Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

196 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 10:40

Pan Redaktor wymienia potencjalnych kandydatów spośród samorządowców, czy w ogóle?
Ja na przykład zagłosowałabym na Pana Huberta Piotrowskiego.

#2 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 10:52

Pan Redaktor pisze o kandydatach spośród samorządowców, czy w ogóle?
Ja, na przykład, zagłosowałabym na Pana Huberta Piotrowskiego.

#3 ~WIELKA PROŚBA~

~WIELKA PROŚBA~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 11:55

A ja bym bardzo chciał, żeby na prezydenta Ełku wystartowała obecna wójt gminy Stare Juchy i jej sekretarz. Ja wiem, że to wredne z mojej strony, ale podobno oni na prawdę chcą "piąć się w górę" i mają poparcie. A może "parcie"? Mieszkańcy Ełku, obiecajcie, że im pomożecie i zabierzecie ich do siebie. To według niektórych mieszkańców Juch naprawdę wspaniali ludzie!!! Obiecujecie???

#4 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 12:17

A WY W TEJ GMINIE STARE JUCHY NIC TYLKO SIĘ KŁÓCICIE ,CO TAM ZA LUDZIE MIESZKAJĄ NA LITOŚĆ BOSKĄ .NIC NIGDY NIKOMU NIE PASUJE CIĄGLE JAKIEŚ NIESNASKI OPANUJCIE SIE!

#5 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 13:10

No i na kogo tu głosować, chyba na Platforme ale na którego ?

#6 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 13:12

A to Pani głosowała na Pana Piotrowskiego, zachodziłem w głowę , kto to mógł być?

#7 ~Judyta~

~Judyta~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 13:41

Nie wiem, czy to Panią zmartwi, czy ucieszy, ale 4 lata temu z tak zwanych przyczyn obiektywnych nie mogłam głosować.

#8 ~gościu~

~gościu~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 14:05

Platforma znalazła się w potrzasku,bo niby rządzili wspolnie z Andrukiewiczem a teraz trzeba wystartować z jego krytyką bo nikt przy kampanii pozytywnej z obecnym prezydentem nie wygra.No i ta umowa jak wygra Prezydent Andrukiewicz to jego zastępcą będzie Szelążek a jak Szelążek to zcą Andrukiewicz .Stawiam że wystartuje Szelążek po to by przegrać i po to potrzebna jest platforma.

#9 ~novol~

~novol~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 14:11

a ja ponownie zagłosuje na Andrukiewicza :)

#10 ~dw~

~dw~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 14:25

Andrukiewicz

#11 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 14:35

Nie wiem, czy to Panią zmartwi, czy ucieszy, ale 4 lata temu z tak zwanych przyczyn obiektywnych nie mogłam głosować.

O Rany to kto głosował? Szukam go już czwarty rok.

#12 Hubert

Hubert

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 25 maj 2010 - 15:20

HUBERT PIOTROWSKI także KANDYDATEM NA PREZYDENTA M. EŁKU .

Ponieważ skontaktował się dzisiaj ze mną wzburzony znajomy, z… pretensjami, dlaczego nie kandyduję (odsyłając mnie do powyższego artykułu), pragnę uspokoić zwolenników „nowego ładu” w Ełku i raz jeszcze zapewnić, że BĘDĘ jesienią KANDYDOWAŁ na prezydenta m. Ełku.

W przyszłości proszę o szczególnie dokładne czytanie publikacji dotyczących wyborów.

Przy okazji tego wyjaśnienia, apeluję do moich sympatyków, także i przede wszystkim z Ełku, o głosowanie w I oraz II turze wyborów prezydenta R.P. - na Pana Jarosława Kaczyńskiego.

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal „Nasza Klasa”, I LO w Giżycku] .

#13 ziom

ziom

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 25 maj 2010 - 15:40

Kto chce kolejny ołtarz, obok tego który stoi od niedawna na placu sapera, niech głosuje po raz kolejny na naszego obecnego prezydencika ... ;p

#14 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 16:38

widzę tylko jednego i jedynego kompetentnego kandydata na prezydenta Ełku, na zdjeciu oczywiście pierwszy od góry !

#15 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 17:03

Uważam, iż w końcu trzeba aby Ełk przestał być zaściankiem, kojarzonym z trzecim światem. Aby tego dokonać trzeba aby Prezydent Ełku był z partii która może wiele dokonać w tym celu. Jak widać w Polsce liczą się tak naprawdę dwie partie, inne realnie po prostu nie mają większych szans, aby miały coś do powiedzenia. Z tego co widzę i słyszę kandydować zamierza wielu "oszołomów" ale mam nadzieję, że społeczeństwo Ełku wybierze właściwie. W ostatnich wyborach głosowałem na obecnego prezydenta Andrukiewicza, stawiając na młodość i świeże spojrzenie. Niestety po tej kadencji stwierdzam, że może był to niefortunny wybór. Prezydent z jakiegoś stowarzyszenia, które nie liczy się na zewnątrz, nie mówiąc już o wielkiej polityce jest raczej niewłaściwym wyborem. W tych wyborach postawię na kogoś innego, najbliżej mi z poglądami do Platformy Obywatelskiej, mam nadzieję, iż wystawią mocnego kandydata, który postara się wydobyć Ełk z tego dołka w którym akurat się znaleźliśmy. Ludzie powinni uczyć się na błędach, a nie je powtarzać.

#16 ziom

ziom

Kierownik działu

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPip
  • 439 postów

Napisano 25 maj 2010 - 18:01

Jeżeli iść tym tropem... to lepiej postawić na Czepułkowskiego

#17 ~polokokta~

~polokokta~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 18:49

Zgadzam się. Stawiajac ma doświadczenie i madrość też stawiam na Pana Jerzego Czepułkowskiego. Z tej gromadki to tylko jemu najbliżej do powaznej polityki!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 19:14

Jedyna partia,jedyna elita,jedyny Wajda, jedyni najmądrzejsi i nieomylni jedyny Balcerowicz,który obiecał Polakom dobrobyt 20 lat temu,jedyna gazeta "wybiórcza" razem z partią głosujmy na jej pierwszego lidera Andrzeja Orzechowskiego idola młodzieży,człowieka,który nigdy nie skłamał i zawsze był prawdomówny,walczy o Polskę i dobrobyt zgodnie z linią partyjną.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 19:49

Andrukiewicz tak chcę kolejny ołtarz bo ten jest śliczny :P jeszcze nikt nie zrobił tyle dla Ełku co on

#20 ~Wincent~

~Wincent~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 19:52

Makowski! Makowski! to jedyny merytoryczny kandydat z PO - wbrew temu jak wygląda ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych