Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Catering na wesele

61 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2010 - 10:33

Nie ma?? to zajdź i zobacz w jadłospis

Balcerowicz musi odejść!

#42 ~Ika~

~Ika~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:45

żyjesz jeszcze bo miałeś zero styczności z tym barem zobacz jaki syf mają na zapleczu .RUBIKON jest OK>
[/quote]

jesteś idiotą:) rubikon to . jakich mało, a jak w cichym nie byles na zapleczu to sie nie udzielaj, pajacu

#43 ~TakaTam~

~TakaTam~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2010 - 18:50

a ja polecam cichy kacik - bylam juz na kilku imprezach przez nich zaopatrzanych i zawsze mi wszystko smakowalo. poza tym metalfach jest tez ok

#44 ~olllaaa~

~olllaaa~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2010 - 22:40

http://www.money.pl/...f43dfa0c71b3c78

#45 ~Niunka~

~Niunka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2011 - 15:48

Polecam "Cichy kącik" - smacznie i niedrogo. Właściciel trochę zakręcony, ale jedzonko zawsze na czas i smacznie:)

#46 ~Natajka~

~Natajka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 17:58

Ja przyłączę się do zwolenników "cichego kącika". Właściciel faktycznie zakręcony, ale Pani Marylka bardzo miła i konkretna. Jedzenie zawsze było smaczne i na czas.

#47 ~marykla~

~marykla~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2013 - 13:59

my na wesele zamawialiśmy catering hawelka (catering-hawelka.pl) i z czystym sumieniem mogę ich polecić. jedzenie było pyszne, wszystko odbyło się sprawnie, bez żadnych problemów. zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni:)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2013 - 10:08

my na wesele zamawialiśmy catering hawelka (catering-hawelka.pl) i z czystym sumieniem mogę ich polecić. jedzenie było pyszne, wszystko odbyło się sprawnie, bez żadnych problemów. zarówno my jak i goście byliśmy zadowoleni:)

To co będe aż z Warszawy do Sokółki catering ściągał

#49 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 16:00

Czy ma ktos namiary na tą Panią Irenę Tolko? Byłabym wdzięczna.

#50 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2013 - 16:03

Nie słyszałam nigdy o Kumiale. Ktoś mógłby mi powiedzieć co to za catering?

#51 ~michaśka~

~michaśka~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2013 - 07:16

chyba najlepszą opcją, jeśli chodzi o catering na wesele, będzie skorzystanie z jakiejś wyszukiwarki internetowej, jak na przykład FIRMY-CATERINGOWE.PL. to świetna sprawa i bardzo prosta. wypełniasz krótki formularz i oni o d razu proponują kilka firm i to nie tylko tych z najwyższej półki. rozbieżność cenowa jest bardzo duża, więc jest w czym wybierać. jak dla mnie, świetna sprawa

#52 ~Zoldia~

~Zoldia~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2013 - 07:19

Z porządnego cateringu w Warszawie bardzo dobra jest restauracja Hawełka na Wiejskiej, świetne jedzenie, dobra obsługa, terminowo, menu naprawdę fajne, godna polecenia firma.

#53 ~Linkoln~

~Linkoln~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2014 - 12:35

Najlepszym cateringiem w Warszawie jest bez dwóch zdań La Quzin. Nie dość, że dania są pysznie to jeszcze wspaniale wyglądają! :D

#54 ~qwer~

~qwer~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 08:37

Też się zgadzam, LaQuzin jest bardzo dobrym cateringiem, a co najważniejsze podaje smaczne dania :)

#55 ~Hijka~

~Hijka~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2015 - 18:14

U nas tez byl catering, wygodniej szybciej mniej roboty - polecam catering z sali imperia na nowym świecie - jedzenie, terminowość, dobra obsługa i cenowo OK.

#56 ~Anoksa~

~Anoksa~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2015 - 13:34

Jak cenowo wyszło przy takim cateringu i jakie dania ?

#57 ~Hijka~

~Hijka~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2015 - 10:40

My mieliśmy podstawowe menu za 80zł/osobę + obsługa kelnerska, na 90 osób.

#58 ~Anoksa~

~Anoksa~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2015 - 14:13

Ok. a ile dań w tej cenie mieliście i czy tort osobno zamawialiście ?

#59 ~Hijka~

~Hijka~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2015 - 11:30

3 dania, dodatki, cały serwis kawowy, trochę słodkości itd., ogólnie full opcja, nic więcej nie było nam potrzebne   :) tort możesz tez u nich zamówić

#60 ~taka tam~

~taka tam~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2015 - 20:53

Nachalna reklama to jedna sprawa, a druga... Zdajecie sobie sprawę że Sokółka znajduje się w woj. podlaskim i cateringu z Warszawy nikt raczej nie będzie tu wiózł ;-)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych