Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~psotka~

~psotka~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 08:30

Bajka jakas?

#2 ~and botocul~

~and botocul~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 09:07

Ale z was bajkopisarze... brak słów.

#3 ~An@lizator~

~An@lizator~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 09:36

dokladnie. Zbyt piekne zeby bylo prawdziwe. Pozatym nawet jesli by to byla prawda w co bardzo watpie ( autor moze miec bardzo bujna wyobraznie) z racji roznicy wieku nie maja szans na zwiazek, ani tez na zaakceptowanie go przez otoczenie. Jedynie seks i zwyzka znajomosc moze ich laczyc.

#4 ~ewriz~

~ewriz~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 20:45

Taka sama bajka jak inne, łatwiej złapać trypla niż miłość.
Podobno kilka prostytutek też zostało hrabinami, ale tylko w ckliwych romansidłach.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 08:04

Urzekla mnie ta historia :lol:

#6 ~kamilos~

~kamilos~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 12:50

cos mi sie nie chce wierzyc ze ta historia to prawda, to wszystko jakies przekoloryzowane w dzisiejszych czasach to predzej seks przyjaciele są na topie niestety

#7 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 09:29

NO tak,jak widać wszystkie chwyty są dozwolone,jeśli chce się coś zdobyć,ale czasami jednak można niezbyt ciekawie skończyć.Komuś zaufamy,a okazuje się,że źle trafilismy.

#8 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2012 - 11:55

bajadera jakaś z tą historyjka podlatuje bollywood. A gdzie rodzice takiego dziecka zero zainteresowania z ich strony. Jakaś kontrola powinna być nie do przesady ale cokolwiek. świat upada, żądza pieniądza najważniejsza, dobrze że organami się nie handluje bo by wszystko wypruły z siebie. Jak pustym trzeba być żeby dupą zarabiać?!?

#9 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 30 listopad 2012 - 08:37

Ostatnio w serialu dokumentalnym była podobna sprawa. 18-latka nie miała pieniędzy, chciała dorównać koleżankom, postanowiła sprzedać swoje dziewictwo. Zrobiła to, a potem jak po sznurku ciągnęło się to cały czas. Była dziewczyną do towarzystwa, miała coraz więcej pieniędzy, gdy inne jej koleżanki cierpiały na ich brak.Takie rzeczy się zdarzają i to ostatnio coraz częściej. Niektóre wychodzą na tym dobrze, mają bogatych sponsorów, inne kończą jako panienki na ulicy, w dodatku z chorobą.I to nie jest ani bajka, ani bollywood, czy Hollywood.

#10 ~Pan_mocasz~

~Pan_mocasz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2013 - 15:29

mi sie wydaje ściema bo żaden szpital nie udzieli informacji obcej osobie o jakimkolwiek pacjencie i to przez telefon.

#11 ~kasandra~

~kasandra~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 01:18

Witam. Jestem ładną szczupłą brunetką średniego wzrostu. Szanuje siebie jestem sympatyczna rozmowna i uczuciowa. Zdecydowałam że sprzedam swoją niewinność z przyczyn finansowych. Oczekuje od ciebie abyś był zadbany czuły i miły do lat 50. Wyceniam ten skarb na 80-100 tys zł. Jesli Cię na mnie nie stać nie trać niepotrzebnie czasu. Zainteresowanych zapraszam-> kasandra88888@wp.pl Możliwa inna cena. 

#12 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 06 luty 2014 - 16:06

Niezła bajka.

#13 ~jestemwredna~

~jestemwredna~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2015 - 12:45

Oso by, które nie znają tematu od podszewki mogą w to uwierzyć. Bajka, ludzie lubią bajki. Chcesz wiedzieć jak ten 'interes' wygląda naprawdę? Chodź, poczytaj mojego bloga jestemwredna.blog.pl

#14 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 23:44

Piosenka z filmiku mega xd jak się nazywa ktoś wie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych