.11.2012
http://wolnemedia.ne...tyczni-wariaci/

Stalinowski terror sądowy szaleje - Gdzie jest sędzia Igor Tuleya ?
09.12.2012
http://wolnemedia.ne...sadowy-szaleje/

nieRząd wskrzesza psychiatrię represyjną?
01.03.2013
http://wolnemedia.ne...rie-represyjna/

pijak kierowca za jazdę po pijaku siedzi w więżniu to jest represja?
puknij się w czaszkę Vladimir' a jak już cytujesz cudzy tekst to już cytuj całość a nie kolorowanki bo jeszcze ktoś pomyśli że naprawdę hrabia siedział za miłość do hrabstwa

#42 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:21

Ze strony internetowej Gminy Suwalki zniknelo zawiadomienie w sprawie obwodnicy, dot. tej slynnej juz decyzji bylego Wojewody Podlaskiego.
Zawiadomienie dotyczy uchylenia jakiejs tam innej decyzji Wojewody.
Zdaje sie, ze w Bialymstoku zaczynaja myslec. Warszawa dzisiaj zajeta czym innym.
Önsdag, 10 April 2013, Aleksander Radzaj

#43 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:59

Odezwal sie Podlaski Urzad Wojewodzki. Napisze o tym pozniej albo jutro.
Önsdag, 10 April 2013, Aleksander Radzaj

#44 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 16:59

Vladimirowi dziekuje za te linki. Trzeba o tym pisac, wolac i krzyczec. Przy okjazji napisze, co dzieje sie w tych osrodkach rzadowych. Pod nasdzorem Minsistra Zdrowai i....Sprawiedliwosci
Aleksander Radzaj

#45 ~Aleksander~

~Aleksander~
 • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 13:11

W sprawie dotyczacej tej blokady: przed chwila dostalem pismo z GDDKiA. Przy temacie Projekt Dowspuda na tym Form - moj komentarz dnia dzisiejszego. Zobacz portal internetowy H&G Dowspuda (dowspuda.org). Lody pekaja... Fredag, 12 April 2013, Aleksander Radzaj

#46 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 17:06

Aleksander Radzaj podejrzany jest o to, że w dniu 17 sierpnia 2005r. w Warszawie, w Urzędzie Miasta Stołecznego Warszawy dzielnicy Bemowo, w toku postępowania o wydanie wtórnika prawa jazdy, pouczony o odpowiedzialności karnej za składanie fałszywych zeznań, oświadczył, iż utracił w październiku 2004r. prawo jazdy kategorii AB nr 6363/70 wydane 13.08.1970r. w Koszalinie, podczas gdy prawo jazdy zostało mu zatrzymane Postanowieniem Prokuratora Rejonowego w Suwałkach z dnia 19.08.2003r. w toku postępowania o prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości tj. czyn z art. 233 § 1 i 6 kk.
Postanowieniem Sądu Rejonowego dla Warszawy - Woli III Wydział Karny z dnia 29 listopada 2012r. w sprawie sygn. III Kp 2204/12 zastosowano wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowanie na okres 2 (dwóch) miesięcy tj. do dnia 15 stycznia 2013r.
W ramach prowadzonego śledztwa zasięgnięto opinii dwóch biegłych lekarzy psychiatrów, z której wynika, że z uwagi na stwierdzoną u podejrzanego chorobę psychiczną w postaci zaburzeń urojeniowych jego zdolność rozpoznania znaczenia czynu oraz zdolność pokierowania swoim postępowaniem była zniesiona. W ocenie biegłych zachodzą warunki z art. 31 § 1 kk. Brak jest jednocześnie podstaw do stosowania wobec podejrzanego środków zabezpieczających.
Mając na uwadze, że w przedmiotowej sprawie ujawniła się przesłanka obligująca do umorzenia prowadzonego postępowania i jednocześnie nie ma podstaw do stosowania wobec Aleksandra Radzaja środków zabezpieczających, należało uchylić stosowany wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

#47 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 21:46

Co to znaczy " zdolność pokierowania swoim postępowaniem była zniesiona" ???

Czy szanowny "przedmówca" może wyjaśnić (wytłumaczyć) tę zawiłą i trudną do zrozumienia terminologię ???

Poza tym, "przedmówco", prześlij kopię dokumentu uwiarygadniającego bo zostaniesz oskarżony o pomówienie.

Czy na wniosek prokuratora lub sędziego obsługa "forum.wspolczesna.pl" może ujawnić numer IP komputera "przedmówcy" ?

#48 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 21:59

Regiony: województwa podlaskiego (szczególnie białostocki i choroszczański) oraz aglomeracji stol(n)icowej znane sa ze stosowania różnego rodzaju represji psychuszkowych i robiena z normalnych ludzi świrów przez konowałów mianujących się biegłymi psychuszkotrami (psychiatrami).

Może z użyciem "youtube" przypomnimy jak to Komorowski robił z siebie przygłupa podczas publicznej rozmowy z Barakiem Obsramą ?

Ciekawe czy wojewoda ma swoich pomagierów w postaci rzekomo biegłych psychuszkotrów (psychiatrów) - konowałów.

#49 ~Ewa~

~Ewa~
 • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 07:56

Co to znaczy " zdolność pokierowania swoim postępowaniem była zniesiona" ???http://pl.wikipedia.org/wiki/Poczytalno%C5%9B%C4%87

#50 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:56

http://pl.wikipedia....ki/Poczytalność

Rozpatrując to takimi kategoriami emerytowany Rolnik z Biernatek (były więzień hitlerowskich obozów prazy), któremu budimex wyrżnął tradycyjny sad jabłkowy przez rządowych psychiatrów zapewne również został by uznany za niepoczytalnego itp.

#51 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:58

http://pl.wikipedia....ki/Poczytalność

Rozpatrując to takimi kategoriami emerytowany Rolnik z Biernatek (były więzień hitlerowskich obozów niewolniczej pracy), któremu budimex wyrżnął tradycyjny sad jabłkowy przez rządowych psychiatrów zapewne również został by uznany za niepoczytalnego itp.

#52 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 08:21

Rozpatrując to takimi kategoriami emerytowany Rolnik z Biernatek (były więzień hitlerowskich obozów niewolniczej pracy), któremu budimex wyrżnął tradycyjny sad jabłkowy przez rządowych psychiatrów zapewne również został by uznany za niepoczytalnego itp.

o co ci chodzi?
Pisz na temat albo wcale. Co ma przywołany przez Ciebie temat
wycieli sad i co dalej
zato że wycieli sad został by uznany niepoczytalnym

#53 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 13:17

o co ci chodzi?
Pisz na temat albo wcale. Co ma przywołany przez Ciebie temat
wycieli sad i co dalej
zato że wycieli sad został by uznany niepoczytalnym

O to:
"Sad jabłkowy dawnych odmian drogowcy wyrżneli pod nową zbędną drogę."
http://blog.wolnemedia.net/sad-jablkowy-starych-odmian-drogowcy-wycieli-pod-nowa-zbedna-droge/

" 77-letni Mieszkaniec gospodarstwa (emerytowany były właściciel, rolnik i były więzień hitlerowskich obozów pracy), który nie zgadzał się na wycięcie starych odmian jabłoni (owoców jego ciężkiej i wieloletniej pracy) po naruszeniu jego nietykalności osobistej przez policjantów został z użyciem przemocy i siły zawleczony (!) przez tych policjantów do radiowozu policyjnego i zniewolony. "

" Kiedy zobaczył, że przyjechała firma, która ma wyciąć sad, zaczął się sprzeciwiać. Nie mamy przecież żadnego dokumentu mówiącego, że jesteśmy wywłaszczeni, więc naturalnie nie chciał pozwolić na wycinkę naszego sadu. Wtedy zamknęli go w radiowozie, w mróz, a on był tylko w marynarce. Dodatkowo patrzył na to, jak niszczą dorobek jego życia. Kiedy próbował się wyrwać i bronić swoich drzew, obezwładnili go, powiedzieli, że jest chory psychicznie i zadzwonili po karetkę. Jestem zszokowany postawą policji, która potraktowała mojego ojca, wciąż prawnego właściciela posesji, jak zwykłego bandytę i jeszcze posądziła go o niezrównoważeni psychicznie. Mój tata ma 77 lat, ten sad był jego ukochanym miejscem, on sadził jeszcze te drzewa ze swoimi rodzicami i teściami, przywiązał się do niego.
...
Jest załamany, nie może pogodzić się z tą sytuacją, którą nazywa bezprawiem. Stracił szacunek do policji, która powinna bronić obywateli, a nie zamykać ich w radiowozie, kiedy słusznie bronią swoich racji. Wciąż zamartwia się tym i źle to znosi, ciężko mu to przetrawić i do dzisiaj jest w tzw. dołku psychicznym. Także przez to, że został potraktowany zupełnie bez szacunku, nie po ludzku. "

"Obwodnica - jakim kosztem ?"
http://augustowskire...im-kosztem.html

Rozumiesz ???

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 14:09

,,Zastepca dyrektora aresztu śledczego Warszawa - Służewiec - Wojciech Zaręba ma problemy z rozróżnianiem płci albo/i z wypełnianiem dokumentów. Ciekawe czy z-ca dyrektora "był(a)" na egzaminie z kompetencji pracowników służb więziennych? ,,
Oj taka mądra jesteś to zapytaj dyrektora
Filozofów u nas pod dostatkiem.ENTER

#55 ~Daria~

~Daria~
 • Goście

Napisano 21 kwiecień 2013 - 17:01

Tylko lubiących mądrość niedostatek.Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych