Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Całkowicie nie ma kompetencji :: zobacz komentowany artykuł

18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~andriu17-61@o2.pl~

~andriu17-61@o2.pl~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 08:07

A kto go powołał na to stanowisko????? Tacy sami PiS-owcy z KWP jak ....!!!!

#2 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 16:14

tą nominacją wyrządzono wielką krzywdę policjantom z Augustowa.Temu Panu chyba też, choć jeszcze tego sam nie rozumie. Suwałki odezwijciesie. Jesteście bardziej zorientowani.

#3 ~malinka64~

~malinka64~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 17:47

Powinni go odwołać jak najszybciej, żeby augustowscy policjanci mogli spokojnie pracować!!!

#4 ~Hispan~

~Hispan~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 17:54

Ale niezłe musi mieć plecy, skoro reakcją na wniosek o odwołanie jest kontrola -- i to kompleksowa. A co do niekompetencji - święta racja. Miałem z nim jakiś czas do czynienia w szkole. Zajęcia z nim, to było półtorej godziny pustosłowia, które zmieściłoby się w paru minutach. Intelektualne ZERO! Żałosne, że ktoś taki zajmuje wysokie stanowisko i jeszcze tak psuje ludziom krew.

#5 ~kajman~

~kajman~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 19:57

...adiutant Jarka Z!!!

#6 ~OBSERWATOR~

~OBSERWATOR~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 20:10

najlepiej mówić o niekoptencji nie znając człowieka i mierzyć jedną miarą. TAk jest najłatwiej. Zrobić nagonkę i pozbyć się kogoś na kogo nie ma prawdziwych dowodów do odwołanuia. Brak konkretnych argumentów, a nie poparcie- w tej instytucji działa jescze prawo a nie układ.- tyle wyjaśnień. A dla policji agustowskiej jest nie wygodny bo rozwalił kolesiostwo i wprowadził prawdziwe zasady jakie powinne być w policji. Trzymaj się człowieku. Dużo o tobie słyszałem. Rowaliłeś układ augustowki dla złodzieji, w których były lub są zamieszane władze. POWODZENIA PANIE W.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 20:11

BYŁEŚ MARNYM UCZNIEM SKORO TAK PISZESZ.... ŚCIGAŁ CIE DO NAKI I TERAZ TAK GLĘDZISZ , HAHAHAHAHAH

#8 ~SU~

~SU~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 21:13

najlepiej mówić o niekoptencji nie znając człowieka i mierzyć jedną miarą. TAk jest najłatwiej. Zrobić nagonkę i pozbyć się kogoś na kogo nie ma prawdziwych dowodów do odwołanuia. Brak konkretnych argumentów, a nie poparcie- w tej instytucji działa jescze prawo a nie układ.- tyle wyjaśnień. A dla policji agustowskiej jest nie wygodny bo rozwalił kolesiostwo i wprowadził prawdziwe zasady jakie powinne być w policji. Trzymaj się człowieku. Dużo o tobie słyszałem. Rowaliłeś układ augustowki dla złodzieji, w których były lub są zamieszane władze. POWODZENIA PANIE W.

Kulawy z Ciebie obserwator, obserwujesz to co jest ci wygodne, nie ładnie to wygląda , a na konkretne posty skierowane do ciebie uciekasz jak ten szczur z tonącego okrętu, dla mnie jesteś podłym człowiekiem bez żadnych cech pozytywnych

#9 ~Leszek Śmieszek~

~Leszek Śmieszek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 21:18

Obserwator do szkoły

#10 ~AUGUSTOWIANKA~

~AUGUSTOWIANKA~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2008 - 21:37

A gdzie tak dużo słyszałeś ,mieszkam w Augustowie i jakoś nic nie słyszałam, podaj żrudło wiadomości

#11 ~grisza~

~grisza~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 08:02

Jak dla mnie z tego artykułu nic konkretnego nie wynika.
Ani na tak ani na nie.
W każdym razie możliwe, że zwalniany jest zast komendanta,
tylko czemu tyle szumu o to? Nie wiem.
Wszak zawsze zwalniali i powoływali.

#12 ~Hispan~

~Hispan~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 13:52

Panie Obserwator, proszę wobec tego poprzeć swoje słowa konkretami: co to za układ, kto za kadencji tego człowieka został zwolniony i na jakiej podstawie. Ja z doświadczeń szkolnych pamiętam, ze niczego mnie nie nauczył, bo i sam miał mgliste pojęcie o tym, czego uczył. Wszystko z jego zajęć musiałem nadrabiać samodzielnie (i nie tylko ja, więc nie zarzuć mi zaraz tępoty).

A co do jego obecnej pracy, to tak się składa, że znam paru augustowskich policjantów, więc wiem, jaka tam teraz panuje atmosfera. Człowiek naprawdę nie zna się na swojej robocie, wszystko co dostaje do wykonania, zleca podwładnym, a przy tym zachowuje się, jakby zjadł wszystkie rozumy.
Jeżeli jest jakiś układ, to on go sobą reprezentuje. Aż żal, że jego plecy tworzy polityk z partii, która takie układy miała tępić.

#13 ~Gustaw Jeleń~

~Gustaw Jeleń~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 16:52

Pan Obserwator to ani chybi autor artykółu Pani Wysockiej, tym bardziej jest to żałosne, że sam za siebie trzyma kciuki... ale jak czytam, przy jego kompetencjach a raczej ich braku to co człowiek na takim stanowisku, bez wiedzy i doświadczenia może zrobić samodzielnie? Więcej zaszkodzi dla Augustowa niż pomoże, (no jakiś układ zlikwidował....może scalony w swoim komputerze) :blink:

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2008 - 20:23

"SU" ma rację.
Obserwatorze już nic nie rozumiem? Dokładnie 7 stycznia na innym forum broniłeś suwalskiego czerwonego barona, który ma niecny zwyczaj krzywdzenia ludzi. Niedawno zadano Ci pytanie, wolałeś przemilczeć. Na dwóch ramionach jesionki nosisz?

#15 ~gall anonim~

~gall anonim~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 19:24

"SU" ma rację.
Obserwatorze już nic nie rozumiem? Dokładnie 7 stycznia na innym forum broniłeś suwalskiego czerwonego barona, który ma niecny zwyczaj krzywdzenia ludzi. Niedawno zadano Ci pytanie, wolałeś przemilczeć. Na dwóch ramionach jesionki nosisz?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2008 - 19:31

A czy OBSERWATOR nie jest przypadkiem bohaterem artykułu?????????
A propo pleców to przypomniał mi się dow.:
Połozna odebrała poród i biegnie wystraszona z krzykiem:
- Panie doktorze! Panie Doktorze! Dziecko urodziło się bez rączek i bez nóżek co robić?
Na to lekarz ze stoickim spokojem:
-A plecy ma?
- Ma panie doktorze
- To będzie żył.

#17 ~M2~

~M2~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2008 - 08:48

Sofista?

#18 ~widz~

~widz~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2008 - 16:01

Ten człek to istny Dyzma-Kononowicz, znając życie to jeszcze awansuje i zrobi karierę, zobaczycie, TAK TRZYMAĆ I NIE POPUSZCZAĆ PANIE KOCHANY!!! :angry:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2018 - 09:31

A czy takim baronem nie jest obecnie zieliński?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych