Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

196 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sympatyk PO~

~Sympatyk PO~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 20:38

Zazwyczaj nie umieszczam komentarzy na forach ale ktoś tu chyba przesadził. Panie Piotrowski pana nachalna samo-promocja jest strasznie męcząca, przytacza pan jakieś swoje komentarze które nie są poparte konkretną wiedzą, a jakimiś zasłyszanymi informacjami. Co do pana Orzechowskiego to powiem panu, że takiego posła w Ełku jeszcze nie mieliśmy i chyba długo mieć nie będziemy. Z całym szacunkiem do pana Czepułkowskiego, pan Orzechowski odsadził go znacznie, nie komentuje tu poczynań naszego drugiego ełckiego posła, bo i komentarz tu niepotrzebny. To m.in. jego zasługą jest to, że Via Baltica oraz Rail Baltica ma przechodzić przez EŁK, jego i poparcia które uzyskał w PO, nie jest to zasługą nikogo innego. Pan panie Piotrowski nie miałby szans na dokonanie czegoś podobnego, tu trzeba mieć poparcie a pan takiego nie ma (tak samo jak nasz obecny prezydent). Co do starosty Piłata to znowu pan strzelił kulą w płot. Powiat Ełcki ma najlepszego starostę w całej swojej historii, powiat się rozwija, w miarę oczywiście swoich możliwości. Pozdrawiam wszystkich czytelników :D

#42 ~podkowa~

~podkowa~
  • Goście

Napisano 26 maj 2010 - 22:13

Sympatyku PO - mówiąc nie mieliśmy sprecyzuj kogo masz na myśli ? Ludzi z PO ? Jego zasługą jest VIA Baltica etc... tego akurat nikt nie jest w stanie sprawdzić więc jakże wygodnie jest tak pisać myślę że również wybudował wieżę Eiffla i Łuk triumfalny. Powiat ma najlepszego staroste powiadasz ? Bo obsadził stołeczki radnymi i wcale nie stworzył "układu". A w czym ten starosta jest tak dobry ? W sprawdzaniu błędów ortograficznych czy w tym że cytuję "poczciwy z niego chłop" jak to mi kiedyś ktoś powiedział na pytanie dlaczego go popiera ?

http://andrzejorzech...i.blog.onet.pl/

Z blogu poseł nie rozróżnia spółek kolejowych - PR nie zajmują się dworcami. Dziwne jak na kogoś kto się zajmuje dworcami.
http://www.dworcekol...69d7230b15398bd

news 2009 w energetyce dziwnie podobny do http://gielda.wp.pl/...11,index.html?P[numer]=12256253&P[obr]=pa

Info nowe inwestycje 10 maja - > http://lotniczapolsk...ciu-rzadu,13167

itd......

#43 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 07:33

Pewnie że krytykowac jest najłatwiej. Dzięki takim osobom jak Piłat, Orzechowski,- Ełk został zauważony. Są to osoby prężnie działające i tylko "zazdrośnicy", którzy niczego nie dokonali moga ich krytykować. Osoby te mają za sobą poparcie silnego ugrupowania więc mogą zrobić dużo i to robią. Napiszcie jakim poparciem na zewnątrz cieszą sie inne osoby i co poprzez takie poparcie mogą zrobić dla Ełku.

#44 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 07:55

Wybory samorządowe w 2006 roku
Liczba wyborców w Ełku: 44.431
Pan Hubert Mariusz Piotrowski - 273 głosy - 1,73% poparcia.
Gratulacje Panie Hubercie i powodzenia w tegorocznych wyborach.

#45 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 08:51

Ale mieści się w granicach błędu statystycznego

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 10:01

O matko ktoś napisal że do głosu w PO dochodzą młodzi - to prawda raz doszli jak trzeba było zrobić spółdzielnię i poprzeć wybranych starych , z niewybranych zrobić wrogów ludu no a teraz starzy wyjadacze ich rozjadą .Większość młodych w PO ma albo za chwilę będzie miała nauczycielską emeryturę a młodzi do plakatów .Pierwsze rozczarowania będą przy układaniu list zobaczycie tych młodych,potem kandydaci do wszelkich wladz tam też powieje mlodością.Apeluję MLODZI przejrzyjcie na oczy

#47 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 10:20

Może rozczaruję "Sympatyka PO" , bo tak jak w 2006r. głosowałam na kandydata PO (który podobno miał "rozbijać puzzle" w mieście, a teraz je składa w powiecie), tak teraz wasz kandydat będzie mógł o moim głosie POMARZYĆ.
Znam teksty Huberta Piotrowskiego z internetu i niektóre z nich są naprawdę fajne. :rolleyes:
Panie Hubercie, nich chociaż pan nas nie zawiedzie.

#48 ~kandydat~

~kandydat~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 11:10

Ja chcę być prezydentem! Ja tylko wiem co i jak należy zrobić! Zwolnię połowę urzędników, pozostałym i sobie obniżę pensję o połowę!Obniżę podatki, a wszystkie pieniądze zaoszczędzone pójdą na inwestycje i to tylko takie jakie sobie Państwo zażyczycie!Wszystkim będzie dobrze,nie będzie bezrobocia,promenada będzie dookoła jeziora, ulice szerokie , czysto będzie - to na początek.Jeśli chcecie to mogę szerzej przedstawić mój plan - Wasz kandydat

#49 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 11:29

273 z 44 431= 0,61%

#50 ~~Bogdan~~

~~Bogdan~~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 11:37

1,73% z tych co w ogóle zagłosowali - rzeczywiście oszałamiający sukces.

#51 ~normalny ełczanin~

~normalny ełczanin~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:50

Pomijam wątek Pana HP bo za wiele nie mam do powiedzenia na ten temat. Może gdyby było o nim głośniej np. http://www.nie.com.pl/art4980.htm to mógłbym coś powiedzieć.
Na pewno nikt z kandydatów wymienionych na tabloidzie w artykule nie zasługuje na głos . Co by nie mówić o obecnym prezydencie to wielka lipa. Bieda z nędza wystaje z domów a tutaj Maryla i inne ciekawostki. Tak kiedyś się lud ogłupiało tylko tyle że przez wódkę. A "współczesne igrzyska" po ich zakończeniu odkrywają tylko szarość życia normalnego ełczanina. A gdzie polepszenie inwestycji, udrożnienie naszego jeziora, gdzie turystyka (czym odstajemy od Augustowa, Giżycka). Były pomysły były nadzieje, a tak znowu szara rzeczywistość. Więc zamiast głosować i popierać plecy innych... wypiję piwko i posiedzę w domu. No chyba że zdarzy się cud i będzie warto podnieść dupsko z fotela

#52 ~bis~

~bis~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:51

Makowski mialby szanse jako mlody kandydat na prezydemta .Tylko nie w PO.Dobrze wyksztalcony. Z polotem.Gdyby zebral odpowiednia grupe ,dobry program ,merytoryczna dyskusja publiczna nie oskarzajac nikogo moze przyniesc mniejszy lub wiekszy sukces.Moglby byc partnerem w blokowaniu list.A kto wie,moze i w rozmowach koalicyjnych.Glowny problem elczan to brak miejsc pracy.

#53 ~Kolejny kandydat~

~Kolejny kandydat~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 13:52

Ja też chcę być prezydentem. Mam naprawdę fajny program ... ale go nie ujawnię bo mi zaraz ktoś go ukradnie. Pokażę go jak wygram wybory.

#54 ~Do bis~

~Do bis~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 14:10

Dobre, ubawiłem się do łez. A mówili, że w Ełku jest nudno. Szkoda tylko, że we wpisie nie ma zdjęcia Makowskiego. Wszyscy zobaczyliby jaki on jest cudowny.

#55 Hubert

Hubert

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 27 maj 2010 - 14:45

Do internautów posługujących się 'nick'ami' "Gosc" oraz "kania" in corpore [komentarze z dn. 27-V-2010 r. - odpowiednio - z godz.: 8:55, 'post' nr # 44 oraz z godz.: 9:51, 'post' nr # 45 ] ;

POCHWAŁA KONSEKWENCJI .

W 1995 r. ś.p. Lech Kaczyński nie był nawet w stanie zebrać wymaganej liczby podpisów, aby zarejestrować się jako kandydat - i stanąć w wyborcze szranki. (Wiem o tym, gdyż Jego sztabowi pomagaliśmy wówczas w akcji wyborczej.). W 2005 r. Lech Kaczyński został prezydentem R.P. .
Wniosek dla Panów mam taki: nie przywiązujcie się przesadnie do podawanych przez siebie cyfr... :)
(Poza tym internauta "Gosc" pomylił się i podał wynik wyborczy - chyba - Tadeusza Zaremby.).

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .

#56 Hubert

Hubert

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 27 maj 2010 - 14:53

Do internauty posługującego się 'nick'iem' "wyborca" [komentarz z dn. 27-V-2010 r., z godz.: 8:33; 'post' nr # 43 ] ;

KTO KOGO ZNA CZYLI KTO PYTA NIE BŁĄDZI .

Ponieważ szczególnie tą wypowiedzią zostałem "wywołany do tablicy", mam sugestię, aby zapytał Pan posła Orzechowskiego, dlaczego w - bodajże - grudniu 2009 r. zaprosił do ełckiej PO właśnie Stefana Niesiołowskiego.

Pozdrawiam. :)

HUBERT PIOTROWSKI, mieszkaniec Ełku, prawnik ; [portal "Nasza Klasa", I LO w Giżycku] .

#57 Hubert

Hubert

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 133 postów

Napisano 27 maj 2010 - 15:05

Do internauty posługującego się 'nick'iem' "Sympatyk PO" [komentarz z dn. 26-V-2010 r., z godz.: 21:38; 'post' nr # 41 ] ;

PLAGIAT WYBORCZY P.O. - A.D. 2006.

"Męczące" - to jest powtarzanie 'w kółko' tego samego, więc odsyłam Pana na poniższy 'link'. Jest tam właśnie coś o "nachalnej samo-promocji" :
http://forum.elczani...mp;#entry137698 .

/c.d.n./

Pozdrawiam.

#58 ~Brrr~

~Brrr~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 16:19

DO PANA HUBERTA PIOTROWSKIEGO....

A dlaczego o Panu Hubercie nigdzie nie słychać, nigdzie nie widać. Jakie ma pan POparcie albo w jakich sPISkach Pan uczestniczy... Dlaczego dopiero teraz na łamach Forum Pan się wypowiada. Moim zdaniem jeżeli ktoś kandyduje na Prezydenta Miasta, powinien być znany, znana jego przeszłość. Szukałem o Panu w internecie i oprócz zdawkowych informacji niczego nie znalazłem. Pamiętam był kiedyś ktoś taki kto znikąd przyszedł, przyniósł czarną teczkę i startował na Prezydenta (Polski). Z całym szacunkiem Panie Hubercie- trzeba wziąć się solidnie za AUTOREKLAMĘ i określenie swojego poglądu wyborcom, bo inaczej znów Pan nie przekroczy tych śmiesznych 273 głosów

#59 ~Linderberg~

~Linderberg~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 19:02

Makowskie - to inżynier, i w sumie merytoryczny samorządowiec. Ja bym go nie skreślał tak od razu.

#60 ~kurdupelek~

~kurdupelek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2010 - 20:00

Radni, którzy mieli ODWAGĘ zagłosować przeciwko "ołtarzowi" na Placu Sapera to: Jerzy Czepułkowski (SLD), Ireneusz Dzienisiewicz (SLD), Tomasz Makowski (PO), Idzi Podwojski (SLD), Jan Wielgat (SLD), pozostali za (13 głosów) lub się wstrzymali (5 głosów) pod podanym linkiem można przeczytać jak przebiegała dyskusja http://bip.warmia.ma...tokoly_z_sesji/ (strona 2, punkt 5)
Może i nie jest to najważniejsza sprawa w całej kadencji ale widać kto ma ODWAGĘ przeciwstawić się wpływom kleru. Z tego powodu warto zagłosować na Czepułkowskiego lub Makowskiego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych