Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co myślicie o 500+ tak bez hejtu?

500+

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Żyrafa

Żyrafa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 14:44

Dzisiaj czytałem ciekawy artykuł dotyczący o 500+. Art daje do myślenia, daje też smutny obraz o nas, Polaków? 

Art znajdziecie tutaj: https://www.e-polity...-spoleczna.html

Jestem ciekawy co o tym myślicie. W sieci wylewa się masa hejtu na ten program a wydaje się być logiczny i sprawiedliwy.

#2 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:52

Margaret Thatcher:

"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 07:48

Margaret Thatcher:

"Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze. Jeśli rząd mówi, że komuś coś da, to znaczy, że zabierze tobie, bo rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy."

" ekonomista ", czy ekonom.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 08:03

" ekonomista ", czy ekonom.

Na poranne zaparcia polecam Dulcobis.

Będzie Ci łatwiej.

#5 Żyrafa

Żyrafa

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 14 marzec 2019 - 10:48

Margaret Thatcher:

W artykule ta kwesta jest poruszona, a więc nie czytałeś. Gdybyś przeczytał zrozumiałbyś że chodzi o coś więcej niż zabranie jednemu i danie drugiemu.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 11:20

W artykule ta kwesta jest poruszona, a więc nie czytałeś. Gdybyś przeczytał zrozumiałbyś że chodzi o coś więcej niż zabranie jednemu i danie drugiemu.

goosc nie wszystko czyta, bo nie rozumie co czyta.

#7 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 13:55

Pierdu, pierdu... Czytałem artykuł. Ale czytam też i pamiętam inne teksty. Np. słowa wtedy jeszcze wicepremiera ds rozwoju, niejakiego Morawieckiego, z lipca 2016 w Bydgoszczy:

"A przypominam, że 500 plus jest na kredyt. Zadłużyliśmy się o dodatkowe 20 mld zł, bo chcemy promować dzietność. Jesteśmy we własnym gronie i nie musimy mówić sobie tylko pięknych słów — mówił szef resortu rozwoju podczas spotkania w Bydgoszczy z sympatykami i członkami PiS."

Jakoś nic tu nie ma o pochodzeniu tych pieniędzy z uszczelniania VATu.

#8 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:02

goosc nie wszystko czyta, bo nie rozumie co czyta.

Po pierwsze to patrzę, kto dany tekst napisał. A ten tekst to anonim - bez autora. Kto tę całą e-politykę tworzy, też zupełnie nie wiadomo. Ot, taki portalik niszowy dla frustratów i propagandzistów. Sądząc po ilości wyświetleń przy artykułach, nikt tego poza autorami nie czyta.

A propagandy propisowskiej to mam dosyć w TVP. Na którą przymusowo płacę abonament.

#9 ~aha~

~aha~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:17

Po pierwsze to patrzę, kto dany tekst napisał. A ten tekst to anonim - bez autora. Kto tę całą e-politykę tworzy, też zupełnie nie wiadomo. Ot, taki portalik niszowy dla frustratów i propagandzistów. Sądząc po ilości wyświetleń przy artykułach, nikt tego poza autorami nie czyta.

A propagandy propisowskiej to mam dosyć w TVP. Na którą przymusowo płacę abonament.

Warszawskiej gazety nie czytasz i blądzisz.

#10 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2019 - 14:29

Warszawskiej gazety nie czytasz i blądzisz.

Aaa, to ta gazeta, co jej nikt nie czyta i w której "Gazetę Polską" wyzywają od Żydów... ;) Sami o sobie piszą, że drukują 41 tys. egzemplarzy, tylko w żadnym zestawieniu sprzedaży znaleźć ich nie można.

Jak se kupię drukarenkę, to też taką gazetę będę wydawał.

#11 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 13:43

Jestem ciekawy co o tym myślicie. W sieci wylewa się masa hejtu na ten program a wydaje się być logiczny i sprawiedliwy.

Żaden tego typu program nie będzie logiczny i sprawiedliwy. Nawet Lepper, jak by go nie oceniać, powiedział kiedyś: "Wy nie dawajcie ludziom. Wy im po pierwsze przestańcie zabierać, a ludzie już sobie sami poradzą."

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych