Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

121 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~wertyczer~

~wertyczer~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 20:27

.

#2 ~~Podlasie XXI wieku~~

~~Podlasie XXI wieku~~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 20:44

ALE to chodzi o prawosławnych ksiedzów

#3 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2009 - 21:21

''W kościele prawosławnym batiuszka może mieć rodzinę i dzieci a nawet musi mieć i rodzinę i dzieci bo bez tego nie ma wyświęcenia na baciuszkę. Także napewno nie piszą tu o seminariach prawosławnych,

#4 ~yho~

~yho~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 08:41

Nie traktujcie księży jako coś nadzwyczajnego,wysłanników Boga czy misjonarzami narodów.To tylko w tym klerykalnym kraju,Polsce o tym się mówi. jesteśmy też z tego tytułu posmiewiskim w europie i świecie. Tzw.duchowni są ,dzięki konkordatowi. wszędzie. Tusk przemawia na Święcie Policji i mówi o kryzysie a za nim w koloratce stoi pelnopłatny ,wypasiony ksiądz,tzw, kapelan i ni jak nie wygląda na dziecko kryzysu.....Myślę,że nastąpi kiedyś koniec mystyfikacji .......

#5 adrian

adrian

Kierownik działu

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPipPipPip
  • 582 postów

Napisano 29 lipiec 2009 - 09:51

Nie wierzcie w to co mówią :blink:. Bo oni i tak są dobrzy i przestrzegają zasad własnej religii i proszę zastanowić się nad tym jacy są księża.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 13:02

JEŻELI KTOŚ NIE CHCE PRACOWAĆ TO IDZIE NA KSIEDZA. TAM TEŻ SĄ KOBIETY, DZIECI I KASA Z HAZARDU, Z TACY.

#7 ~gawronka~

~gawronka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 14:36

Dlatego zawsze byłam za tym żeby znieść celibat. Jakoś nie słychać o tego typu skandalach z udziałem księży protestanckich, prawosławnych....

#8 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 14:38

mocno na wyrost, tak to jest jak prymitywny i chamski blokers szpanuje przed ziomami na dzielni

#9 ~C8B68D~

~C8B68D~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 15:31

ALE to chodzi o prawosławnych ksiedzów

Przeczytaj blog chodzi o rzymsko-katolickich księży matole, ty Podlasie to masz tylko w nazwie nicku, jesteś typową kato-ubecką kanalią, która chce zbić interes na bluzganiu

#10 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2009 - 18:05

Do Podlasie- zastanów się sam co ty wypisujesz, oczerniasz ks. prawosławnych a sam uważasz się za świętego- katolik znaczy lepszy?wcale nie, katolik czy prawosławny to nie ma różnicy, liczy się człowiek a nie wiara

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 22:34

ksieza?tego sie nie da opisac to trzeba zobaczyc na wlasne oczy jesli chcecie sie przekonac to jedzcie do Mszany pod Brodnica zlodziej manijak i sory za wyrazenie k.......wa udaje swietego a ma diabla za uszami.Wkrotce ukarze sie artykul w gazecie pomorskiej a moe nawet bedzie program w telewizji to co sie dzieje w kosciele ogolnie przekracza wszelkie granice to jest jedna z najwiekszych mafi swiata.carne skorwiele

#12 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 22:35

ksieza?tego sie nie da opisac to trzeba zobaczyc na wlasne oczy jesli chcecie sie przekonac to jedzcie do Mszany pod Brodnica zlodziej manijak i sory za wyrazenie k.......wa udaje swietego a ma diabla za uszami.Wkrotce ukarze sie artykul w gazecie pomorskiej a moe nawet bedzie program w telewizji to co sie dzieje w kosciele ogolnie przekracza wszelkie granice to jest jedna z najwiekszych mafi swiata.carne skorwiele

zgadzam sie w 100%

#13 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2009 - 22:42

zgadzam sie w 100%

zgadzam sie kosciol spada na samo dno jak tak dalej pojdzie to religia runie w gruzach ale sami ksieza do tego daza swoja obluda,falszem i arogancja

#14 ~pyrek201~

~pyrek201~
  • Goście

Napisano 08 maj 2010 - 20:23

Nie wierzcie w to co mówią :blink:. Bo oni i tak są dobrzy i przestrzegają zasad własnej religii i proszę zastanowić się nad tym jacy są księża.

#15 ~karol~

~karol~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 17:11

mnie jeszcze bardziej przeraża obłuda ludzi że księży nie wyprostują. Oni się ich boją. zamordyzm daje efekty. nie ten jest dobry, który ma serce tylko ten co straszy wszystkich i nieustannie tropi wrogów kościoła. To jest problem.

#16 ~robert~

~robert~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 22:38

Co Sadze o ksiezach? to dlamnie zupełne dno , sami pedefoli , geje i złodzieje , wyje***e mam na nich ,

#17 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 22:39

popieram cie robercie , twierdze tak samo

#18 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 13 luty 2011 - 22:40

macie zupełna racje

#19 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 16:21

Drodzy Forumowicze, Ci którzy tak źle piszą o księżach!
Mam dla Was świetną propozycję. Oddajcie swoich Synów do Seminarium Duchownego. Po ukończeniu studiów zostaną księżmi i może Ci będą wtedy najlepsi, najdoskonalśi.
Tymczasem tacy są księża, jakie rodziny.
My wszyscy mamy obowiązek modlić się za księży, aby Oni swoją misję pełnili jak najlepiej, jak najpiękniej, żeby zawsze Im się udawało.Bo są to tylko ludzie, o takim czy innym zdrowiu, pamięci, błyskotliwości, płynności mowy.

#20 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 08:52

Drodzy Forumowicze, Ci którzy tak źle piszą o księżach!
Mam dla Was świetną propozycję. Oddajcie swoich Synów do Seminarium Duchownego. Po ukończeniu studiów zostaną księżmi i może Ci będą wtedy najlepsi, najdoskonalśi.
Tymczasem tacy są księża, jakie rodziny.
My wszyscy mamy obowiązek modlić się za księży, aby Oni swoją misję pełnili jak najlepiej, jak najpiękniej, żeby zawsze Im się udawało.Bo są to tylko ludzie, o takim czy innym zdrowiu, pamięci, błyskotliwości, płynności mowy.

Droga Anno jak to oddajcie??? jesteś katoliczką to powinnaś wiedzieć że na księży idą tylko osoby z powołaniem! przynajmniej kler tak twierdzi!! przeczytaj śluby kapłańskie! oni ślubują żyć w ubóstwie .. i tak dalej. pod grożbą anatemy i tak dalej... więc już złe prowadzenie się (nadużywanie alkoholu,wyskoki na panienki,chęć posiadania dóbr doczesnych,itp.) powinno skutkować wywaleniem ze społeczności kościoła nie mówiąc już o klątwie ostatecznej..! Fakt co poniektórzy są błyskotliwi w mowie i piśmie i prowadzeniu biznesów(ojciec dyrektor)..To są ludzie ale ludzie którzy złożyli śluby ostateczne i nieodwołalne....

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych