Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

120 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Weterynarz~

~Weterynarz~
  • Goście

Napisano 15 październik 2012 - 19:50

zboczenie nie jest z braku kobiety ,lecz uwarunkowane genetycznie,przeważnie w związkach małżeńskich popełnia się więcej sodomii ,zboczenie chwilowe to przeważnie atak przez inferno na nieświadomą o wszystkim osobę celem wyeliminowania jej z należnych jej dóbr życiowych i wejście w nie przez napastnika lub tego który wynajął do tego formę nieczystą..

#42 ~123~

~123~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 10:44

zboczenie nie jest z braku kobiety.... który wynajął do tego formę nieczystą..

No ja już do Ciebie na pewno swojego psa nie zaprowadzę.

#43 ~masarz~

~masarz~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 15:21

Większość forumowiczów to frajerstwo,którym zawieszano kiełbasę na szyi żeby psa mieć za przyjaciela!!!

#44 ~Psiajucha~

~Psiajucha~
  • Goście

Napisano 16 październik 2012 - 17:12

psa proszę przyprowadzić bo lubię psy mimo że się długo gotują.

#45 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 13:21

wczoraj drukowali w gminie ogloszenia bo ma byc badanie wzroku darmowe i dali do jakiegos faceta z pewnej wsi zeby ksiedzu pewnej parafi dal zeby w niedziele na mszy ludziom przeczytal

A ksiadz do tego faceta mowi tak : a co ja za darmo bede czytal?!

Facet nic nie powiedział tylko podarł te ogłoszenia i opuścił "dom boży"

Coraz wiecej ksiezy ma powołanie;p

#46 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 14:26

Panem jest Jezus !!! Polecam Was w swoich modlitwach...

#47 ~Armagedon~

~Armagedon~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 19:03

Miałem do 2001 roku drugie imię krzysztof z uwagi na to że w 1999 roku położyłem księdzu proboszczowi na piśmie żądanie o wykreśleniu mnie z listy parafian bo nie przyjąłem chrztu,skoro nie jestem chrześćjaninem dlaczego miałbym nosić imię znaczące z greki -noszący w swoim ło0nie chrystusa,jak i rodzący chrystusa ,jest to obraza dla mężczyzny który nosi takie imię,urząd odmówił na całej rozpiętość swojego urzędu wykreślenia tego imienia twierdząc że nie koliduje to z moim dobrami doczesnymi,po wielu latach udało mi się to i moje życie się odmieniło przestałem pić alkohol ,palić papierosy,stałem się realny w moich sprawach i wreszcie coś zaczęło się dziać w moim życiu ,jeśli nie wierzycie to sprawdżcie sami ,każdy krzysztof ma problemy z życiem rodzinnym ,póżno się żeni lub wcale,ma problemy z pracą ,używkami,jest lekceważony,i roztacza wokół siebie woń żartego ludzkiego mięsa przez formy reptoidalne,zawsze ma siwe włosy od doznanych skandali i problemów,ginie każdy kto sprzyja chrystusowi i kościołowi jak Hektor w obronie swojego rozpustnego ,lekkomyślnego brata Parysa,kto dziś mi zwróci Moje młode życie które straciłem nieświadomy i niechcący tym być czym czynił Mnie kościł,nawet te śmiecie nie zapytały się przez te vw3szystkie lata czy mogą Mi w czymś pomóc teraz zrozumiałe że parafia jest podzielona i conajmniej połowa jej jest żarta przez tych których ksiądz obdziela tymi zabiedzonymi brudnymi ,którzy rowerami lub pieszo idą do kościoła by dać siebie księdzu który odbierze im część życia i da tym którzy przybywają do niego pięknymi autami ,odstrojeni ,dorodni ,wykształceni i wszyscy na dobrej drodze do dobrobytu nie znający problemu braku sexu ,którego nie mają ci pierwsi lub jeśNiedoszłe li im sprawią związek to miłość mają w marnym wydaniu gdyż zepsutą ,poza tym ksiądz nim da babę obiadkowi ,czy kolacyjce to sam a i innym da na tym poużywać ,jeśli się nie godzicie na takie traktowanie to uderzcie ręką trzy razy w najstarszy Dąb w waszej okolicy.

#48 ~Denuncjator~

~Denuncjator~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2012 - 18:34

Wierzcie lub nie ale w 1994 roku miałem jakieś spotkanie jakby z bogiem jachwe ,byłem wtedy pijany i być może zadano mi jakieś prochy ,był w tych zaświatach też szatan,jachwe obiecał mi 2 wygrane 1 stopnia pod rząd jeszcze wtedy był superlotek ,ale ja ok 1,5 roku po tym odrzuciłem chrześćjaństwo i wkrótce padły wygrane i to w dwóch następujących po sobie losowaniach o ile pamiętam w srokowie czy jakoś tak na Mazurach w 1995 roku,trafiło je pewne małżeństwo,jachwe chciał mi to dać w zamia za dotrzymanie pewnej tajemnicy która była i jest dla niego katastrofalna w skutki,ujawniłem to,powiedzcie sami czy to jest uczciwe że wszyscy liczą na szczęście w gry liczbowe a bóg by załatwić swoje sprawy -rozdaje cudzą nadzieję na szczęście czyli szczęśliwy los,tak samo jest w kościele wszyscy się starają a owoce ksiądz rozdaje karpiom ze swojego stawu,gdyby wszystkim wam błogosławiono na równi to wszyscy byście byli tacy sami,więc jeśli ksiądzbłogosławi jednemu -to drugiemu tego ujmuje.powodzenia rajusy.

#49 ~Zbyszko~

~Zbyszko~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 11:57

Prawda .PANEM ZBAWCO,MESJASZEM JEST PAN JEZUS,jedyna droga do zbawienia jest tylko wiara w Pana Jezusa.Ksiądz jest tylko kapłanem,który uczy nas ewangeli,o zbawieniu.Ksiądz jest grzesznikiem jak każdy z nas,KP jest instytucją jak każdy zakład pracy,ksiądz to pracownik instytucji,musi dbać by instytucja nie upadła więc robją tak by z wiernych wydoić kasę,a fanatycy to katolicy,którzy chcą iść do nieba za pieniądze,odpusty,które KP im oferuje,modlitwy za opłate za zmarłych,zatrudnianie Maryii matki Pana Jezusa by madliła się za nas,i innych świętych.Ta Matka Boża nie ma chwili odpoczynku,i inni święci,muszą modlić się za nas.Lepiej by był,żeby każdy modlił się za siebie i nawrócił się do Boga.Szczęść Boże.

#50 ~Testor~

~Testor~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 15:16

Ja nie jestem grzesznikiem ,przez to nie potrzebuję wybaczenia,litości ,bo nie robię niepotrzebnych rzecz,ale mam problem ze zmarłą moją matką która wydziedziczyła mnie z mojego pierworództwa i podzieliła mój Majątek między jej złe dzieci,od kilku lat przebywa pośmiertnie u mnie szantażuje mnie ,grozi nie tylko poprzez swego ducha ale i poprzez jej żyjącą rodzinę że muszę jej wybaczyć bo będzie mieć pokutę,mam problem gdyż aranżują mi porażkę zawodową i majątkową by w pewnym momencie mnie wesprzeć ,ja nie idę na ustępstwa każdy musi odpowiedzieć za to co uczynił ludziom.

#51 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2012 - 21:19

Ja nie jestem grzesznikiem ,przez to nie potrzebuję wybaczenia,litości ,bo nie robię niepotrzebnych rzecz,ale mam problem ze zmarłą moją matką która wydziedziczyła mnie z mojego pierworództwa i podzieliła mój Majątek między jej złe dzieci,od kilku lat przebywa pośmiertnie u mnie szantażuje mnie ,grozi nie tylko poprzez swego ducha ale i poprzez jej żyjącą rodzinę że muszę jej wybaczyć bo będzie mieć pokutę,mam problem gdyż aranżują mi porażkę zawodową i majątkową by w pewnym momencie mnie wesprzeć ,ja nie idę na ustępstwa każdy musi odpowiedzieć za to co uczynił ludziom.

Matka prosi o wybaczenie,wybacz jej bo zniszczy twoją rodzinę i ciebie,przyprowadzi cały legion złych duchów.Zamów egzorcystę i nawróć się do Boga.To nie żarty,poważna sprawa,wyspowiadaj się ze wszystkich grzechów,jesteś grzesznikiem,brak przebaczenia,nienawiść,chciwość, to ciężki grzech,dlatego nachodzi duch twojej matki, bo ona nie może odejść z Ziemi do Boga.Przebywa z demonami.

#52 ~Mars~

~Mars~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2012 - 16:23

Ale ona chciała być między demonami a teraz widocznie jej się odwidziało,jestem wojownikiem i zbliża się data 21-12-2012rZ-vX na której i ja położyłem moją sprawę ,a tyle już wytrzymam,tu się wszystkie sprawy urywają i zaczynają nowe,stare zostaną strącone.

#53 ~Rejterant~

~Rejterant~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 16:55

Prawda .PANEM ZBAWCO,MESJASZEM JEST PAN JEZUS,jedyna droga do zbawienia jest tylko wiara w Pana Jezusa.Ksiądz jest tylko kapłanem,który uczy nas ewangeli,o zbawieniu.Ksiądz jest grzesznikiem jak każdy z nas,KP jest instytucją jak każdy zakład pracy,ksiądz to pracownik instytucji,musi dbać by instytucja nie upadła więc robją tak by z wiernych wydoić kasę,a fanatycy to katolicy,którzy chcą iść do nieba za pieniądze,odpusty,które KP im oferuje,modlitwy za opłate za zmarłych,zatrudnianie Maryii matki Pana Jezusa by madliła się za nas,i innych świętych.Ta Matka Boża nie ma chwili odpoczynku,i inni święci,muszą modlić się za nas.Lepiej by był,żeby każdy modlił się za siebie i nawrócił się do Boga.Szczęść Boże.

Uważam że za to co wyczyniają księżą ,chrześćjanie oraz rzekomo duchy opiekuńcze oraz to co narzuca filozofia jezusa poparta nieczystym patronatem jachwe że jezus to rudy deb*** i każdy kto idzie za rudym przewodnikiem idzie fałszywą drogą ,zapomnieliście o znakach i przestrogach ,amerykanie by ukryć spisek w nagrywanych przez siebie filmach ukazują jezusa jako czarnowłosego bo to co robi jezus dla usa jest zbawienne i życiodajne.

#54 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2012 - 18:46

http://www.faktyimity.pl/Default.aspx
o naszym białostockim księżulku. Zna ktoś może szczegóły tego incydentu, dlaczego wielebny wybił szybę w TIR-ze? A swoją drogą pomimo młodego wieku jest już sędzią w sądzie kościelnym. Moim zdaniem tak ważne funkcje powinni piastować księża z powołania a nie ci co po awanturze lądują w izbie wytrzeźwień.

#55 ~dociekliwy~

~dociekliwy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2012 - 22:39

http://www.faktyimity.pl/Default.aspx
o naszym białostockim księżulku. Zna ktoś może szczegóły tego incydentu, dlaczego wielebny wybił szybę w TIR-ze? A swoją drogą pomimo młodego wieku jest już sędzią w sądzie kościelnym. Moim zdaniem tak ważne funkcje powinni piastować księża z powołania a nie ci co po awanturze lądują w izbie wytrzeźwień.

.Mnie ochrzcił ksiądz który zamówił sobie dziewczynkę u pewnej pani matki na swoje potrzeby seksualne które ten dzieciak świadczył mu naprawdę najprawdopodobniej od 10 roku swojego życia,gdy dorosła została gosposią na plebanii tego księdza który zmarł i zostawił ją swojemu następcy na jego wszelkie potrzeby,skoro ksiądz przyjmuje celibat a nie przestrzega go i kopuluje w tajemnicy przed swoimi podopiecznymi-to jest to fałszywy ksiądz jak i wszystko czego udzielił w związku z tym złożyłem żądanie wykreślenia Mnie z inwentarza tego kultu skoro nie mam chrztu gdyż ksiądz to oszust ,nawet taki powód jest wystarczający by wyrwać się z piekła które dzieciom i dorosłym zgotowali księdze i ich współkopulanci gdyż wyszło na jaw że pod nieobecność księdza ten dzieciak kopulował również z szatanem którego nawet lubił.

#56 ~Ides~

~Ides~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 13:04

Drodzy Chrześcijanie .Jestescie mądrzy dobrzy i uczciwi. Dlatego macie prawo krytykować, ale zróbcie krok dalej - zmieniajcie swoich księży dobrym przykładem. Księżą nie biorą się z nikąd. Oni rodzą się, wychowują w naszych rodzinach. Tacy są księża, jacy my jesteśmy i jakie są nasze rodziny. Powodzenia !

#57 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 17:38

Drodzy Forumowicze, zachęcam Was do modlitwy za księży. Polecam m.in. strony CENTRUM APOSTOLATU MARGERYTKA, KAPLANI.PL
Oni potrzebują naszego wsparcia modlitewnego.

#58 ~poważny~

~poważny~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 18:43

Drodzy Forumowicze, zachęcam Was do modlitwy za księży. Polecam m.in. strony CENTRUM APOSTOLATU MARGERYTKA, KAPLANI.PL
Oni potrzebują naszego wsparcia modlitewnego.

:wub: Do kogo będziesz się modlił,myślisz,że Pan Bóg zajmuje się tymi sprawami w Niebie,ludzie szli do komór gazowych,Bóg nie zatkał otworów z cyklonem,nie zagasił ognia w piecu,nie nakarmil głodnego w obozie koncentracyjnym.Weż zwal konia ksiedzu jak mu stanie ku***,to jego grzech i jego Bóg rozliczy za jego czyny.Znieść cylibat niech ksieża się żenią i kłopot rozwiązany będzie B) :ph34r: .

#59 ~Te co zwykle~

~Te co zwykle~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 19:49

Czyli w sumie boga nie ma jakim określają go jego wyznawcy gdyż rzekomo taki wszystkomogący ,wielki a nie podołuje wielu dzijącym się złym rzeczom,stanowczy protest na kopulacje dla księdzów wielu porządnych ludzi nie może sobie na to pozwolić więc dlaczego taka szmata miałaby się tym raczyć,uciąć fi***a razem z jajami albo wcale nie wpuścić na Ziemię przecież ich bóg nie był w stanie pomóc w wielu zdarzeniach ,jeśli ktoś wyrzeka się kopulacji to nie ma dla niego baby na Ziemi,jeśli ktoś chce im na to pozwolić to chyba oferuje własną babę,jeśli mowa wspólnych rodzinach w których przychodzą księdze to pochwa kobiety jest jakby bramą do Ziemi i nadaje ludzki kształt nawet psu i gadowi ludzką postać jeśli duch tego psa urodzi się przez kobietę,mają można te osobliwości poznać przy dokładnej kontroli po ich psychice i nieco innych kształtach ,smrodzie,i tak właśnie poprzez pochwy głupich kobiet na Ziemię przychodzi zło we wszelkie krasie w zależności od tego jakich złych czynów na bliskich dopuściła się kobieta lub jej współpartner,czasem podpisują pakt z diabłem który przez kazirodczy akt płciowy np,ojca z córką ,lub bratem gdyż przejście musi być brudne ,kanał i wspiera swoich rodziców do nieczystego dojścia do bogactw-które po nich przejmuje,często taki kazirodek kopuluje ze swoją matką-bo to jest ich natura ,w piekle i u zwierząt jest to naturalne acz zwierzęta starają się to kontrolować,właśnie teraz jest już okres w Polsce gzie zło dorasta i przejmuje firmy i zasoby swoich rodziców.

#60 ~lipa~

~lipa~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2012 - 21:59

Czyli w sumie boga nie ma jakim określają go jego wyznawcy gdyż rzekomo taki wszystkomogący ,wielki a nie podołuje wielu dzijącym się złym rzeczom,stanowczy protest na kopulacje dla księdzów wielu porządnych ludzi nie może sobie na to pozwolić więc dlaczego taka szmata miałaby się tym raczyć,uciąć fi***a razem z jajami albo wcale nie wpuścić na Ziemię przecież ich bóg nie był w stanie pomóc w wielu zdarzeniach ,jeśli ktoś wyrzeka się kopulacji to nie ma dla niego baby na Ziemi,jeśli ktoś chce im na to pozwolić to chyba oferuje własną babę,jeśli mowa wspólnych rodzinach w których przychodzą księdze to pochwa kobiety jest jakby bramą do Ziemi i nadaje ludzki kształt nawet psu i gadowi ludzką postać jeśli duch tego psa urodzi się przez kobietę,mają można te osobliwości poznać przy dokładnej kontroli po ich psychice i nieco innych kształtach ,smrodzie,i tak właśnie poprzez pochwy głupich kobiet na Ziemię przychodzi zło we wszelkie krasie w zależności od tego jakich złych czynów na bliskich dopuściła się kobieta lub jej współpartner,czasem podpisują pakt z diabłem który przez kazirodczy akt płciowy np,ojca z córką ,lub bratem gdyż przejście musi być brudne ,kanał i wspiera swoich rodziców do nieczystego dojścia do bogactw-które po nich przejmuje,często taki kazirodek kopuluje ze swoją matką-bo to jest ich natura ,w piekle i u zwierząt jest to naturalne acz zwierzęta starają się to kontrolować,właśnie teraz jest już okres w Polsce gzie zło dorasta i przejmuje firmy i zasoby swoich rodziców.

:lol: W kosmos lataja i nie ma tam żadnego Nieba ,im dalej to zimniej miljardy galktyk,piekło niby w środku Ziemi,codzienie wybuchają wulkany to wszystkie złe dusze uciekają kominem wulkanicznym.Czy to nie wymysł ludzi,jak myślisz,kim jest Bóg,gdzie ma swoje królestwo? .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych