Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

ciekawa książka

63 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~fen~

~fen~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:37

Tajemnica wraku. Teoria domina. <-- to książka którą naprawdę warto przeczytać. Napisane w niej rzeczy są czasem nie możliwe i juz nie wiadomo co o tym wszystkim myśleć. Może autorzy mają rację?

Tutaj bym nie przesądzał niczyjej racji, ale czyta sie dobrze...

#42 ~Witek~

~Witek~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 15:50

Hmm mnie bardzo zaciekawiła "Tajemnica wraku. Teoria Domina". Genialna o katastrofie i możliwych teoriach. Nie wiem sam co mam myśleć ale przeczytałem z wielkim zaciekawieniem.

#43 ~maryjanna~

~maryjanna~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2016 - 13:40

Hmm mnie bardzo zaciekawiła "Tajemnica wraku. Teoria Domina". Genialna o katastrofie i możliwych teoriach. Nie wiem sam co mam myśleć ale przeczytałem z wielkim zaciekawieniem.

Na szczęście ta książka nie przesądza w żaden sposób, ale warto się zapoznać z różnymi punktami widzenia.

#44 ~Kano~

~Kano~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2016 - 23:25

Bardzo dobra i ciekawa jest "Tajemnica wraku. Teoria domina" Polecam!

#45 ~howdeep~

~howdeep~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 11:33

zdecydowanie na miano ciekawej książki zasługuje Lodowe piekło M. Zuckoffa, jest świetnie napisana, wciągająca i poruszająca. 

#46 ~Marius~

~Marius~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2016 - 11:18

Z chęcią przejrzę Wasze propozycje bo książka do dla mnie źródło informacji a także oderwanie się od dnia codziennego... A od siebie polecam "Tajemnica wraku. Teoria domina". Książka która wiele ujawnia i przedstawia sytuacje wydarzeń Smoleńskich. Warto przeczytać.

Przeczytałem i w 100% się z tym zgadzam. Bardzo przydatna książka

#47 ~Alay~

~Alay~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2016 - 10:07

No i też najnowsza książka Katarzyny Michalak Zemsta. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem i wam też polecam po nią sięgnąć.

#48 ~Talk~

~Talk~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2016 - 09:02

Mnie bardzo zaciekawiła książka Najszczęśliwsza dziewczyna na świecie, z dwóch powodów, po pierwsze dlatego, że opowiada bardzo ciekawą i trudną historię młodej kobiety, ale też dlatego, że była inspiracją do tego, że dzięki niej powstała nowa polska marka ubrań Just Your Story. Nie pomyślałabym, że moda i literatura mogą się ze sobą łączyć. 

#49 adamoff

adamoff

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 04 czerwiec 2016 - 21:57

Ja również polecam Zemstę Katarzyny Michalak.Jest to historia pełna napięcia i emocji. Wciąga od pierwszego zdania i tak trzyma do ostatniego słowa. Bardzo przemyślana fabuła, odpowiednio dozowana akcja i element zaskoczenia nie pozwalają czytelnikowi nawet na chwilę znudzenia. Oczywiście rewelacyjne zakończenie.
Także polecam serdecznie:)

#50 Dawid91

Dawid91

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 27 czerwiec 2016 - 19:54

Pójdę po bandzie, ale powiem, że bardzo otworzył mi oczy zbiór krótkich opowiadań Hemingwaya. Pamiętam jak czytałem "Mój stary" jadąc nocnym autobusem i w pewnym momencie hamowałem łzy. Wychodzę teraz trochę na łajzę, ale jeśli przeczytacie to opowiadanie i znajdziecie jakiekolwiek powiązanie ze swoim życiem, może być u was podobnie. Polecam ;).

#51 ~Nadka~

~Nadka~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 15:35

A ja z kolei chcę polecić książkę Pięć dni ze swastyką, na mnie ona zrobiła mocne wrażanie, czyta się jednym tchem nie można się oderwać, chyba najlepsza książka jaką czytałam do tej  pory.

#52 stefek858585

stefek858585

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 lipiec 2016 - 18:18

Pięc dni ze swastyką to świetna książka, jakiśczas temu czytałem i powiem szczerze, ruszyło mnie to naprawdę mocno. Generalnie lubie takie książki, czasami po pracy jak mam tylko chwile od razu staram się usiąść i nadrobić mój składzik książkowy

#53 ~oster~

~oster~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2016 - 17:15

Rekiny wojny - Guya Lawsona. Świetny reportaż o tym jak trzech kolesi wygrało przetarg na 300 milionów dolarów. To prawdziwa historia   :)

#54 ~tysss~

~tysss~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 10:39

Myślę, że do każdego trafi coś innego. Jeśli o mnie chodzi to książka Miłość i pieniądze była dla mnie rewolucyjna. W końcu zrozumiałam skąd moje problemy w pracy, ale też skąd mój ciągły brak poczucia szczęścia w rodzinie. Krok po kroku wprowadzam metodę w życie i z każdym miesiącem widzę kolejne, dobre zmiany. Pieniądze zarabiają się trochę przy okazji, już się na tym tak nie skupiam jak kiedyś, wychodzi to jako skutek uboczny trochę. Jest szansa fragment książki przeczytać za darmo na stronie milos.ieniadze.pl. Warto też sobie tam wejść w dział video i zdjęcia, są wywiady z autorką.

#55 Olek61o

Olek61o

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:45

ostatnio wyszła o leperze ksiązka

#56 ~irsttt~

~irsttt~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2017 - 11:39

Bardzo jestem wdzięczna Agnieszce Przybysz za jej książkę – Miłość i pieniądze. Świetna rzecz, jeśli chodzi o rozwój osobisty to najlepsze publikacja jaka ostatnio wpadła mi w ręce. Kim jest autorka i jak pracuje to można na jej stronie się dowiedzieć – milos.ieniadze.pl. Dużo darmowych materiałów, w tym fragment książki do pobrania. Dużo różnych opracowań czytałam na tematy typu – jak być szczęśliwym, jak być bogatym i wszystko to była teoria w porównaniu z tekstem jaki napisała p. Agnieszka. Konkretne wskazówki, metody, ćwiczenia!

#57 ~Slyna~

~Slyna~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2017 - 14:34

Ja w ostatnim czasie czytam bardzo dużo. Miałam trochę więcej wolnego, więc nadrobiłam książkowe zaległości. Jedną z lepszych książek, jakie miałam okazję poznać jest "Księga Luster" - wciągnęła mnie już od pierwszych stron i przeczytałam w mniej niż dwa dni. :)

#58 mati331

mati331

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 24 kwiecień 2017 - 11:43

Polecam książki z serii Assassin's Creed (jeśli ktoś nie lubi grać) oraz ostatnio Nexus Początek.

#59 ~Elenka~

~Elenka~
  • Goście

Napisano 15 maj 2017 - 09:40

Bardzo dobra proza, można powiedzieć historyczna jest u Jolanty Cywińskiej. Czytałam po premierze rok temu „Trzy kroki od miłości dwa kroki od śmierci” i przyznam, że prowadzenie tematu miłości w czasie wojny nie jest nawet przez moment banalne. Momentami ciężko się czyta, bo po lekturze człowiek zdaje sobie sprawę, jak bardzo kraj ucierpiał przez działania wojenne. Autorka przypomina o najważniejszych sprawach. Raczej lektura dla koneserów. Dla fanek zwykłych romansideł nie za bardzo :)

#60 ReniaLaniewska

ReniaLaniewska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 19:00

Dla ebooków lepszy chyba Gandalf :). Tak czytam ten wątek i nie wiem - cieszyć się, że cokolwiek się czyta - czy jednak podrapać po głowie, że szczytem możliwości może być 50 twarzy Greya i jego klony...

Oczywiście nie twierdzę, że wszystko poniżej Umberto Eco nie nadaje się do czytania - wręcz przeciwnie :). Ale 51 pozycja o "fabularna" o seksie, to chyba nie o to chodzi. Lista z ostatniego tygodnia -

"Zemsta kobiet"

"Lód"

"Rodzinna wendeta"

i aktualnie rozpoczynany "Niemiecki bękart" - pierwsze spotkanie ze Skandynawią :)

Żadnego klona Greya - wszystkie trzy przeczytałam jednym tchem, sięgajmy po coś więcej :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych