Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

139 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~sio~

~sio~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2019 - 11:46

niewiniątko normalnie, tłumaczcie chlora ;

Nieprzekonany  i nadal małpuje blużnierstwa.

#122 ~ania33~

~ania33~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2019 - 07:18

ksiądz to aktor łże, 3/4 życia

#123 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 12:50

ten złodziej brał łapowy po 60-70 tys

#124 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 20:36

ten złodziej brał łapowy po 60-70 tys

Kto, od kogo, dokladna kwota, albo sprawa za oszczerstwo. Masz wybor.

#125 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 15:47

Adwokacie diabla wpisz sobie w gogle i ich strasz a nie bronisz gnide.

#126 ~grzegorz~

~grzegorz~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2019 - 23:02

Adwokacie diabla wpisz sobie w gogle i ich strasz a nie bronisz gnide.

Brak konkretów, czyli oszczerstwo !!!

#127 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2019 - 11:01

Newsweek 46\2019

#128 ~Banaś~

~Banaś~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 08:07

ksiądz to aktor

#129 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2019 - 12:13

Brak konkretów, czyli oszczerstwo !!!

Oszczercy ujawnijcie się .

#130 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 03:19

W marcu 2019r., jak byłem w Markowicach to tamtejszy ks.Jacek dobrał się do mnie. Ja spałem u ks. Jacka w sypialni i to nastąpiło wtedy. Prosiłem jego aby nie ruszał, nie dotykał. Broniłem się,ale po pewnym czasie poczułem ,że ks.Jacek używa siły i nic nie mogłem zrobić. Po całym zdarzeniu , zeznał mi, ks Jacek iż ma słabość do facetów, nie dopytywałem się ks.Jacka w jakim wieku. Następnego dnia zrozumiał że nie powinien tego zrobić i zażądał rozmowy ze mną o tym incydencie, uznał ,że jak pojedziemy razem do Lichenia na spowiedź to nam to wybaczy Bóg. Owszem pojechaliśmy,ale ja nie poszedłem do spowiedzi bo to ks.Jacek mnie skrzywdził i poniżył swoim czynem. Nasze relacje były chłodne po tym wszystkim co się stało. Przyjeżdżałem co jakiś czas w odwiedziny do Ks,Jacka ale nadal ten starach i lek,że w każdym momencie może dokonać tego samego poraz kolejny. Jestem takiego zdania ,aby takie osoby nie nauczały swoją wspólnotę Ewangelizacji,to wstyd i obrażenie. Jest mi głupio i czuję się niezręcznie. Proboszcz Jacek powiedział mi ,że jeżeli go wydam z tym czynem albo zostawię jako przyjaciela to coś sobie zrobi. Ks. Jacek błagał mnie i mówił jak bardzo skrzywdził, ale za swoje czyny trzeba ponieść jakieś konsekwencje. Podczas Triduum Paschalnego, ks.Jacek poprosił mnie oto, aby wziął udział w obrzędzie mandatum, aby obmyć stopy w ramach przeprosin. Cały czas, się biję z myślami jak mogło to się stać. Problem cały czas dusiłem w sobie , nikomu nie mówiłem, aż w końcu coś we mnie pękło i musiałem zrobić tak, aby sytuacja ujrzało światło dzienne.

#131 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 09:10

W marcu 2019r., jak byłem w Markowicach to tamtejszy ks.Jacek dobrał się do mnie. Ja spałem u ks. Jacka w sypialni i to nastąpiło wtedy. Prosiłem jego aby nie ruszał, nie dotykał. Broniłem się,ale po pewnym czasie poczułem ,że ks.Jacek używa siły i nic nie mogłem zrobić. Po całym zdarzeniu , zeznał mi, ks Jacek iż ma słabość do facetów, nie dopytywałem się ks.Jacka w jakim wieku. Następnego dnia zrozumiał że nie powinien tego zrobić i zażądał rozmowy ze mną o tym incydencie, uznał ,że jak pojedziemy razem do Lichenia na spowiedź to nam to wybaczy Bóg. Owszem pojechaliśmy,ale ja nie poszedłem do spowiedzi bo to ks.Jacek mnie skrzywdził i poniżył swoim czynem. Nasze relacje były chłodne po tym wszystkim co się stało. Przyjeżdżałem co jakiś czas w odwiedziny do Ks,Jacka ale nadal ten starach i lek,że w każdym momencie może dokonać tego samego poraz kolejny. Jestem takiego zdania ,aby takie osoby nie nauczały swoją wspólnotę Ewangelizacji,to wstyd i obrażenie. Jest mi głupio i czuję się niezręcznie. Proboszcz Jacek powiedział mi ,że jeżeli go wydam z tym czynem albo zostawię jako przyjaciela to coś sobie zrobi. Ks. Jacek błagał mnie i mówił jak bardzo skrzywdził, ale za swoje czyny trzeba ponieść jakieś konsekwencje. Podczas Triduum Paschalnego, ks.Jacek poprosił mnie oto, aby wziął udział w obrzędzie mandatum, aby obmyć stopy w ramach przeprosin. Cały czas, się biję z myślami jak mogło to się stać. Problem cały czas dusiłem w sobie , nikomu nie mówiłem, aż w końcu coś we mnie pękło i musiałem zrobić tak, aby sytuacja ujrzało światło dzienne.

jesteś mężczyzną, czy mimozą ?

#132 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 12:58

racje, na ksiedza nikt normalny nie idzie

#133 ~my~

~my~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2019 - 20:39

Wielu księży jest Świętych i Blogosławionych. Niedługo beatyfikacja byłego Ks. Proboszcza z Suwałk.

#134 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 07:52

mój pies też będzie święty, nie zabroni mu tego imprezowy i przekupny watykan ;

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 08:16

mój pies też będzie święty, nie zabroni mu tego imprezowy i przekupny watykan ;

chwalisz się swoją ociężałościa umysłową i wulgaryzmem !

#136 ~uczciwy dumny polak~

~uczciwy dumny polak~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 21:45

Witold Głuszek: Antykoncepcja to akceptacja kobiety tylko jako bezpłodnej kaleki

wygooglujcie i poczytajcie sobie

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2020 - 09:20

Andrzej!   '' Wyspowiadałeś '' się na forum , a u Sekielskich? Może filmik. kaska. i zostaniesz sławny.Niezawisłe sądy zrobią ciebie bohaterem i bogaczem . Studenci , sekretarki, piękne miss tego nie zgłoszą bo się  boją 

#138 ~kwa kwa kwa~

~kwa kwa kwa~
  • Goście

Napisano 22 luty 2020 - 15:48

kazdy ksiądz to aktor

#139 ~kosciół powoli pada~

~kosciół powoli pada~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 11:49

kiedyś chodziłam a teraz tam nudy, w kółko to samo!

#140 ~naf~

~naf~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:18

kiedyś chodziłam a teraz tam nudy, w kółko to samo!

Nie upadaj na duchu, bo "jak trwoga, to do Boga"- oby nie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych