Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co na erekcję

27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~under~

~under~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2019 - 23:45

Kupiłem Last Longer, bo ma pozytywne opinie i też zacząłem testować, zobaczymy jakie będą efekty. 

#22 ~absolwent seminarium~

~absolwent seminarium~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 12:48

Na erekcję, jeśli niepożądana, najlepsze przytrzaśnięcie drzwiami i walenie kapciem aż do pozbycia się palącego problemu.

#23 ~martynka~

~martynka~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2019 - 18:34

O Jezuuu...

#24 ~isett~

~isett~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:27

Ogólnie swoje lata już mam, tylko wydawało mi się,ze cos takiego mnie nie dotyczy. No ale okazało się, ze mnie dopadło. Nie od razu ale widzialem że z dnia na dzień jest po prostu coraz gorzej. Na początku nie chciałem sie do tego przyznać ale moja kobieta już zaczeła dostrzegać róznicę na minus. Próbowałem jakichś naturalnych środków typu żeń szenie i takie tam ale nie pomagały. Kupiłem potem braveran i dość spore rozczarowanie, nie zniechęciłem się jednak i po opiniach na forum zdecydowałem sie na cum on i efekty o wiele lepsze. 

#25 ~Wiking~

~Wiking~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2019 - 07:54

Nie odczuwasz przyzwyczajenia organizmu do tabletek cum on? W sensie, że z czasem przestaje reagować.

#26 ~isett~

~isett~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2019 - 07:43

Wręcz przeciwnie. Na początku brałem regularnie 2 tabletki dziennie, potem mogłem przerzucić się na jedna tabletkę bo wiecej nie potrzebowałem. Z czasem nie musiałem ich cały czas brać ale brałem jedynie doraźnie. Na razie nie biorę bo nie mam potrzeby. Czy masz inaczej?

#27 ~Wiking~

~Wiking~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 08:24

Nie po prostu biorę aktualnie inne tabletki i mam wrażenie, ze mój organizm się do nich przyzwyczaja bo nie dają takiego dobrego efektu jak dawały na początku.

#28 ~isett~

~isett~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2019 - 07:48

Nie wiem jakie tabletki bierzesz, ale u mnie było jeszcze gorzej z braveranem, ten nie dawał prakycznie żadnego efektu, jeśli chodzi o działanie cum on to jest o wiele lepiej bo przynajmniej tabletki działają./

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych