Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciechanowiec - wybory do samorządu

Ciechanowiec

954 odpowiedzi w tym temacie

#941 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 19:04

A kto tym razem kandyduje? 

#942 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 18:15

Nie mam wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Ciężko będzie mi pomóc...

Nowy bot-jełop atakuje. Głupi jak chiński trampek.

#943 Rilu16

Rilu16

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:16

Dzięki wielkie za interesujące porady. Sądzę, że z całą pewnością mi się to przyda :)

#944 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 09:28

Dzięki wielkie za interesujące porady. Sądzę, że z całą pewnością mi się to przyda :)

Następny yebnięty bot kretyn.

#945 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 19:02

Wydaje mi się, że to jest temat dla specjalisty z tej dziedziny.

Następny yebnięty bot kretyn.

#946 ~Ecce Homo~

~Ecce Homo~
  • Goście

Napisano 11 październik 2018 - 21:47

Mamy czterech kandydatw na Burmistrza. Jeden dyżurny tzn. startujący już niejednokrotnie (z całym szacunkiem)  i moim zdaniem nie mający szans, tak jak poprzednio. Drugi (robiący jak na razie najwięcej, aby siebie wypromować) może osiągnąć dobry wynik, aczkolwiek (znowu z całym szacunkiem) raczej szans nie ma (brak jakiegokolwiek doświadczenia i mała rozpoznawalność). Sprawa rozstrzygnie się moim zdaniem (KAŻDY MA PRAWO SIĘ NIE ZGODZIĆ - rozumiem to) pomiędzy trzecim a czwartym. Trzeci bo był , jest i wielu nie przeszkadza, czwarty (jest jaki jest), ale coś robi na swoim odcinku. Trzeci co do którego wielu nic nie ma (ale ma do jego otoczenia, które mu  moim zdaniem ciąży,a on nic nie robi, aby temu przeciwdziałać i coraz bardziej mu  ciąży!) no niestety przez ostatnie lata niewiele zrobił (nie mówię, że nic , ale moim skromnym zdaniem - niestety dużo za mało!. Czwarty robi na swoim podwórku wiele, (stosunek do zwykłych ludzi  - niestety wiele do zarzucenia)! Wybór należy do nas! Wiem, że pojawią się posty typu " to jest do przemyślenia dla specjalistów" (downów nie brakuje!), ale zachęcam do POWAŻNEJ dyskusji i promowania swoich (POWAŻNYCH) przemyśleń.

PS. Wszystkim oponentom z góry przyznaję rację . Tak ja jestem tym ............... a Wy macie rację!

#947 olilior

olilior

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 listopad 2018 - 17:58

czesc

#948 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2018 - 23:20

To walizki do pakowania  do urzędu  podrzucic?   :)

#949 ~xxxx~

~xxxx~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2018 - 08:38

Pilnujcie kochani aby nie wywieźli dokumentów z urzędu.

#950 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2018 - 14:41

W tym miejscu należy zapytać gdzie są ci co w 2010 roku opluwali na forum Pana Święckiego który wówczas przegrał w wyborach na Burmistrza z P. Reczko? Dlaczego tak zmilkli i nie komentują teraźniejszych wyników? Jak ktoś zapomniał to zawsze można wócić do archiwum forum i poczytać jak wówczas zachowywał się elektorat P. Reczki - bluzganie, opluwanie, złorzeczenia, kłamstwa i pomówienia i tp.

PYCHA KROCZY PRZED UPADKIEM !!!!

#951 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 23:10

W tym miejscu należy zapytać gdzie są ci co w 2010 roku opluwali na forum Pana Święckiego który wówczas przegrał w wyborach na Burmistrza z P. Reczko? Dlaczego tak zmilkli i nie komentują teraźniejszych wyników? Jak ktoś zapomniał to zawsze można wócić do archiwum forum i poczytać jak wówczas zachowywał się elektorat P. Reczki - bluzganie, opluwanie, złorzeczenia, kłamstwa i pomówienia i tp.

Otóż to, Panie Eugeniuszu powodzenia , tylko musi się Pan najpierw pozbyć tych dwu blond trutni bo będą zatruwać całą atmosferę pracy , i jeszcze ta trzecia od finansów jest równie podła i szkodliwa i tak samo niekompetentna ,  tylko ciut sprytniejsza bo  działa w białych rękawiczkach ;)

#952 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 23:11

Otóż to, Panie Eugeniuszu powodzenia , tylko musi się Pan najpierw pozbyć tych dwu blond trutni bo będą zatruwać całą atmosferę pracy , i jeszcze ta trzecia od finansów jest równie podła i szkodliwa i tak samo niekompetentna ,  tylko ciut sprytniejsza bo  działa w białych rękawiczkach ;)

#953 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2018 - 08:27

Co to znaczy, że jakiś czlowowiek,,jest jak kameleon,,? To prawda, że zmienny, fałszywy ma dwie twarze i umie się dostosować do każdej sytuacji... Proszę wytłumaczcie mi bo nie mogę tego zrozumieć... Ze tak może być?

#954 Kama313

Kama313

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 kwiecień 2019 - 18:56

Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

#955 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2019 - 19:23

Ja się słabo na tym znam. Nie będę w stanie pomóc.

I znów bot - śmierdziel forumowy.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ciechanowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych