Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bronisław Komorowski pozwany do Sądu.

Bronisław Komorowski Sąd Sądu Sądzie pozew cywilny Szczynukowicz Suwałki Rejonowy

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 01:20

Suwałki, 4 październik 2013 r.

Od:
Obywatel Polski Niepodległej
(ochrona danych osobowych)

Do:
Sąd Rejonowy w Suwałkach

Pozew przeciwko Bronisławowi Komorowskiemu pomieszkującemu we wsi nazywanej Budą Ruską, zajmującemu stanowisko Prezydenta Polski
o odszkodowanie za defraudacje, za decyzyjne zbrodnie przeciwko Narodowi Polskiemu, za zniszczenie gruntów i gospodarstw rolnych, za zniszczenie części rodowego gospodarstwa moich Przodków z wioski Poddubówek (koło Suwałk).

Dnia 6 listopada 2012 r. do wyżej wymienionego Obywatela Bronisława K. poprzez Kancelarię Prezydenta w Warszawie złożyłem moje pismo z załącznikami ( http://bos.cba.pl/info/?p=226
) w którym poinformowałem, że budowa i plany budowy obwodnicy Augustowa i dróg ekspresowych (w tym drogi S-61) są działaniami niszczącymi środowisko pod pseudpopubliczne zamówienia będące formą sprzeniewierzenia (defraudacji) majątków państwowych i prywatnych (kopia mojego pisma, które złożyłem również w Kancelarii Senatu w Warszawie stanowi załącznik do niniejszego pozwu). Uważam, że wcześniej wymieniony Obywatel Bronisław K. poprzez wydanie swoich decyzji zajmując stanowisko Prezydenta Polski oraz poprzez zaniedbania związane z tak bardzo odpowiedzialnym stanowiskiem doprowadził do wielu chorób a także niestety do przedwczesnych zgonów wielu Polek i Polaków.
Pomimo mojej osobistej pisemnej prośby Obywatel Bronisław Maria Komorowski nie zapobiegł zniszczeniu środowiska (w tym krajobrazów tak zwanych „Zielonych Płuc Polski”) oraz zniszczeniu Dziedzictwa Rodowego moich Przodków (część gospodarstwa w wiosce Poddubówek) pod szkodliwe przyrodniczo i społecznie nowe zbędne drogi (obwodnicę augustowską, s-61 i „via baltikę”).
W związku z powyższym od wyżej wymienionego Bronisława K. domagam się odszkodowania w postaci osobistej rekultywacji i ochrony środowiska.
Proszę o zwolnienie mnie całkowite z kosztów sądowych.

Obywatel Polski Niepodległej
(ochrona danych osobowych)

Źródło publikacji: http://bos.cba.pl/info/?p=311

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 01:27

" Komorowski " = zdrajca Narodu Polskiego - Szczynukowicz.

Dziadek “hrabiego” Bronisława „Komorowskiego”, niejaki Osip Szczynukowicz to rezun oddelegowany przez „Sowiecki Rewolucyjny Komintern” do dywersji na terenach pozaborowych, odebranych Rosji Traktatem Wersalskim.

W czasie wojny polsko-bolszewickiej Osip Szczynukowicz był czekistą w armii Tuchaczewskiego i po sromotnym laniu w bitwie nad Niemnem w 1920r. dostał się do polskiej niewoli.
Zachowała się jego kartoteka jeńca wojennego.

W październiku 1920 Szczynukowiczowi udało się zbiec i schronił się na Litwie w miejscowości Kowaliszki u polskiej szlachty o nazwisku Komorowscy. Właściciele majątku zginęli z rąk Rosjan, a Szczynukowicz przywłaszczył sobie ich nazwisko. Tam w roku 1925 narodził się Zygmunt Leon Szczynukowicz („Komorowski”), ojciec Bronisława Marii … Szczynukowicza („Komorowskiego”).

Więcej można przeczytać i obejrzeć na stronie:

http://blog.wolnemed...-szczynukowicz/

#3 ~Jerry~

~Jerry~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 05:16

To amnestia zadziałała również w domach wariatów?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2013 - 09:48

zięć płk UB Dziadzi ,razem w 11 dni pisali pracu magistersku

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 22:39

To amnestia zadziałała również w domach wariatów?

Niestety tak. Dlatego stanowisko Prezydenta Polski zajmuje pensjonariusz jednej z psychuszek (skundlony Szczynukowicz). Jedna z psychuszek zlokalizowana jest w wiosce o dwuznacznej nazwie Buda Ruska i jest pilnie strzeżona przez pejsate "psy".

#6 ~can weivenc~

~can weivenc~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 22:15

Komorowski pozwany do Sądu – termin rozprawy.

9 grudzień 2013 r. o godz. 11:00 w sali nr 10 w Sądzie Okręgowym w Suwałkach

( wersja tekstowa dla lektora komputerowego: rozprawa odbędzie się w dniu dziewiątym grudnia dwutysięcznego trzynastego roku o godzinie jedenestej zero zero w sali numer dziesięć w Sądzie Okręgowym w Suwałkach ).

Sąd został poproszony o wyłączenie sprawy z jawności ale można próbować uczestniczyć w rozprawie. Wcześniej warto zapytać Sąd o taką możliwość. Nr telefonu do sądu: 87 5631248

Więcej na stronie: http://blog.wolnemed...ermin-rozprawy/

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Bronisław, Komorowski, Sąd, Sądu, Sądzie, pozew, cywilny, Szczynukowicz, Suwałki, Rejonowy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych