Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co na Walentynki - jaki prezent dla dziewczyny?

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 torinno

torinno

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:46

Cześć!

Mam pewien problem.

Zbliżają się Walentynki, a ja w tym roku naprawdę nie wiem co kupić swojej dziewczynie. Wyczerpały się we mnie jakiekolwiek pokłady kreatywności, pomysłowości. 

Czy moglibyście mi coś doradzić? Moja dziewczyna uwielbia kwiaty, pluszowe misie.

Jej pasją jest siłownia.

#2 ~holak~

~holak~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 17:10

Zapytaj dziewczyne czy czyta polską patrotyczną literaturę , kup wartościową książkę i opatrz dedykacją wspomonając o 100 - leciu Niepodległosci.

.

#3 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 08:52

Wymyśl bardziej szalony prezent, żeby wspomnienia miała. Byliście może już w aerotunelu? Jak nie to w Lesznie jest najlepszy obiekt w kraju. Jeśli już byliście to zabierz ją na degustację wina. Pomysłów jest 1000 tylko pomyśleć trzeba a faceci jak zawsze leniwi... 

#4 ~noname~

~noname~
  • Goście

Napisano 01 luty 2018 - 16:36

Dla mnie Walentynki to nie święto od dawania prezentów (od tego jest gwiazdka czy urodziny), tylko od celebrowania bycia razem. Wypadają w środku tygodnia, więc pewnie nie będzie czasu na wielkie świętowanie, ale wyślę kwiaty rano do pracy (moja dziewczyna lubi chwalić się przed koleżankami, jak to ona nie ma dobrze... :P), a potem zorganizuję w domu jakąś miłą kolację. Moja dziewczyna uwielbia świeczki, więc zawsze na tę okazję kupuję jakieś pachnące z jej ulubionej firmy - Yanke candle. A kwiaty wysyłam z Telekwiaciarni - zawsze przed większymi świętami wysyłają newslettera z kodem rabatowym. ;) Wcale nie trzeba wielkich pieniędzy albo nie wiadomo jak oryginalnych pomysłów, żeby sprawić przyjemność w ten dzień.

#5 ~Lorka~

~Lorka~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 00:36

Jeżeli dziewczyna się maluje to świetny prezzentem będą dla niej akcesoria do makijażu

Te od Annabelle Minerals są bardzo dobre a nie kostzują za wiele :)

#6 ~zuzkarejchel~

~zuzkarejchel~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 07:05

Nie wiem co lubi Twoja dziewczyna, ale ja np siedze caly czas przed simsami ostatnio, wiec moze jakas taka gre? Na bank sie ucieszy bo kazda kocha simsy :D na konsoleigry mozesz zlapac w najlepszej cenie, bo sama ostatnio kupowalam 

#7 ~pokaska~

~pokaska~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 12:31

Już kupiłem, w sumie przypadkiem. Moja lubi czytać, więc dostanie książkę na czasie - chodzi o Greya. Konkretnie "Mroczniej. Ciemniejsza strona Greya widziana oczami Christiana". Udało się ustrzelić na Livro za ponad 20 zł. I jestem prawie pewny, że prezent będzie trafiony. Nie zawsze robimy takie prezenty. Jeśli mam wątpliwości, czy prezent się sprawdzi, to odpuszczam. Tutaj wątpliwości nie mam ;-)

#8 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 00:09

Romantyczne wyjście zawsze się sprawdza na walentynki! My idziemy na randkę do restauracji Klimczok, bo oboje jesteśmy zakochani w polskiej tradycyjnej kuchni. Mają też tam przepyszne desery szczególnie szarlotkę, myślę, że będzie idealna w ten dzień! 

#9 dzidzej

dzidzej

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 czerwiec 2018 - 13:03

Znakomicie! Dzieki wielkie za interesujące sugestie. Myślę, że przydadzą mi się one ;)

#10 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2018 - 20:25

Znakomicie! Dzieki wielkie za interesujące sugestie. Myślę, że przydadzą mi się one ;)

O, nowy bot na forum. Tylko taki jakiś niedopracowany.

#11 ~antoniW~

~antoniW~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2018 - 08:58

Ja uważam że zazwyczaj sprawdzającym się pomysłem jest np szlafrok/koszula nocna/piżama. Mojej dziewczynie kupiłem ostatnio ze sklepu KZ i jej sie spodobało, większość dziewczyn jakie znam lubi tego typu rzeczy

#12 ~Jasiek-12~

~Jasiek-12~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 10:55

Zobacz, jak się miło równoważy  biżuteria z ANKA BIŻUTERIA . Jedna perła duża, druga mała. Jak majaśniejszą cerę to dobrze wygląda. Perły to najwyższy poziom elegancji, kulki nie są ciężkie, nic nie czujesz praktycznie. Z dobrym makijażem uzyskuje świetne rozświetlenie.

#13 ~karolinakowalska~

~karolinakowalska~
  • Goście

Napisano 04 luty 2019 - 10:59

Cześć!

Mam pewien problem.

Zbliżają się Walentynki, a ja w tym roku naprawdę nie wiem co kupić swojej dziewczynie. Wyczerpały się we mnie jakiekolwiek pokłady kreatywności, pomysłowości. 

Czy moglibyście mi coś doradzić? Moja dziewczyna uwielbia kwiaty, pluszowe misie.

Jej pasją jest siłownia.

No to możesz nawiązac do siłowni i kupic jej bransoletkę Power z MeikaPearls.pl! Perły dodaja sily kobiecie, a przy tym pomagają w poczuciu własnej wartości <3 

#14 ~Ewka9090~

~Ewka9090~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 15:40

Kwiaty, słodycze to takie klasyki :P Ja polecam coś oryginalnego :D Nie mam chłopaka, ale chciałabym żeby dał mi coś co mnie zaskoczy albo zabrałby mnie w jakieś miejsce :) Mój tata na urodziny zabrał moją mamę na lot w tunelu aerodynamicznym SpeedFly (są spod Wrocławia) i to było super :D Niespodzianki po takim stażu małżeństwa - to dopiero coś :D

#15 ~penter~

~penter~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:03

Empik Foto - i może poduszka ze zdjęciem? Coś w takich klimatach? Moim zdaniem rzeczywiście warto. A inne prezenty? Może fotoksiążka? To już wymagające większego zaangażowania, ale również i efekty w takim przypadku powinny być bardziej okazałe. 

#16 ~Mondo~

~Mondo~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 13:06

Myślę, że najlepszym pomysłem będzie zegarek. Najlepiej by było, jakbyś się po prostu przeszedł do Time Trend i porozmawiał ze sprzedawcą. Oni tam zawsze potrafią dobrze doradzić, a wiem, bo kupowałem u nich zegarek dla żony na rocznicę ślubu. Była zachwycona.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych