Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chata za zasługi :: zobacz komentowany artykuł

241 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 04:28

radio5-radio ratuszowe!wszyscy o tym wiedza w suwalkach!gajewski nagrodzil kolejny raz wiernnego sobie kolesia.kpiny!!!!!

#2 ~krzyś~

~krzyś~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 08:17

A DLACZEGO RADIO 5 NIE ZAFUNDOWAŁO MU MIESZKANIA,PRZECIEŻ TAM TEŻ SIĘ ZASŁUŻYŁ,A MOŻE ROBI TO ZA DARMO.NIECH TEN CZŁOWIEK NIE MÓWI ,ŻE ZASŁUŻYŁ ,ALBO WPROST-NALEŻY SIĘ BO MNIE WK....IA TAKA GADKA.SKORO ZARABIASZ TO OSZCZĘDZAJ I SOBIE KUP!!

#3 ~bysio~

~bysio~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 08:41

... no to mamy jednoznaczne potwierdzenie jak mozna kupowac sobie przychylnosc!Wstyd! panie Gajewski

#4 ~ełczanin~

~ełczanin~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 08:54

Sprawa jest typowo korupcyjna.Gdzie CBA lub CBŚ? .Gajewski dbając o swój wątpliwy.......rozgłos i sukcesy, nagradza propagandystów.Stara partyjna szkoła PZPR......Jak to szybko,niby prawicowe radio ,przekształca się w Tubę komuny.Czy o to walczylim P Bajer?Rozumiem tyż że tę samą szkołę co gajewski uprawia stary aparatczyk Wiesiecki.Nagradzając zatrudnieniem w Osir.......redaktora. Bój to jest ich ostatni......

#5 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 09:12

Łukowski to dupowłaz Gajewskiego. Śmierdzi z daleka.

#6 ~pisiorek~

~pisiorek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 09:23

No i fajnie, że prezydent zaczął dbać o suwalczan, a nie tylko przywiezionych w teczce z innych miast.
Andrzej to rodowity suwalczanin i wara takiemu Matesiewiczowi (z podsuwalskiej wiochy) ja sam się dorabia na fuchach i zleceniach, głównie z partii słusznej i jedynej to dobrze, jak trzeba chłopakowi pomóc, bo Zielińskiemu nie włazi tam gdzie nie wypada to już jest nie swój i wróg. Ludzie przez tyle lat suwalczan nik nie doceniał tylko w Polsce ich szanowano, a tu akurat prezydent popisał się jak prawdziwy gospodarz.
ci co się nazywaja sprawiedliwymi to do korytek pierwsi wyrwali i wiedzą czym ta władza im nie śmierdzi. Panie Matusiewicz wykaż Pan ile zarobiłeś na boku, bp jak nie to upublicznimy twoją uczciwość, oraz wcześniejszą przynależność do POlskiej ZJEDNOCZONEJ PARTI ROBOTNICZEJ - idziesz tam gdzie nie śmierdzi szmal i to wszystko.

#7 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 09:37

Cytat:"Prezydent dodaje, że jeśli Łukowski przestanie robić to, co robi będzie musiał zwolnić lokal."
Czyli jeżeli przestanie kadzić dla wodza, to straci chałupę. Nieźle sobie wodzu zaczyna poczynać. Całą działalność wodza powinno sprawdzić CBA. To tylko niektóre kwiatki które ujrzały światło dzienne. Pod płaszczykiem pięknych słówek i wyprasowanego krawata kryje się prawdziwe oblicze naszego wodza wybranego w pierwszej turze. Boże, gdzie myśmy mieli oczy i uszy? Tak dać się wpuścić w kanał obłudy. Wodzu, gdzie te przepiękne obiecane inwestycje w mieście?

#8 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 10:20

Prezydent dodaje, że jeśli Łukowski przestanie robić to, co robi będzie musiał zwolnić lokal.

Jezusie, bardziej idiotycznego stwierdzenia chyba nikt nie potrafiłby wymyślić w Suwałkach poza gajewskim. Jest jakiś miernik na (nie)robienie czegoś? Sprzedał się redaktorzyna gajewskiemu, a ten mu z naszej kasy nieźle płaci. Skandal. Powtórka z komuny. Tego jej najmroczniejszego okresu.

#9 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 10:40

No i fajnie, że prezydent zaczął dbać o suwalczan, a nie tylko przywiezionych w teczce z innych miast.
Andrzej to rodowity suwalczanin i wara takiemu Matesiewiczowi (z podsuwalskiej wiochy) ja sam się dorabia na fuchach i zleceniach, głównie z partii słusznej i jedynej to dobrze, jak trzeba chłopakowi pomóc, bo Zielińskiemu nie włazi tam gdzie nie wypada to już jest nie swój i wróg. Ludzie przez tyle lat suwalczan nik nie doceniał tylko w Polsce ich szanowano, a tu akurat prezydent popisał się jak prawdziwy gospodarz.
ci co się nazywaja sprawiedliwymi to do korytek pierwsi wyrwali i wiedzą czym ta władza im nie śmierdzi. Panie Matusiewicz wykaż Pan ile zarobiłeś na boku, bp jak nie to upublicznimy twoją uczciwość, oraz wcześniejszą przynależność do POlskiej ZJEDNOCZONEJ PARTI ROBOTNICZEJ - idziesz tam gdzie nie śmierdzi szmal i to wszystko.

co ty bredzisz towarzyszu?zastanow sie!

#10 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 11:11

Że mi ręka nie uschła podczas ostatnich wyborów samorządowych w Suwałkach. Bóg mi rozum zabrał, a diabeł pokazał gdzie postawić krzyżyk. Wstydze się za swój niecny postepek panie prezydencie. Dwa razy na pana głosowałam. Popełniłam dwa razy grzech śmiertelny obłudniku jeden.

#11 ~saba~

~saba~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 11:31

Ja tam znam tego gościa, bo raz mi pomógł kiedy było trzeba i nie ma nic do niego. Myślę nawet, że dobrze że dostał.

#12 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 11:50

No jasne, że dobrze. Będziemy częsciej słyszeć w radiu5 jakiego to wspaniałego gospodarza mamy. Jak się pięknie rozwijamy. Jaki piękny będziemy mieli parking podziemny pod parkiem M.Konopnickiej. Że niebawem ruszy budowa lotniska oraz, że może w tym roku załatamy o pięć dziur więcej w jezdniach. Usłyszymy, ze umowa z kupcami jest dotrzymywana, bo proszę zobaczyć- Plaza na ogrodzeniu placu budowy zakończyła swój żywot w Suwałkach. Słowo prezydenta droższe od pieniędzy przecież. Usłyszymy jaki to poseł Zielinski jest niedobry dla naszego Pana prezydenta. Co jeszcze chcemy usłyszeć? Zgłaszajcie propozycje, a usłyszycie. Nie usłyszycie jednego. Mianowicie tego, ze redaktor radia5 dostał mieszkanie, które należało się jakiejś biednej rodzinie.

#13 ~wlaz~

~wlaz~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 12:32

A NIE MÓWIŁEM!!! LUDZIE, JAK NAJDALEJ OD PiS-u!!! TO NIEMORALNE OSZOŁOMY, KTÓRE NIE WIDZĄC SWOICH BŁEDÓW, FABRYKUJĄ AFERY NA INNYCH. JAKBY CO, TO MAM NA TOWARZYSZA MATUSIEWICZA TROCHĘ:)

#14 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 12:36

Pewnie, że jak najdalej od PISu. Jednak tym razem ten Matusiewicz ma niestety rację. Jest przekręt i już.

#15 ~niezależny~

~niezależny~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 12:52

SUWALSKA PRASA JEST NIEZALEŻNA?

Ci co mieszkają w Suwałkach to wiedzą, że suwalska prasa jest jednak zależna od Pana w kapeluszu, Pan Kuba wykonuje wszystkie jego
rozkazy i pomysły już gazeta wspólczena na czele z jej kierownikiem opisała się za jaką jest opcją, Pan tomek wspólnie z Panem Wojtkiem (teraz rządzi z namaszenia PISu) jako dzienikarze się splamili i nie powinni wykonywac tego zawodu, wyraźnie staneli po stronie partii, która parła do koryta,
to nie przystaje rasowemu dziennikarzowi, ale jak dowalić koledze z polecenia wielkiego hrabiego w kapeluszu to sie nei szczypią walą, bo dalej czekają
na stołki, bo przecież wielu siedzi na intratnych stołkach.
Najlepiej do dajcie władzę, dla PISu oni są prawi i sprawiedliwi, zobaczcie ile stołków zabrali w domu Pracy Twórczej w Wigrach, jak sie porozpychali
po spółeczkach, chcecie władzy tych cwaniaczków to popierajcie gazetę kierowaną przez pana Tomasza i jego popleczników a w Suwałkach
będzie jak dawniej tzn. będzie jak na białorusi.

#16 ~Ewka~

~Ewka~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 13:15

Niezależny,
dla mnie taką wiadomość może przekazać nawet radio ojca dyrektora. Aby tylko była prawdziwa. Nie rozwadniaj tematu i nie kieruj go na boczny tor. Jakiejś rodzinie zrobiono świństwo przesuwając kolejkę o jeden numer. Aż o jeden numer. I to swiństwo wykonał człowiek, który powinien być wzorem cnót. Pewnie zrobił to w ramach obowiązującego prawa.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 13:41

Radio 5, TV Suwałki, Tygodnik Suwalski, - zapytaj swojego radnego, ile z budżetu miasta przeznacza się rocznie pieniędzy na te, za przeproszeniem, niezależne media. Daj jeden przykład (JEDEN!) krytycznej informacji na temat działań władz miasta w tych, za przeproszeniem, niezależnych mediach. Wydawałoby się logiczne, że przyznanie Łukowskiemu mieszkania poza kolejką, to skandal. Ale gdzie tam. Wydawałoby się również, że suwalskie portale, za przeproszeniem, informacyjne, powinny natychmiast przedrukować tę informację, bo zawsze łapią co ciekawsze newsy podane gdzie indziej. Mniej ciekawe też. Ale gdzie tam. Gratuluję, "Niezależny", niezależności w myśleniu.

#18 ~Gość II~

~Gość II~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 14:26

A ja się zastanawiam, jak taki człowiek jakim jest obecny prezydent, mógł zdobyć takie wysokie poparcie społeczne?
W głowie mi się to nie mieści.
Dzięki wielkie dla Współczesnej, że chociaż ta jedna gazeta napisze czasem kilka słów prawdy. Szkoda wielka, że tylko czasem.....

#19 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 14:32

Za grosz uczciwości. Skandal niesamowity.

#20 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 14:54

Jak widać z komentowanego tekstu najlepiej w Suwałkach wychodzi branie kredytów i rozdawnictwo. Oczywiście nie swego. Tego obsługiwanego przez kredyt. Miasto stawia te bloki za pożyczone pieniądze. Szkopuł w tym, że prezydent ma prawo rozdawać i ma prawo zadłużać miasto. Ma prawo zadłużać nas wszystkich. A naszym prawem jest spłata tych kredytów. Chyba z miesiąc, dwa do tyłu miasto znowu zaciągnęło kilkunastomilionowy kredyt. O ile pamiętam coś pomiedzy 15 a 20 mln.PLN.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych