Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zadowolony mąż~

~Zadowolony mąż~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 14:03

A ja szukając prezentu dla żony znalazłem stronkę z bizuteria z DNA. Żona lubi bursztyn i częśto nosi, ale zaintrygowało mnie to DNA, więc zacząłem czytać. Chodzi o to, że do ktorych aplikowano DNA "ukochanej" osoby ( w tym wypadku moje, musiałem tylko wymaz z buzi zrobić- nic strasznego).Prezent okazal sie strzalem w dziesiątkę, polecam!

#2 ~Gaja~

~Gaja~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2018 - 12:21

Świetne prezenty dla facetów można znaleźć w różnych sklepach z takimi akcesoriami do auta itp. Np. ja mam swój ulubiony dla swojego faceta i jest nim Wasserman.eu

#3 ~Sandra~

~Sandra~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 17:21

Mojemu narzeczonemu kupiłam na walentynki bilety na mecz jego ulubionego zespołu oraz pendrive :) A od niego liczę, że dostanę bukiet róż z cudoo.pl i paletkę z Too Faced (zostawiłam te dwa okna włączone na laptopie żeby zobaczył) ;)

#4 ~Jaco~

~Jaco~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 21:51

Moja sobie zażyczyła polatać w tunelu aerodynamicznym. Mówię dobra mi to na rękę pojedziemy do Leszna polatamy i przynajmniej prezent mam z głowy. 

#5 ~kamil~

~kamil~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2019 - 20:01

Ciekawym pomysłem do kwiatów jest dokupić ozdobną butelkę jak wazon

#6 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 13:51

My z reguły staramy się wspólnie wychodzić np. na jakąś niewielką kolacyjkę, do kina czy na wspólny masaż, takie dla par są super bo się razem wypoczywa i chilluje :) Oprócz tego mąż jest fanem historii, ja fantastyki, więc podarowujemy sobie coś nie tylko serduszkowego. teraz planuję dla niego jakąś fajną bluzę męską z historycznym nadrukiem np. z Red is Bad a ja zażyczyłam sobie cykl powieści Wegnera :D I takie to będziemy mieć Walentynki ;)

#7 ~JolaKutko~

~JolaKutko~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 15:41

Z prezentami to bywa różnie, chyba każdy z nas chociaż raz otrzymał coś nie do końca przydatnego. Jeszcze w dzisiejszych czasach jest o tyle dobrze, że można to po cichaczu odsprzedać po przez internet. Odzyskamy chociaż część wartości zamiast kolekcjonować niepotrzebne rzeczy. Myśle sobie gdzie leży przyczyna, jedyna odpowiedź jaka mi przychodzi do głowy to te wszystkie poradniki jakie znajdziemy w sieci. Promują one zazwyczaj bezsensowne wydawanie pieniędzy na jakieś tam nowości. Powinniśmy celować w bardziej przydatne na codzień rzeczy. Dla kobiety mogą to być części bielizny takie jak biustonosze Gatta lub coś związanego z modą. Stawiając na jakość - nie ilość sprawimy drugiej osobie wiele radości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych