Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


196 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 20:13

Wobec słabości politycznej PIS w Ełku i nachalnej żądzy władzy platformy obywatelskiej i dawnej uni wolnosci:patrz Szelążek,Zdanowski etc.Jedyną siłą w Ełku dbającą o rozwój miasta i powiatu wydaje się dobro wspólne.Chyba,że PIS się obudzi.

#22 ~Akcja~

~Akcja~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 20:27

Jeśli Pan Jerzy Czepułkowski będzie kandydował napewno oddam na niego swój głos. Może w końcu zakończy ten układzik urzędniczo-kościelny który Andrukiewicz pięlegnuje przez całą swoją kadencję i pogoni tego wiecznie pazernego biskupa tam gdzie jego miejsce do...pałacu. Niech tam sie panoszy, a od polityki i decyzji które mają wpływać na przyszłość i wygląd Ełku (patrz PLAC SAPERA) WARAAA. Panie Czepułkowski w Panu jest jedyna nadzieja dla wydobycia z zaściankowości i zacofania tego pięknego miasta i dosyć już dobra wspólnego bo wiemy o kogo dobro tutaj tak naprawde chodzi.

#23 ~leon~

~leon~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:02

A , już się wyjaśniło to pewnie Pan Piotrowski głosował na siebie! Razem z Panią będzie miał dwa głosy. Do boju!

#24 ~Jurek~

~Jurek~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:03

Mieszkam w Ełku niecałe 3 lata i jak obserwuję co dzieje się w tym mieście to zaczynam się poważnie zastanawiać czy dobrze zrobiłem przeprowadzając się tutaj. Żaden, dosłownie żaden kandydat nie jest ciekawym wyjściem dla Ełku. Wszyscy mają swoje sznurki, swoje układy i układziki. Jedyną opcją która wg mnie zasługuje na głos człowieka dbającego o prestiż Miasta jest Hubert Piotrowski. Człowiek konkretny, wykształcony i w 1 000 000 % poświęcony temu miastu. PROPONUJĘ GŁOSOWAĆ WŁAŚNIE NA TEGO KANDYDATA!!!

#25 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:08

Jurek = Piotrowski ?? :lol: dobre

#26 ~Jurek~

~Jurek~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:10

Jurek = Piotrowski ?? :lol: dobre

Niestety. Jurek nie równa się Piotrowski. Znam go osobiście i ucziciwie i szczerze myślę że byłaby to ciekawa propozycja dla naszego miasta.

#27 ~elwira~

~elwira~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 21:15

Niestety. Jurek nie równa się Piotrowski. Znam go osobiście i ucziciwie i szczerze myślę że byłaby to ciekawa propozycja dla naszego miasta.

Popieram HUBERT PIOTROWSKI to bardzo dobry kandydat na prezydenta!!!!!!!!

#28 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
 • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 22:02

Co do tez tu postawionych, prawie każdy z nas ma bądź zastanawia się nad którymś z kandydatów. Co do treści jednej z wypowiedzi dotyczących PO, to jednak jesteście niedoinformowani. Platforma w swoich szeregach ma wielu młodych a zarazem doświadczonych ludzi, ludzi z każdego środowiska. Więc nie ma co generalizować i snuć domysły i przypuszczenia,"- kto, co -" warto zainteresować się sprawą dogłębniej i chociażby odwiedzić stronę Platformy ełckiej celem weryfikacji swojej wiedzy. Adres jest prosty Platforma Obywatelska w Ełkuhttp://www.platforma.elk.pl/ . Zapewne znajdzie się wielu krytyków, ale warto najpierw przeanalizować pewne rzeczy zanim wyrazi się swoją opinię. Platforma stawia na młode pokolenie, co dobrze wróży zarówno miastu jak i jej.

#29 ~ton~

~ton~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 06:53

Panie Makowski ? Jak Pan glosowal za modernizacja ulicy Wilenskiej na osiedlu Polnoc 2 .Na osiedlu mieszka okolo czterech tysiecy mieszkancow.Czy jest prawda ze byl Pan przeciw?

#30 ~nuda~

~nuda~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 06:57

KTO TO JEST PAN PIOTROWSKI

#31 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 07:56

Najfajniejsze w forach jest to, że kilka osób pod różnymi nick-ami pisze różne bzdury wychwalając się pod niebiosa. Myślę że wyborcy bez problemu wyłapią to kto chowa się za jakim komentarzem. Wracając do rzeczy. W wyborach prezydenckich w Ełku wygra Tomasz Andrukiewicz. Większość Ełczan nie za bardzo wie co on dla Ełku zrobił, ale wszędzie jest jego nazwisko, miasto jest ładniejsze niż było i trzeba przyznać, że działo się więcej niż kiedykolwiek wcześniej. Kogo obchodzi zadłużenie miasta czy wszechobecne panoszenie się kościoła. Drugim poważnym kandydatem będzie ktoś z Platformy - na pewno nie Makowski, który jest prawą ręką wójta Polkowskiego i dziwne, że jeszcze z PO nie wyleciał. Tym bardziej, że ciągle swoją partię atakuje, a w samej PO mają go za oszołoma. PO ma chyba nadmiar członków bo sami na siebie piszą bzdury na różnych forach. Stawiam, że ich kandydatem będzie Orzechowski. Nikt inny nie ma szans powalczyć z Andrukiewiczem (wygrać nie ma szans). Ełcki PiS zupełnie się nie liczy. Ich obecne władze nie są oceniane zbyt wysoko. Pan Binczak nie jest zbyt merytoryczną osobą i nie ma wysokich notowań u ludzi, którzy go znają. Dobry wynik może uzyskać jeszcze kandydat SLD, ale niestety nie ma żadnych szans na II turę. O osobach typu Pan Hubert nie warto pisać. Wystarczy poczytać co pisze pod różnymi nickami.

#32 ~Ełczanin1989~

~Ełczanin1989~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 10:40

Moim zdaniem to Jurek (pedałek) powinien startować na prezydenta hahaha... A tak poważnie to T. Andrukiewicz :):):) nie widzicie jak ten człowiek przez te lata zmienił ełk na lepsze np Promenada Plaża miejska czy wojska polskiego. fakt przegią może z tym place sapera ale każdy ma na swoim sumieniu jakieś niepotrzebne sprawy, więc nie patrzcie na jakiś starych Facetów tylko stawiajcie na młodego Tomasza :) pozdrawiam i nie komentujcie mojej wypowiedzi bo wogóle tu nie wchodze :):):)

#33 ~good~

~good~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 11:01

Ludzie przecież te same ryje rządzą Ełkiem w mnieszym lub większym stopniu od lat. Nie pamiętam mieszkańcy byli chociaż średnio zadowoleni z zarządców Ełku w ostatnich 15 latach.

#34 ~Judyta~

~Judyta~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 11:06

Tacy wyborcy zostali jeszcze przy Panu Andrukiewiczu?
Pogratulować poziomu.

#35 ~kasandra~

~kasandra~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 12:42

Błagam tylko nie Pan Bińczak. Jestem przerażona.

#36 ~Gosc~

~Gosc~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 14:10

A czemu nie! Wyobrażacie sobie debatę z udziałem Pana Tomka B, Tomka M i Huberta P. Mulatka przy takim kabarecie się chowa.

#37 ~komisarz REX~

~komisarz REX~
 • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 15:29

A czemu nie! Wyobrażacie sobie debatę z udziałem Pana Tomka B, Tomka M i Huberta P. Mulatka przy takim kabarecie się chowa.

Jaka debata? Człowieku! Debaty to możesz sobie pooglądać w ogólnopolskiej telewizji podczas wyborów prezydenta kraju. W Ełku nikt się w takie pierdoły nie bawi. Wystarczy puścić oko do jakiegoś lokalnego medium, dać mu w radiu, tv czy gazecie artykuły sponsorowane, rozkleić kilka plakatów i po kampanii. Urzędującemu prezydentowi idzie to najlepiej. Widać to świetnie na łamach tytułów związanych z Mediami Regionalnymi. O ile "Współczesna" jeszcze chociaż próbuje zachować pozory obiektywizmu i rzetelnej informacji, to taki np: Teraz Ełk bezczelnie promuje Andrukiewicza, jego scenę i czegóż-to-on-nie-dokonał. Kasa misiu kasa, z naszych podatków prezio lekką rączką wydaje pieniądze na tzw. promocję. Czyją promocję? Złośliwi twierdzą, że swojej osoby. Jest ciekawie. Nie mogę się już doczekać obchodów tej 585. (okrągłej oczywiście) rocznicy lokacji miasta. Będą piękne artykuły i zdjęcia z tytułami w stylu "Zabawa była wyśmienita". "Wszyscy jesteśmy Urlichami" albo może prosto z mostu - Tomasz Andrukiewicz - prezydent 585 - lecia!

#38 Hubert

Hubert

  Dziennikarz

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 133 postów

Napisano 26 maj 2010 - 15:39

Do internauty chowającego się za 'nick'iem' "Gość" [wypowiedź z dn. 26-V-2010 r., z godz.: 9:56 ; 'post' nr # 31 ] ;

WIRTUALNY ŚWIAT ANDRUKIEWICZA .

[1.] Jedynymi moimi wypowiedziami (także) na internetowych forach są te, pod którymi podpisuję się z imienia i nazwiska. Proponuję wziąć przykład.

[2.] Pionierem w robieniu w Ełku systemowej "klaki" w internecie jest Andrukiewicz, który doprowadził tę 'sztukę' do "pijar'oskiego" absurdu. I jest to - jak widać - jego jedyna recepta na funkcjonowanie, jako prezydenta miasta.

Jak na 'niezachwiane' przekonanie o wygranej Andrukiewicza w nadchodzących wyborach samorządowych, to Pańska ocena sytuacji jest dość nerwowa. Należy więc traktować ją jako "opinię" kogoś zbliżonego do sztabu wyborczego Tomasza.
Pozdrawiam. :)

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .

Użytkownik Hubert edytował ten post 09 wrzesień 2010 - 15:12


#39 Hubert

Hubert

  Dziennikarz

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 133 postów

Napisano 26 maj 2010 - 16:01

Do internauty posługującego się 'nick'iem' "wyborca" [komentarz z dn. 25-V-2010 r., z godz.: 19:03 ; 'post' nr # 15 ] ;

MITOLOGIA 'WSZECHMOCY' SZYLDU "P.O." .

W nawiązaniu do Pańskich słów: "Uważam, iż w końcu trzeba, aby Ełk przestał być zaściankiem. (...). (...) mam nadzieję, iż wystawią mocnego kandydata /przedstawiciele PO w Ełku - przyp. H.P./, który postara się wydobyć Ełk z tego dołka, w którym akurat się znaleźliśmy."

dedykuję Panu mój komentarz do artykułu na 'link'u': http://gazetaolsztyn...-DK-nr-16,94411 ,


dowodzący, co może Platforma z Ełku, w szczególności poseł "chwalipięta"-Orzechowski poza 'rogatkami' naszego miasta.

Poseł z PO, starosta z PO, zastępca prezydenta m. z PO et.c., et.c., i z "dołka, w którym się znaleźliśmy" ma nas "wydobywać" ktoś z tego grona? Chyba Pan żartuje. A gdzie oni byli do tej pory, gdy "wpadaliśmy w ten dołek"?


Pozdrawiam. :)


HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .

#40 Hubert

Hubert

  Dziennikarz

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 133 postów

Napisano 26 maj 2010 - 16:27

Do miłośnika kabaretów, chowającego się za 'nick'iem' "Gosc" [komentarz z dn. 26-V-2010 r., z godz.: 16:10 ; 'post' nr # 36 ] ;

PAMIĘĆ DOBRA, ALE KRÓTKA .

Wygląda Pan na zwolennika obecnie rządzącej miastem koalicji: "Dobro Wspólne" - SLD - PO . Jeżeli więc mowa o ełckim kabarecie, to chyba zapomniał Pan o dwóch "występach" Andrukiewicza i koalicjantów - p.t. "Przesuwanie granic Ełku". Może zaczerpniemy z tego "repertuaru"? :D

Pozdrawiam.


HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku].Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych