Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering na wesele

61 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~G2~

~G2~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 21:41

... bo życie różnie się układa.
... żeby każdy robił w życiu to co chce, a nie to co musi.

znam ta filozofie, wlasnie rzucam robote i przyjezdzam na wieczne wakacje do Sokolki

#22 ~kochajacy inaczej~

~kochajacy inaczej~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 21:44

witam zamieżam wyjść z mężem za mąż i mamy sale ale niema jedzenia .Prosze pomuście i powiedzcie kto i jak robi.

TO twoj maz jest kobieta? W Sokolce? Gratuluje odwagi!

#23 ~korektor~

~korektor~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2009 - 21:54

to jest bardzo poważny problem!!!!!!!!! i nie mam tu na myśli kateringu ale poziomu nauczania i to prawdopodobnie w sokólskiej szkole!!!!!!!! trzeba powołać sokólską komisję śledczą i odszukać tę dziewczynkę która chce z mężem wyjść za mąż. trzeba prześwietlić zeszyty przynajmniej do języka polskiego i na podstawie zauważonych błędów doprowadzić do identyfikacji tej młodej panienki a następnie sprawdzić kompetencje nauczycieli którzy ją uczyli może za wyjątkiem nauczyciela od gimnastyki bo w ciążę sprawnie zaszła.

STANDARTY USTALONE PRZEZ RADNEGO CYDZIKA NAJLEPSZE! Co tam szkola?

#24 ~Nowożeńcy z dn.10.04.2010~

~Nowożeńcy z dn.10.04.2010~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 16:52

Serdecznie polecamy na przyjęcia weselne "Karczmę pod Sokołem" . Bardzo dobra organizacja,miła i serdeczna obsługa, smaczne dania - podane w profesjonalny sposób. Wystrój stołów, sali jest na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni, mamy same miłe i niezapomniane wspomnienia... Serdecznie dziękujemy właścicielom i obsłudze za zorganizowanie naszej uroczystości weselnej. Pozdrawiamy.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 17:07

Laurka z cyklu "mamo chwala nas". :lol: :blink:

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 18:55

Karczma ma to do siebie że jeżeli robicie wesele na mniej niż sto osób to wtedy bar jest normalnie otwarty dla osób 3 cich. Chyba niefajnie bawić się na weselu gdzie za ścianą i na tym samym podwórku przebywa sokólskie bydło.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2010 - 19:28

Tzn pasą się krowy? :o

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 08:19

[quote name='Nowożeńcy z dn.10.04.2010' date='3.05.2010, 17:52:14' post='167527']
Serdecznie polecamy na przyjęcia weselne "Cichy domek" . Bardzo dobra organizacja,miła i serdeczna obsługa, smaczne dania - podane w profesjonalny sposób. Wystrój stołów, sali jest na bardzo wysokim poziomie. Jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni, mamy same miłe i niezapomniane wspomnienia... Serdecznie dziękujemy właścicielom i obsłudze za zorganizowanie naszej uroczystości weselnej. Pozdrawiamy.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2010 - 13:59

[quote name='Nowożeńcy II z dn.17.04.2010' date='3.05.2010, 17:52:14' post='167527']
Serdecznie polecamy na przyjęcia weselne "W MIEJSKIM PARKU". Organizacja nie istnieje - kto pierwszy ten lepszy. Przemiła i serdeczna obsługa, smaczne dania - podane w profesjonalny sposób. Wystroju stołów nie ma, sala jest zielona na bardzo wysokim poziomie trawy. Jesteśmy wraz z gośćmi bardzo zadowoleni, mamy same miłe i niezapomniane wspomnienia z tego orginalnego przyjecia... Serdecznie dziękujemy władzom miasta i obsłudze za zorganizowanie naszej uroczystości weselnej. Pozdrawiamy. :D

#30 ~~anka~~

~~anka~~
  • Goście

Napisano 05 maj 2010 - 08:15

Karczma ma to do siebie że jeżeli robicie wesele na mniej niż sto osób to wtedy bar jest normalnie otwarty dla osób 3 cich. Chyba niefajnie bawić się na weselu gdzie za ścianą i na tym samym podwórku przebywa sokólskie bydło.

Dzieki za okreslenie nas sokolskim bydlem - nie czuje sie bydlem mimo ze mieszkam w sokolce

a zanim cos napiszesz - sprawdz dokladnie, mielismy wesele w karczmie na nowej sali na 72 osoby - i nie bylo wcale otwarte dla ludzi z ulicy, mielismy do dyspozycji calosc

#31 pela

pela

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 10 maj 2010 - 13:41

POLECAM TANI I DOBRY CATERING POTRAWY SĄ BARDZO SMACZNE I ŚWIEŻE O PIERAJĄ SIE NA KUCHNI POLSKIEJ SĄ ŚWIEŻE RYBY WĘGORZ SZCZUPAK SĘKACZ MROWISKO WSZYSTKIEGO BYŁO BARDZO DUŻÓ I JESZCZE ZOSTAŁO JEŻELI KTOŚ JEST ZAINTERESOWANY I MA W NAJBLIŻSZYM CZASIE WESELE LUB KOMUNIE CZY INNĄ IMPREZE TO PODAJE NR TEL 887198003 NAPRAWDE POLECAM

#32 ~Madzia~

~Madzia~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 09:06

Mogę polecić firmę, która oferuje catering na obszarze całej polski, tzw. Mobilną karczmę Graf Marina. Byłam ja imprezie przez nich organizowanej i wszystko było na jak najwyższym poziomie. Oferują również kuchnię regionalną. www.grafmarina.pl

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 12:13

Tylko i wyłącznie BIESIADA w kumiale. Nikt nie zrobi lepiej.

#34 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 04:49

dobry catering maja w karczmie pod sokolem i bardzo dobre zarcie i swierze,dobra i mola obsluga

#35 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2010 - 08:56

Nie polecam karczmy pod sokolem. 2 dni po weselu cale miasto bedzie wiedzialo kto ile zjadl i wypil......Jedzenie bez rewelacji.Bardzo dobrze i niedrogo robi Pani Irena Tolko, no i Metal-Fach. Cała reszta w sokolce...do kitu!

#36 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2010 - 05:24

dobry naprawde catering i jedzenie maja w karczmie ,naprawde polecam ,jest smaczne i swierze .np;kumiala juz sie chowa

#37 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 19:55

Witam.
Ja proponuje firmę Cateringową "AGA".Bardzo pyszne jedzenie i przede wszystkim bardzo dużo.!!Byliśmy z mężem i ze znajomymi na wielu przyjęciach organizowanych przez tą firmę i byliśmy bardzo zadowoleni, a jedznia było tak dużo że nie zdążyliśmy wszystkiego spróbować.
Przemiła i serdeczna obsługa.
Polecam tą firmę bardzo gorąco. e-mail: w.ajduk@poczta.onet.pl

#38 ~karczma truje~

~karczma truje~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 20:53

dobry naprawde catering i jedzenie maja w karczmie ,naprawde polecam ,jest smaczne i swierze .np;kumiala juz sie chowa

Kumiała jest najlepsza a jak w karczmie byłem na obiedzie to na drugi dzień wydałem 100 zł na lekarstwa a i tak na koniec dnia wylądowałem pod kroplówką w szpitalu taka świeża była świeżeninka.

#39 ~cozabrednie~

~cozabrednie~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 08:51

Kumiała jest najlepsza a jak w karczmie byłem na obiedzie to na drugi dzień wydałem 100 zł na lekarstwa a i tak na koniec dnia wylądowałem pod kroplówką w szpitalu taka świeża była świeżeninka.

w karczmie nie ma czegoś takiego jak 'świeżeninka' ;-) ale dobrze, że ci smakowało ;)

#40 ~jastrzębieć~

~jastrzębieć~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 10:28

Nie ma?? to zajdź i zobacz w jadłospis

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych