Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Broń psychotroniczna

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hektor003~

~Hektor003~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 01:55

Czy istnieje broń psychotroniczna ?,która jest rodzajem energij Elektrostatycznej potrafiąca tak wiele zniszczyć w człowieku jak i naprawić ?

W rękach lekarzy jest to lek na każdą chorobę bez wyjątku .
W rękach terrorystów lub rządu jest to narzędzie manipulacji ludźmi na ogromną skalę
ta broń jest w stanie doprowadzić ludzi do obłędu i samookaleczenia
czytanie w umysłach ludzi ich myśli , nakłanianie podświadomie do czynów i aktów przestępczych
bez żadnych konsekwencji dla kogoś kto tym manipuluje a ponośi winę zawsze człowiek ofiara

Czy to państwo policyjne czy ukryta komuna jak przystało na XXI wiek
Widzieć i słyszeć wszystko lecz nie reagować aby nikt nie zdemaskował że ktoś posiada taką technologję

Co to jest ta broń psychotroniczna:
Rodzaj energij emitowanej przez bardzo duże radary o mocy Giga Watów które są wstanie zapalić sztucznie zorze polarną

#2 ~Hektor003~

~Hektor003~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 01:58

Czy to państwo policyjne czy ukryta komuna jak przystało na XXI wiek
Widzieć i słyszeć wszystko lecz nie reagować aby nikt nie zdemaskował że ktoś posiada taką technologję

Co to jest ta broń psychotroniczna:
Rodzaj energij emitowanej przez bardzo duże radary o mocy Giga Watów które są wstanie zapalić sztucznie zorze polarną
Anteny są nie ruchome ale wykorzystują propagację i odbicie sygnału od pewnej warstwy atmosfery dzięki czemu anteny są kierunkowe punktowo potrafiące wyśledzić każdy najsłabszy sygnał

Ta energia jest to dźwięk zmodulowany impulsowo o bardzo wysokiej częstotliwości jednak nie jest to fala radiowa
a raczej fala akustyczna podobna jakiej używają nietoperze czy delfiny do komunikacji i lokalizacji przeszkód terenowych

Jak rozpoznać użycie na kimś tej techniki inwigilacji:
Osoba ofiara którą manipuluje się wbrew jej woli słyszy w swojej głowie bardzo cichy piskliwy dźwięk podobny do emitowanego przez kineskopy telewizyjne lub mini kamery przemysłowe a częstotliwość tego dźwięku jest około 15700KHz , Niektórzy są obojętni na ten dźwięk

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2011 - 01:59

Jeśli ktoś czyta zawartość myśli i manipuluje człowiekiem ten dźwięk jest słyszalny 24h/dobę to nie jest wada słuchu czy z chorobą psychiczną związaną ze słyszeniem dźwięków (omamów słuchowych).

Są dowody na używanie tej technologij przez wywiad wojskowy ( czyj ?) nikt jednak do tego się nie przyzna gdyż jest to technologia groźniejsza niż znajomość budowy Bomby Atomowej w kuchni .

Może ranić i nie widać sprawcy, człowiek jak żywa samo naprowadzająca rakieta zdolna do wszystkiego
wystarczy że pod progowo powie się coś a człowiek ma wrażenie że sam o tym pomyślał i wykona to, a jeśli zajarzy że postępuje niewłaściwie nie po jego myśli bo nigdy tak by nie postąpił to stosuje się chemiczne środki które są w każdym z nas ,do nastawienia stanu emocjonalnego używając hormonów które są produkowane w ciele człowieka
wystarczy pewną częstotliwością pobudzić pewne organy lub części ciała do produkcji tych hormonów.

Jak to możliwe ? już w latach 1930 Amerykański naukowiec wiedział i opatentował urządzenie do leczenia punktowego ludzi podobnie działa jak radioterapja u osub chorych na raka tyle że ten wynalazek został zapomniany a konstrukcja banalnie prosta, każdy wprawiony krótkofalowiec z licencją klasy A jest w stanie zbudować takie urządzenie, a wynalazek nazwano "Generator Rifea"

Nr.patentu:

1. US Pat. 5908441
2. US Pat. 6221094
3. UK pat. GB2336318

#4 ~jacek Av~

~jacek Av~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2012 - 03:35

Masz głowę jak na pompowana do tego cały czas szumy w uszach i piski jak przy sprzezeniu dzwieków np gitary. Słyszysz głosy jak do ciebie mówia . W sumie to się wydaje ze telefon komórkowy to stara technologia.Jest nie potrzebny. Ingerencja 24 godzine na dobe powoduje brak skupienia i ogólne zmęczenie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2012 - 03:13

Obecnie stosują tą broń psychologiczną NKWD Podlasia miast powiatowych i Białegostoku grupy PRL-owskie SB i UB,którzy przyczynili się do do wypadku polskiego samolotu w Smolensku.Taki nadajnik montuje się w samolocie,samochodzie,na ścianach budynków i.t.p. obiekcie.

#6 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 02:19

Broń psychotroniczna istnieje najlepiej jest to opisane w zwiastun 2009.republika. wszystko jest tak jak tam opisano

#7 ~LaXiGEN~

~LaXiGEN~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 09:24

#1 trudno to uznać za "broń", raczej jest to eksperyment puszczony w sieć dla takich jak Ty ;)
#2 HAARP

#8 ~blokowany~

~blokowany~
  • Goście

Napisano 12 październik 2013 - 17:18

A co powiecie o mikroimplantach w postaci mikrosłuchawek montowanych w kanale słuchowym które powodują że słyszy się głosy  w głowie, lub mikro roboty ładowane znajdując się w polu elektromagnetycznym które szybko poruszają się pd skórą generują impulsy elektryczne, kłucie, natychmiastowe zbrażanie jeśli sa rozlokowane na całym ciele zmrażają cały organizm, Wszystkie te wynalazki są stworzone do kontroli nad ludżmi i dla ludzi którzy tymi implantami sterują swoje ofiary podtrzymując w stanie hipnozy itp, co więcej jeśli powiem że wszyscy którzy mają kontakt z ofiara kontroli umysłu zdają sobie sprawę ze zakłąda się bezbronnym ludziom takie blokady a nie chcą pomagać, nie chcą się narażać, boją się pomóc, mają nakaz kontrolować nieświadome sterowania osoby wg mnie przebudzonych na których dotychczasowe sposoby manipulacji przestały działać wprowadza się implanty wysoce zaawansowane. Ludzie boją się pomagać i pewnie mają powody dla których muszą kontrolować wybudzonych, psychotronika stałą sie codziennością jeśli nie wiesz o co chodzi to wszystko przed tobą. Jeśli zaprzeczasz, nie wierzysz że można sterować każdy twój ruch, myśl, stan emocjonalny, nawet oddech, mruganie oczami, temperaturę ciała itp to znaczy że ktoś już tobą manipuluje bys w to nie wierzył, wystarszy samodzielnie myśleć jeśli jeszcze Ci się pozwala to dojdziesz do wniosku jak wiele w twoim życiu dzieje się wbrew twojej woli. Brak koncentracji czytania ze zrozumieniem to jeden z objawów o ile szukałeś tego tematu no chyba że trafiłeś tu przypadkiem

#9 ~A-ta~

~A-ta~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2014 - 10:03

Wierzę, że taka technologia istnieje. Jednak nalezy się zastanowić: kto kwapiłby się przemieszczac do Polski w celu jej testowania, skoro na bank nie jest ona tu u nas tworzona, a najpewniej w USA lub Rosji? Taniej, szybciej i o wiele więcej mozliwości ma się wtedy na swoim terytorium.

Chyba, ze nie są to już testy, a planowe działania obejmujące społeczenstwo na całym swiecie. Ale wobec tego - "ofiary" są dobierane przypadkowo czy celowo??? Jakie funkcje społeczne pełnią "ofiary", aby opłacało się montowac u nich taki sprzet??? Bo u przeciętnego zjadacza chleba co najwyżej otoczenie zareaguje pukaniem się w czoło i człowiek zostaje izolowany towarzysko/rodzinnie i to wszystko, a na społeczenstwo nie ma to wpływu.

#10 ~GL~

~GL~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 10:29

Jeśli twój mózg nie pracuje , myśli tylko o tym by uciec... 

Gdyż wszystko o czym pomyślisz w swojej głowie , staje się w rzeczywistości... I to nie jest przypadek . ,, Jesteśmy  marionetkami umysłu,, Brak jakiej kolwiek własnej prywatności... 

Zamiast narazac sie na ich strzały , Postaw m głębi umysłu ,,lustro lustrzane,, I To Ty zacznij być ich panem , na zmiane ... You !!! 

#11 ~AB~

~AB~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2014 - 22:36

GL a możesz ten fragment " Postaw m głębi umysłu ,,lustro lustrzane,, I To Ty zacznij być ich panem , na zmiane ... You !!!" troche bardziej przybliżyć ?

Bo mnie to szalenie interesuje

#12 ~Obserwowany~

~Obserwowany~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2014 - 12:21

A jak dlugo moze trfac takie doswiadczenie dla czlowika ktury jest podpiety pod ta maszyne i torturowany  ????

#13 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2014 - 04:29

Wierzę, że taka technologia istnieje. Jednak nalezy się zastanowić: kto kwapiłby się przemieszczac do Polski w celu jej testowania, skoro na bank nie jest ona tu u nas tworzona, a najpewniej w USA lub Rosji? Taniej, szybciej i o wiele więcej mozliwości ma się wtedy na swoim terytorium.

Chyba, ze nie są to już testy, a planowe działania obejmujące społeczenstwo na całym swiecie. Ale wobec tego - "ofiary" są dobierane przypadkowo czy celowo??? Jakie funkcje społeczne pełnią "ofiary", aby opłacało się montowac u nich taki sprzet??? Bo u przeciętnego zjadacza chleba co najwyżej otoczenie zareaguje pukaniem się w czoło i człowiek zostaje izolowany towarzysko/rodzinnie i to wszystko, a na społeczenstwo nie ma to wpływ

Myślę,że gościu nie żartuje.TO NA BANK NIE SCHIZOFRENIA,ŻADNE LEKI NIE POMOGĄ.Mam od lutego 2012roku podobny problem.Ci co to robią ZERUJĄ NA TYM<ŻE TO WYGLĄDA JAK CHOROBA I NIE MA DOWODÓW.Ja prawdopodobnie podpisałem sam na siebie wyrok.Po włączeniu komputera wwyświetliła mi się umowa na 20000 lub 30000 tysięcy złotych.Myślałem,że to wujek,więc napisałem,że rodzice mu zapłacą.Jak szedłem spać poczułem w mieszkaniu zapach eteru(ktoś wpuścił wentylacją) Pózniej pamiętam głos kobiety:``wyjmij mu to z ucha,bo mu bębenek przebijesz`` Zaczą się koszmar.Mam mikrokamere w oku i podsłuchy tak czułe,że zdolne są kontrolować moje głośne myśli(wypowiedziane cichutkim szeptem pod nosem słowa) Mam też w oczach i w uszach urządzenie do wyświetlania filmów z dzwiękiem(głównie jak śpię-komputerowych snów,którymi jestem ciągle budzony)Podobnie jak ten gościu opisywał,jestem kłuty pod oczami w plecy i różne części ciała.PRZYSIĘGAM NA BOGA<ŻE TO PRAWDA.Szukam sklepu z tymi wynalazkami.KTO TO SPRZEDAJE? JAKA JEST NAZWA TYCH WYNALAZKÓW?ORAZ BŁAGAM TYCH LUDZI KTÓRZY MI TO WSZCZEPILI O LITOŚĆ I USUNIĘCIE_ W ZAMIAN ZA WYSOKĄ NAGRODĘ FINANSOWĄ. Mój adres e-mail ordynus24@interia.pl 

#14 ~juby~

~juby~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2015 - 23:21

Haarp polska

#15 ~Mnichu_ADK~

~Mnichu_ADK~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 16:07

,, dlaczego otoczenie milczy ,, 

Pytanie ....

Kto dał im prawo .....

Ja borykam sie z podobnym problemem ....

Czuje sie jak otaczny przez kamery 

Tak jak by kazdy wookół wszystko wiedział ... co i jak teraz mam zamiar zrobic ...

Najgorsze jest to ze u.miaja coś ....

co powoduje żeczłowieka blokuje ....

Nagle zachamowanie, lęk , strach , nie idzie poskłaqdać myśli ....

Cwani bo na rozmowe prosto w oczy nie przyjdą .... 

A z punktu mojego oka lubia patrzeć ....

Tacy ludzie to PASOŻYTY !!! 

#16 ~ernesto~

~ernesto~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2015 - 16:28

Mam to samo od 2014 kwietnia . Człowiek słucha różnego rodzaju pierdzielamento .Chodzi tu o broń psychotroniczna,nie wiem kto się tym zajmuje ale poszukuje różnego rodzaju pomocy w tej sprawie. To zwyczajne pranie mózgu metoda fal radiowych połączonych z falami mozgowymi. Promieniowanie po jakimś czasie uszkadza mózg.

#17 ~Kudlacia~

~Kudlacia~
  • Goście

Napisano 18 październik 2015 - 16:35

Mam takiego chipa od dziecka i to sa .y he he

#18 ~kartyl~

~kartyl~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2015 - 11:51

w KAŻDEJ SZCZEPIONCE SĄ NANOROBOTY - od 10 lat idzie to w ludzie ciało masowo.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych