Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ciekawa książka

64 odpowiedzi w tym temacie

#21 zuzamerkel

zuzamerkel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 czerwiec 2015 - 12:38

a horrory? mój facet nie lubi, choc pomyślałabym, że to raczej męski rodzaj literatury:)

#22 mateuszkanior

mateuszkanior

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:41

Lubię horrory, ale najbardziej lubię sci-fi. Generalnie mój ulubiony autor to Pratchett.

#23 ~tryagain~

~tryagain~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2015 - 07:51

ja lubię różne książki, dzięki temu, że sięgam po różne gatunki, czytanie nigdy mi się nie znudzi. Teraz jestem po lekturze książki Musiałam umrzeć M. Achmedowej i jestem pod jej wielkim wrażeniem. Jeśli chcecie poznać kulisy muzułmańskiego świata to w niej znajdziecie. 

#24 ~youreye~

~youreye~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2015 - 14:20

a ja mogę polecić książkę A. Górskiego Pięść Dawida, jest świetnie napisana i bardzo wciągająca. Ja się nie mogłam od niej oderwać. 

#25 ~seeitall~

~seeitall~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2015 - 13:29

Albo kryminały. Myślę, że w przypadku panów ten gatunek sprawdzi się najlepiej. Jeśli będziecie szukać dobrego kryminału polecam Tajemnicę domu Helclów. Moim zdaniem bardzo dobrze napisana, mocno wciąga.

#26 bart_fit

bart_fit

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 15 październik 2015 - 09:51

A ja przeczytałem ostatnio fajna książkę 'Zmień swoje ciało z najsprawniejszą parą świata' polskie wydanie by Artur Ligęska. Jak dla mnie to kompendium wiedzy nie tylko o treningu, ale tez o zdrowym i mądrym odżywianiu oraz o podejściu do życia. Po przeczytaniu tej książki i wprowadzeniu małych zmian, jakość mojego życia i zadowolenie ciągle rośnie. najciekawsze jest to jak oprócz dobrego jedzenia potrzebujemy też motywacji którą możemy znaleźć w sobie - to jest dopiero świetna książka!

#27 ~greta~

~greta~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2015 - 08:22

Czytanie to jest to, co ja bardzo lubię. Mam też swoich ulubionych autorów, jednym z nich jest Michał Witkowski, bardzo długo czekałam na jego nową książkę Fynf und cfancyś. No i w końcu będę mogła ją przeczytać.

#28 shay

shay

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 13 listopad 2015 - 13:57

Gomorra jest ciekawą lekturą.

#29 johann

johann

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 06 grudzień 2015 - 21:39

"sprawa niny frank" albo inne ksiazki Bondy 

#30 ~come~

~come~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2015 - 16:28

albo Gwiezdne wojny Chrisa Taylora. Moim zdaniem to jest książka która spodoba się nie tylko fanom.

#31 ~Kopek~

~Kopek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2016 - 09:55

Z chęcią przejrzę Wasze propozycje bo książka do dla mnie źródło informacji a także oderwanie się od dnia codziennego... A od siebie polecam "Tajemnica wraku. Teoria domina". Książka która wiele ujawnia i przedstawia sytuacje wydarzeń Smoleńskich. Warto przeczytać.

#32 ~frej~

~frej~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2016 - 11:58

Z chęcią przejrzę Wasze propozycje bo książka do dla mnie źródło informacji a także oderwanie się od dnia codziennego... A od siebie polecam "Tajemnica wraku. Teoria domina". Książka która wiele ujawnia i przedstawia sytuacje wydarzeń Smoleńskich. Warto przeczytać.

dzięki, lubię tę tematyke, na ten temat trzeba rozmawiać...

#33 ~eska~

~eska~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 11:56

Zaciekawiła mnie ta Tajemnica Wraku :) Historie najnowszą uwielbiam.

#34 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2016 - 15:56

Zaciekawiła mnie ta Tajemnica Wraku :) Historie najnowszą uwielbiam.

Trzeba przeczytać, choćby dlatego, że otwiera oczy na wiele spraw. Według mnie obowiązkowa lektura dla każdego Polaka.

#35 ~eska~

~eska~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 09:14

Tak mówisz? No to tym bardziej muszę przeczytać.

#36 ~filareta~

~filareta~
  • Goście

Napisano 19 luty 2016 - 12:12

No to jak najbardziej lektura na czasie, czytałem i ciekawa.

#37 ~fryzek~

~fryzek~
  • Goście

Napisano 29 luty 2016 - 15:10

Trzeba przeczytać, choćby dlatego, że otwiera oczy na wiele spraw. Według mnie obowiązkowa lektura dla każdego Polaka.

Dobrze powiedziane, mi się podobała.

#38 ~Darek5~

~Darek5~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 11:43

Tajemnica wraku. Teoria domina. <-- to książka którą naprawdę warto przeczytać. Napisane w niej rzeczy są czasem nie możliwe i juz nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć. Może autorzy mają rację?

#39 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 19:52

Fajne fajne....

To ja od siebie dodam "Tajemnica wraku, Teoria domina". Naprawdę wciągające i tyle informacji...

#40 ~barelka~

~barelka~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2016 - 13:22

Mi się bardzo podoba książka, którą aktualnie czytam, a więc Żywa Woda Jana Parandyka, zdecydowanie niebanalna historia.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych