Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ceny paliwa na białorusi

93 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 15:46

Czy ktoś się orientuje jaka jest cena paliwa na białorusi ?

#2 ~siergiej~

~siergiej~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 18:40

2.40 zł

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 18:42

2.40 zł

A ta cena to za benzynę czy olej napedowy.
A jakie są koszty dodatkowe jakaś wiza woucher ubezpiecznie itp jesli możesz napisz

#4 Jastrzębiec

Jastrzębiec

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1273 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 19:51

A jakie są koszty dodatkowe jakaś wiza woucher ubezpiecznie itp jesli możesz napisz

Co za róznica?, za ten smród. Powinno być zabronione ze względu na ekologię i zatruwanie środowiska. Wystarczy przejśc się ul. Grodzieńska/Białostocka a czuć kto na czym jeździ, a to wdychamy wszyscy? i gdzie tu będzie zdrowie, co by nie mówić o szpitalu i służbie zdrowia.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 19:53

Co za róznica?, za ten smród. Powinno być zabronione ze względu na ekologię i zatruwanie środowiska. Wystarczy przejśc się ul. Grodzieńska/Białostocka a czuć kto na czym jeździ, a to wdychamy wszyscy? i gdzie tu będzie zdrowie, co by nie mówić o szpitalu i służbie zdrowia.

Pytał się Ciebie ktoś kiedyś gdzieś o coś ?
Nie pytany nie odpowiadaj. Będziesz srał w mój post ja będe srał w Twoje?

#6 ~resor~

~resor~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:01

mówisz tak, bo pewnie nie masz samochodu. ale większość osób ma samochody. i chyba musi na czys jezdzic , a jesli kogos stac na taką benzyne, to niech jezdzi na takiej! myslisz ze paliwko z orlenu jest mniej szkodliwe dla srodowiska , nie wydaje mi sie

#7 Jastrzębiec

Jastrzębiec

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1273 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:01

Pytał się Ciebie ktoś kiedyś gdzieś o coś ?
Nie pytany nie odpowiadaj. Będziesz srał w mój post ja będe srał w Twoje?

Tu uwidocznił się twój poziom intelektualny i rzeczowa odpowiedź. Z przyjemnością opuszczam twój post/temat/ i vice versa. Miło się z tobą ćwiczy intelekt, i nie mówi się cyt"srał" a....robił kupę.

#8 Anusiak

Anusiak

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:03

2.40 zł

chyba za paliwo lotnicze?

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:04

Tu uwidocznił się twój poziom intelektualny i rzeczowa odpowiedź. Z przyjemnością opuszczam twój post/temat/ i vice versa. Miło się z tobą ćwiczy intelekt, i nie mówi się cyt"srał" a....robił kupę.

Dziękuję za dostosowanie się do prośby. Szkoda, że trzeba było Cię groźbą wyganiać.

#10 ~slav~

~slav~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:22

wiza kosztuje 25 euro - (jednorazowa) i ubezpieczanie ok 15 zł na tydzień

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 20:26

wiza kosztuje 25 euro - (jednorazowa) i ubezpieczanie ok 15 zł na tydzień

A są wizy roczne ? A w jakiej cenie paliwko ?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2010 - 23:14

jakie ceny na bialorusi są to nie wiem ale biore od ruskiego ON po 3zł, on bierze z bialoruskiego CPNu wiec paliwo takie samo jak te z polskich CPNow o ile nie lepsze.. w sumie teraz ceny ON i e98 e95 są bardzo podobne :) przynajmniej w CPNach na podlasiu

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 11:17

jakie ceny na bialorusi są to nie wiem ale biore od ruskiego ON po 3zł, on bierze z bialoruskiego CPNu wiec paliwo takie samo jak te z polskich CPNow o ile nie lepsze.. w sumie teraz ceny ON i e98 e95 są bardzo podobne :) przynajmniej w CPNach na podlasiu

bialoruski CPN to garaż na peryferiach Grodna, HAAAHaHa. Dlatego tak śmierdzisz jak skunks jak jedzież

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 11:44

bialoruski CPN to garaż na peryferiach Grodna, HAAAHaHa. Dlatego tak śmierdzisz jak skunks jak jedzież

A skąd wiesz ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:03

2.40 zł to około 24000 RB taka jest cena paliwa :D

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:20

Nie dręczy Was sumienie, że okradacie polskie państwo ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 13:31

Nie dręczy Was sumienie, że okradacie polskie państwo ?

Da się zapewne z Ty zyć :)

#18 ~zabiegany~

~zabiegany~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 17:16

ty smieci ja jezdze na tanim paliwku z pewnego zrodla bo znam kogo trzeba a tobie pozostaje jazda rowerem a w najlepszym wypadku jazda zdezelowanym autem na ropie z butelki po napoju smieciu, tyle w temacie

#19 ~zabiegany~

~zabiegany~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 17:16

ty smieciu ja jezdze na tanim paliwku z pewnego zrodla bo znam kogo trzeba a tobie pozostaje jazda rowerem a w najlepszym wypadku jazda zdezelowanym autem na ropie z butelki po napoju smieciu, tyle w temacie

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2010 - 18:45

ty smieciu ja jezdze na tanim paliwku z pewnego zrodla bo znam kogo trzeba a tobie pozostaje jazda rowerem a w najlepszym wypadku jazda zdezelowanym autem na ropie z butelki po napoju smieciu, tyle w temacie

sam jestes zabiegany-smiec hahaha a ja mam skuterek hahaha :lol: i tankuje w naszym Orlen-ie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych