Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciechanowiec - co dalej z tym miastem?

Ciechanowiec

• Zamknięty Temat jest zamknięty
58 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Andrzej+~

~Andrzej+~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 11:50

Zobaczcie tylko co robią"elity ciechanowieckie"?...tylko wrażenie,nie zawsze dobre.Takiego dziadostwa jeszcze w mieście nie było?Gdzie nie spojrzeć bajzel totalny,a...burmistrz się uśmiecha głupkowato!!!

#22 ~arczo~

~arczo~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 22:27

no i bardzo dobrze-i nic sie juz nie zmieni

#23 ~jadzia~

~jadzia~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 14:36

Ciechanowiec upadl calkowicie- nie ma tu pracy nie ma tu nic.Jest to ewidentna załuga obecnej wladzy ostatnich dwóch kadencji.Gadali na Łapiaka! 7 lat temu Ciechanowiec tetnił zyciem a dzis nie mam nic. Gadali ze długiu zostawil 4 miliony a teraz jest 14.Łapiak za 4 miliony zrobił wielokronie wiecej niż Rwczko za 10.Gdzie sa te pieniadze pytam i w co zainwestowane.Mam nadzieje ,że juz trzeci raz nie ludzie nie wybiora tej ekipy ani tez burmistrza.Jesli wybiora to Ciechanowiec bedzie wsią w zasadzie juz jest.

#24 ~wp~

~wp~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2014 - 10:36

Ciechanowiec upadl calkowicie- nie ma tu pracy nie ma tu nic.Jest to ewidentna załuga obecnej wladzy ostatnich dwóch kadencji.Gadali na Łapiaka! 7 lat temu Ciechanowiec tetnił zyciem a dzis nie mam nic. Gadali ze długiu zostawil 4 miliony a teraz jest 14.Łapiak za 4 miliony zrobił wielokronie wiecej niż Rwczko za 10.Gdzie sa te pieniadze pytam i w co zainwestowane.Mam nadzieje ,że juz trzeci raz nie ludzie nie wybiora tej ekipy ani tez burmistrza.Jesli wybiora to Ciechanowiec bedzie wsią w zasadzie juz jest.

wybiorą, wybiorą

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 16:48

A to prawda ze blondyna szlifuje niemca i bedzie startowac na burmistrza Rozbachu, zeby bylo partnerstwo gmin i burmistrzow.

Taki szampan 2 w 1?

#26 ~kuku~

~kuku~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2014 - 15:40

Podnóżki baronowej budzą się z zimowego snu , za sprzątanie się brac bo syf wkoło folwarku a nie siedzić na forum

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 14:40

Mam pytanie. Czy są jakieś statystyki w naszej gminie mówiące ile za jakiego burmistrza powstało nowych miejsc pracy albo ile osób wyemigrowało?

#28 ~kur~

~kur~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2014 - 15:37

Nie ma, są tylko takie ile osób pozbawił miejsca pracy i ile wydał na to naszych pieniędzy płacąc odszkodowania

#29 ~Monik~

~Monik~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2014 - 12:09

A ile wydaje na promocję tylko nie gminy?

#30 ~zaintersowany~

~zaintersowany~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 09:38

Dla kogo ten stołek zastępcy Dyr. w Kozarzach na BIP Starostwa?

#31 ~wiedzący~

~wiedzący~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 14:50

Dla Łapiaka

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 18:41

Prędzej dla Puchacza. :D

#33 ~derektor~

~derektor~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 18:53

Zważywszy na jego głupkowate miny i przykre uśmieszki, to widzę go badziej w roli pensjonarjusza.

A nie zastępcy.

#34 ~ali~

~ali~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2014 - 20:10

Dla Łapiaka

Baronowa rodzine obsadza bo wnuczki sie sypią jak grzyby po deszczu choć ojca brak? no tak a źreć sie chce

#35 ~insp.~

~insp.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2014 - 20:50

Dla kogo ten stołek zastępcy Dyr. w Kozarzach na BIP Starostwa?

dla wysoko uczonej inspektor oświaty jak ukończy  miejscowy uniwersytet trzeciego wieku u blondyny

#36 ~walduś~

~walduś~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2014 - 21:47

Baronowa rodzine obsadza bo wnuczki sie sypią jak grzyby po deszczu choć ojca brak? no tak a źreć sie chce

ta jej pierworodna to normalnie jakaś nimfomanka jest czy jak?

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2014 - 09:24

nieważna kariera, nieważna kasa....szanuj  ludzi a bęsziesz szczęśliwy i zdrowy... będą  miło o Tobie  mówić a później  miło  wspominać.

#38 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 05:41

w Ciechanowcu wszysko zeszlo juz na psy,nie ma tu nic - byly obiecanki cacanki ,lokomotywa,zaklad pracy a jest caly h.Nie wiem czemu wyborcy nie rozlicza tego towarzystwa na czele z burmistrzem.Cala opiozycja wycofala sie juz z lokalnej polityki bo nie widza sensu naprawiac tego co narobili wybrancu ludu.Ciechanowiec juz sie nigdy nie podniesie po rzadach obecnej ekipy.

#39 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2014 - 04:34

Pania Dorote Lapiak na Burmistrza

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2014 - 15:11

a gó...no co mnie to obchodzi

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ciechanowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0