Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Broń psychotroniczna

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 07:50

chciałbym sie tego pozbyć ale nie wiem jak jak coś piszcie za każdy pomysł z góry dziekuje 

Macierewicz pokazywał kiedyś zabezpieczenie przed bronią elektromagnetyczną - durszlak owinięty alufolią zakładany na głowę. Może i na psychotroniczną ten sposób będzie dobry.

#22 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 00:13

Panowie / panie.
Nie wierzyłem nie chciałem u wierzyc, też tak mam wmawiali mi że od dragow mi się .alo jednak dwa miesiące z tym walczyłem żyje i ich po zabijam wykorzystali osobę na której mi zależało przeciwko mnie szeptali i szepczą ale już nie z taką mocą jak pierwszego dnia... Teraz chce ich wyłapać bo jakby to powiedzieć jestem świadomy i nie reaguje na głosy / bodźce których przed ten nie mialem. Na cale szczęście nie czytają myśli i robiąc coś na co nie mają wglądu ale robiąc przy kimś i obserwując zachowania znajomych dochodzi się do wniosku że jest się samemu przeciwko całemu swiatu, smutne lecz wnioski docierają do ciebie że i rodzina za tym stoi, tak nie jest. Jak .a to wykryć rezonans, zwykle prześwietlenie ??? Ja wiem kto i powiem wam że huja zajebie po przeczytaniu tego artykulu, "o czymś czego niema, a jednak się dzieje" nim nic nie powie tylko sugestie dziwne pod teksty które doprowadzają do samobójstwa lub morderstwa, zbrodnia doskonala... .a z uśmiechem im w######e szczoteczkę i to naście razy, wizualizujac będzie to durszlak bo po 60 dniach człowiek się przyzwyczaja i głową myśli same to . wyciszające nauczyłem się z tym żyć i poniose konsekwecie, bo oni nie przewidzieli że dam radę coś zrobić przeciw im. Kazali mi być jak crank i skakać z balkonu, zabić mamę i brata. Pojechać do drugiego brata i go pobić. Zrazić osobę która pokochalem na tyle by już nigdy że mną nie chciała rozmawiac. Głosy bym kogoś z gwalcil bo ta druga osoba tego chce, jakes głosy że to co powiem na głos to się spełnią i wszystko tym podobne.uwarzam ja że na początku jest to na stronie na jakimś blogu na chaslo, by nie dotarło do osoby która ma być (pasożytem do wystąpienia) to jest mój przypadek, i zachowania ludzie i ich słowa dziwne telefony i huj wie jakie akcje wszystko jest trafione przeciw mnie... .a ludzie mówiąc w prost ten kto ma jaja ten się nie zabije lecz biada im tym którzy szepcza, pozdrawiam :) dziś jest piatek 13.10.2017. 1:11 a godzina 0 dla szeptaczy wybije niebawem :)

#23 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 00:19

Przepraszam nie pasożyt tylko szkodnik

#24 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 08:46

Panowie / panie.
Nie wierzyłem nie chciałem u wierzyc, też tak mam wmawiali mi że od dragow mi się ...... .a ludzie mówiąc w prost ten kto ma jaja ten się nie zabije lecz biada im tym którzy szepcza, pozdrawiam :) dziś jest piatek 13.10.2017. 1:11 a godzina 0 dla szeptaczy wybije niebawem :)

Mocny towar bierzesz, ale ktoś do niego kurzego goovna dodaje i po tym takie odloty się robią.

#25 ~SYNDROM Gangstera~

~SYNDROM Gangstera~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 18:08

Miałem do czynienia z różnymi ludźmi może przez to robią takie szuszu w guowie ale jak mamy o tym wiedzieć a nic z tym nie robimy to trochę żenujące bo kiedy mamy w sobie mocne pragnienie poznania prawdy i chcemy by tą prawdą się dzielić tracimy kontrole ponieważ prawda ma znaczenie subiektywne i dla społeczeństwa nie jest ważne co jest prawdą a z czego będą mieć hajs by fajnie sie poczuć wiec pomagając stajesz sie ofiarą słabszej jednostki zatem i wy proklamując sie w necie przyznajecie się do swych bezsilności a wasza psychika nie może sama się zanalizować więc powinna skupiac sie na tym jak sobie pomóc.

#26 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 16:55

Haha no nie mogę. Wy sobie jaja robicie czy .i jesteście?

#27 ~Pan~

~Pan~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 16:55

#28 ~suwal~

~suwal~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 13:23

Jak byś słyszał takie szuszuszu w głowie ciągle, to byś głupich pytań nie zadawał.

Pisałem do Dudy, pisałem do Zielińskiego, ale nic nie pomogli i nawet nie odpisali.

Pewnie są z tej samej bandy co ludzi naświetla.

#29 ~Widziałem~

~Widziałem~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 16:05

,,Panowie / panie.,,
,, wmawiali mi że od dragow ,,

Pierwszy post z 2011 mamy rok 2018. Dragi głównie pseudo amfetamina i inne gówna do wciągania są dobrym nośnikiem dla nowej technologii.  w banalny sposób chipują czy implantują społeczeństwo. Nie jest to jedyny sposób umieszczania mikro mechanizmów w organiźmie, spotkałem się z przypadłością u ludzi którzy nie brali narkotyków, nie znali się osobiście a każdy z nich mówił że posiada chip w głowie, że głosy mówią mu że został tam umieszczony. Trochę dziwny zbieg okoliczności ... Pozdrawiam

I nie jestem tu z żadnej organizacji antynarkotykowej, jednym ze sposobów by uchronić się na dłużej jest nie brać, nic nie wciągać.  

#30 ~Suwal~

~Suwal~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 17:01

nie jestem tu z żadnej organizacji antynarkotykowej, jednym ze sposobów by uchronić się na dłużej jest nie brać, nic nie wciągać.  

Nic to nie da - oni wszczepiają chipy na pomocą latających robocików udających komary. Siada ci taki na karku, trach i masz chipa w mózgu. Nie ma sposobu obrony.

#31 ~Predator~

~Predator~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2019 - 20:50

A moi niby gangsterzy to 2 gwalcicieli i pedofil:) moi mnie się wysprzeglili że swoich sekretow

#32 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 15:13

Bo z Polski wyjdzie iskra, która wszystko zmieni. Watykan od wieków już o tym wie i się przygotowuje niszcząc wszystkie dzieci Boga. Jeśli masz kontrolę nad mózgiem to jutro możesz wszystko wymazać tak jak by iskry nie było i skutków jakie taka iskra może pozostawić. Odpowiedz, chyba wyczerpuje temat.

#33 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 15:15

Sposób obrony to wysokie wibracje umysłu i zmiana świadomości. Dużo pracy przed nami wszystkimi, mi rodzina wszczepiła chipa w ciągu jednej sekundy, tylko się na chwilę odwróciłem i usłyszałem tylko pisk i zaczeło brzęczeć. 

#34 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 15:29

Dodam jeszcze, że nadchodzi robotyzacja ludzi. W Warszawie można już spotkać bardzo dużą ilość takich osób. Są młodzi, szczupli inteligentni zawsze wygadani, gdyż korzystają ze wspólnej biblioteki umysłowej tzn. każdy przyrost wiedzy jednostki jest dodawany do wspólnej macierzy. Dla informatyka to zrozumiały temat potrafi sobie to wyobrazić. Dlatego jeśli ktoś się zgłasza do prokuratury, czy policji w sprawie chipa to nikt mu nie pomoże tylko wiara w jednego Boga i bardzo wytrwała modlitwa/medytacja.

#35 ~Tadeusz~

~Tadeusz~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 16:18

Poczytujcie to sobie za najwyższą radość, bracia moi, gdy rozmaite próby przechodzicie,

#36 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 04:28

witajcie jest ktoś kto też słyszy w głowie wiem że to robią drugie osoby i znam je .włamali się gdzieś do systemu i podsłuchujś ludzi tzn podłączają swoj glupi łep do czyjegoś mozgu i gadają w myslach swoich za pomocą fal przesylają do mozgu ofiary

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 14:43

Nasz Wałęsa już dawno oznajmił , że ma z kosmitami kontakty  podają mu instrukcje , on je rozumie  i przekazuje na fejsie, 

#38 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2019 - 11:03

witajcie jest ktoś kto też słyszy w głowie wiem że to robią drugie osoby i znam je

Bzzz bzzz wziuuu szszsz..... wziuuu.... bzzz....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych