Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kato~

~kato~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 14:08

Tymczasem tacy są księża, jakie rodziny.

Co znaczy to zdanie!? Znam meneli i złodziei którzy pochodzą z "dobrych" domów i porządnych ludzi którzy się wyrwali z macek beznadziejności swoich "menelskich" rodzin. Juz to zdanie kiedyś słyszałem z ust jakiegoś księdza. Większej głupoty chyba nie da się wymyśleć!

#22 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 21:41

ania to stara mocherowka wiezaca w te brednie , pozdrawiam bacie nie co synow by posyłała do seminarium . sama idz do seminarium tam zobaczysz ... ....

#23 ~dorian~

~dorian~
  • Goście

Napisano 15 luty 2011 - 21:43

masz racje ze wiekszej głupoty nie da sie wymyslec , ania chyba była skrzywdzona przez ksiedza ale polubiła to ....

#24 ~nfo~

~nfo~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 10:26

opisz nam to - chcemy wiedzieć co ciebie tak "rozchwiało emocjonalnie"

Niech najpierw uprzedzi że będzie taki post żebyśmy czuwali i Print Screeny zdązyli zrobić, bo takie posty wylatują z kosmiczną prędkością

#25 ~robc~

~robc~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 01:47

co wy chcecie wiedziec na s[powiedzi u huja jestem ? wyluzujcie porowe beretki

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2011 - 10:51

Dlatego zawsze byłam za tym żeby znieść celibat. Jakoś nie słychać o tego typu skandalach z udziałem księży protestanckich, prawosławnych....

Poczytaj prase zagraniczna, poszukaj na internecie a znajdziesz o protestantach,mnichach prawoslawnych,rabinach a najwiecej o nauczycielach1

#27 ~Leningrad-Raspizdyay~

~Leningrad-Raspizdyay~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2011 - 23:50

#28 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 06 luty 2012 - 14:29

Ja tez mialam nie zle cyrki z ksiedzem. Nie chcial zebym byla chrzestna dla mojej siostrzenicy. Mowil ze doszly go sluchy ze mieszkam z chlopakiem a ja musialam z nim mieszkac bo prace tam dostalam. Kazal mi szklane dom sobie postawic zeby ludzie widzieli co robimy. Mowilam mu ze ślub planujemy ale za rok,bo chcemy pieniadze uzbierac. To kazal za rok przyjsc i ochrzcić dziecko albo inna chrzestna niech sobie szukaja. Moglam mu powiedzieć ze doszly mnie sluchy ze ksiadz ma kochanke bo ja nikomu nie slubowalam a ksiadz tak. Ale sie ugryzlam w jezyk.

#29 ~a to ja Kapłan~

~a to ja Kapłan~
  • Goście

Napisano 08 luty 2012 - 11:17

Księża nie składają ślubu ubóstwa, pomyliło ci się z zakonnymi slubami... A tak wogóle to ubóstwo nie znaczy dziadostwo...

#30 jakuszyn

jakuszyn

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 09 luty 2012 - 20:35

I bardzo dobrze , że duchowni prawosławni mają żony i rodziny.
Nie słyszałem do tej pory o pedofilu prawosławnym , a ile o katolikach.
Zresztą nie tylko o to chodzi ile obłudy w tych ludziach powodują po pijaku wypadki , a póżniej rękoma i nogami się zapierają , że wypili póżniej.
Czarna mafia nie sieje nie orze a zbiera.
na pohybel czerwonym i czarnym

#31 ~Piłat~

~Piłat~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:32

Dlatego zawsze byłam za tym żeby znieść celibat. Jakoś nie słychać o tego typu skandalach z udziałem księży protestanckich, prawosławnych....

tylko jeśli się coś daje w tym przypadku kobietę komuś kto nie miał jej mieć -to skądś trzeba ją wziąć ,więc komu -bratu,sąsiadowi,który co- będzie z braku baby napastował inwentarz zwierzęcy? trochę myśleć,kościół został zarejestrowany jako ciało prawne które określiło swoją naturę która nie miała kolidować z prawem urzędowym ,więc jak można to zmieniać ,by złamać prawo,kościół i tak utracił osobowość prawną bo nie przestrzega zasad które określił przed rejestracją ,jedynie ten ustrój jest tak skorumpowany że nie wszedł jeszcze w to z Prokuratorem.

#32 ~Dezynsektor~

~Dezynsektor~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:37

A wiesz od czego w tym kraju są policja i prokuratura?
Zamiast bazgrolić na forum, tam należało się udać.Dołączona grafika

,każdy kapłan jest sukcesorem kaina,którego wampiry zwą enki,czego można się więc spodziewac od inkubusa którego czczą wampiry jako swego protoplastę.

#33 ~Hipertytan~

~Hipertytan~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:46

Zresztą nie tylko o to chodzi ile obłudy w tych ludziach powodują po pijaku wypadki , a póżniej rękoma i nogami się zapierają , że wypili póżniej.

jezus to faust który poprzez swój egoizm ,chore zachcianki -stał się wytrychem w łapach zła do Świata Ludzi,jezus nim stał się narzdędziem szatana był bardzo ważną formą zwaną w mitologi Tytan,czyli jedyny gatunek który jest prawdziwymi ludżmi czyli parzystego,jeśli zło rozłącza taka parę to wiążąc się z jednym z nich posiada Ziemię ,kościół jest właśnie specjalis w mieszan iu dobra i zła gdyż ciągnie z tego ogromne profity,.

#34 ~Znienawidzony~

~Znienawidzony~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 19:56

Księża nie składają ślubu ubóstwa, pomyliło ci się z zakonnymi slubami... A tak wogóle to ubóstwo nie znaczy dziadostwo...

Są znane fakty że księdze biorą wielkie pieniądze kojarząc pary ,w mojej okolicy nowożeniec zobowiązuje się nawet spłacać 10tyś zł w ratach i więcej księdzu który umożliwił mu obcowanie z babą której nie jest wart,chcę dodać że kler uwielbia kojarzyć niewydarzonych psychicznie by mieć nad nimi kontrolę ,natomiast udanie uniemożliwia to mężczyznom prawdziwym ,samodzielnym i mądrym ,których nienawidzi,w mojej parafii ok. 90 procent parafian to trzciciele szatana a mimo to ksiądz prosperuje lepiej niż w czasach chrześćjańskich,owe szataniory ładnie uczestniczą w mszach świętych i przyjmują wszelkie sakramenty.

#35 ~Homer~

~Homer~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2012 - 20:08

Co znaczy to zdanie!? Znam meneli i złodziei którzy pochodzą z "dobrych" domów i porządnych ludzi którzy się wyrwali z macek beznadziejności swoich "menelskich" rodzin. Juz to zdanie kiedyś słyszałem z ust jakiegoś księdza. Większej głupoty chyba nie da się wymyśleć!

Słowo menel pochodzi od słowa menelaus-czyli ten który ubiega się o cudzą babę,bo w rzeczywistości to Achilles był odpowiednikiem Heleny i dlatego w tej wojnie był niśmiertelny w przeciwieństwie do Menelausa,Hektor zginął gdyż stanął w obronie brudnej miłości ,i na tym polega tajemnica śmierci,lecz co do rodzin to strona mojej matki była zła i pasożytowała na rodzinie mojego ojca,i o dziwo strona matki była i jest faworyzowana przez kościół ,natomiast honorowa ,pracowita i wojownicza rodzina ojca był i jest wspólnie przez kościół i ród matki tępiona

#36 ~seksowna~

~seksowna~
  • Goście

Napisano 01 październik 2012 - 23:01

http://www.se.pl/wyd...ant_133883.html

#37 ~Masowiec~

~Masowiec~
  • Goście

Napisano 02 październik 2012 - 19:39

Uważam że ten ksiądz jest okropnie zabrzydzony złem które sztucznie wywołuje u niego podniety,82 latek nie jest zdolny do odbywania stosunków a tym bardziej analnych jeśli się tak dzieje to powinni go egzorcyzmować,a ten 19 latek to pewne że jest bękartem diabła lub chory psychicznie,poza tymi typami nie ma chętnych na obcowanie z klechami.Ja wyrzuciłem te wszystkie pedały jak też ich mistrza -jezusa i jest od razu widniej ,rześko i dostatnio ,bo nie muszę dzielić się moim Dobrym za ich złe.Nie zapraszam bo was nie znam.

#38 ~DINGO~

~DINGO~
  • Goście

Napisano 03 październik 2012 - 21:46

czarna mafia nie sieje i nie zbiera gdyż nie ma na czym siec Ziemia nie należy do boga lecz do ludzi ,więc woli mieć ludzi którzy sami mu przyniosą plony swojej pracy i ziemi,gdyż cos im dokucza i chcą by ten dokutnik czyli bóg i jego pedały księdze im pomogły.

#39 ~Rej~

~Rej~
  • Goście

Napisano 06 październik 2012 - 08:36

Teraz mamy UE-demokrację i każdy może walić się z kim chce,geje,lizbijki były od początku świata i będą,Ksiądz też człowiek jak lubi w pupę to wali kolegę albo babę, ale i w małżenstwach mężowie walą swoje żony w pupe i .ę na zmianę,widocznie Pan Bóg na to pozwala bo tak stworzył człowieka by ludzie kochali się i mieli rozkosz w dwojaki sposób.Ksiądz też spowiada się bo jest grzesznikiem jak my i Jezus mu wybaczy.Dobrze by było gdyby ksieża mogli mieć żonę toby było mniej pedofili.Są też księża i zakonnice czyści cnotliwi.

#40 ~TRZY METEORY~

~TRZY METEORY~
  • Goście

Napisano 09 październik 2012 - 17:11

W takim razie człowiek byłby jedyny który uprawia sex tzw.sodom,zwierzęta tego nie robią ,rośliny też nie poza tym uprawianie sodomii jest znakiem oddania się diabłu które to formy piekielne czyli zrzucone i przygotowane do zutylizowania uwielbiają się upokarzać ,zadawać cierpienie czyli walić w odbyt,uprawianie sodomii było głównym zarzutem co do zniszczenia Sodomy i Gomory na przestrogę wszechczasów,skoro lubicie to robić to dopiszcie się do denatów Sodomy i Gomory,proszę o oklaski dla Mnie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych