Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Co się dzieje w Mielniku?

Mielnik

515 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mielnik~

~Mielnik~
  • Goście

Napisano 26 luty 2015 - 15:53

Jeden jest pozytyw w Pańskiej filozofii; broni Pan, prawdopodobnie swojej pracownicy. Co i tak nie zmienia mojego zdania na jej temat. 

Prawda, natomiast, jest jedna, ale zależy z czyjej strony na nią

spojrzeć.

Pozdrawiam

#22 ~Rotker~

~Rotker~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 11:22

I co Panie i Panowie. W Mielniku zmieniło się na lepsze i tak trzymać. Mali zawistni ludzie wszędzie są i będą :))) Tych co teraz tak głośno krzyczą, muszę namówić, żeby zaczęli pracować na mój PR. To nie będzie trudne, zrobią to :))) Nim co, to życzę wszystkim

zdrowie . Słuchajcie mnie, tego, co chce zrobić z Mielnika metropolie wschodu i zachodu, by wszyscy byli bogaci i mieli pracę u siebie na miejscu, a i śpiewali na odpowiednią nutę…

#23 ~Boryna~

~Boryna~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2015 - 19:37

"No to myślę, że wójt pogoni zgraje Adama. Zapewnia, że nie będzie zwolnień, mimo to, wójt jednak rzekł  „…Nie jestem żądny, by „spadły czyjeś głowy”…” Co to ma znaczyć... " z hucznych zapowiedzi wójta nic nie pozostało, o przepraszam, hipokryzja została…. a główki lecą jak makówki, i po co było się tak nadymać i pleść bzdury…. Oj nieładnie, nieładnie…  chyba Gienek zapomniał i znów stałe się wójtem Eugeniuszem ...  a nowy dyrektor, tak bez konkursu…  i co na to wielki sympatyk prawa , nadyma się za Adama, a teraz co?, czy ogon podkulił i rżnie głupa, zobaczymy…

#24 ~Rotker~

~Rotker~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 19:25

Tak trzymać Panie i Panowie, nikt nie krytykuje Pana i Władcy, tak jak poprzedniego władcę, i tak ma być… „ witajcie stare dobre czasy…,   dla PR było tam takie, rymcim pymcim, lelum polelum, tele mele, ku ruku i tam takie, że nas mnogo, i że „jakoś nas tak dużo się zrobiło w urzędzie…”   To dla wichrzycieli i malkontentów, żeby ich uspokoić i uśpić, a w między czasie Pan i Władca w majestacie powagi i glorii „redukuje” urzędników powiększają grono swoich wielbicieli, zatrudniając Usie, Omcia i Sia na intratnych stołeczkach, w jakże uroczej gminie…

A kto rządzi w gminie i na sesji Rady, to, jak zauważył ktoś tam z forum „Na pytanie podopiecznej, „Czy ja mogę powiedzieć coś,…”to  włodarz gminy rzekł , nie Przeprze.. „… Myślę, że nie ma takiej potrzeby. Ja bronię budżetu, a pani jest od kultury. Ja pani bardzo dziękuję…”   Wiadomo wszem i wobec, że to  Pan i Władca udziela głosu, a nie jakiś tam Przeprze… Pan i Władca rządzi, choć Przeprze… jest na stronie BIP, to na stronie gminy, proszę zerknąć, kto jest…

Strona gminy Mielnik

Wykaz radnych Rady Gminy Mielnik VII kadencji samorządu

Szpakowski Piotr Franciszek (Moszczona Królewska) - Przewodniczący Rady Gminy

Strona BIP

Przewodniczący Rady Gminy

Krzysztof Nikitorowicz

Tak ma być, jak za dawnych lat „Witaj marazmie, stagnacjo ... witajcie stare dobre czasy…” oby tylko tak dalej wsi spokojna i dostatnia, nie Wam dostatnia, co wybieracie, a co Wami rządzą…

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2015 - 21:09

brawo rotker chiba szczał w kolano, za stronę internetową Mielnika chiba odpowiada byłego wójta bratanicy mąż, znaczy to że chiba bratanek nie przykłada się do pracy i nie aktualizuje danych, no chiba że robi to celowo, otrzymał wypowiedzenie? to chiba nalezało mu się

#26 ~Ptyś~

~Ptyś~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 19:16

Zwolnieni to znajomki, rodzina i koleżanki naszego A...ma, a dla miejscowych nie było miejsca. Teraz przynajmniej "tubylcy" mają zatrudnienie. Ale po co tu się wdawać w dyskusje, toć to nasz A...ś dalej mąci, teraz sieje zamęt gdzieś z peryferii. Wypisuje taaakiee głupoty. Niech nas wszystkich najlepiej, jak to robił do tej pory, poda do sądu....cha cha cha!

#27 ~świento prawda~

~świento prawda~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 21:02

Yś aleś kochany z Ciebie sługa. Płynie z Ciebie sama dobroć i nadzieja. Pamiętaj, będziesz służyć Panu i Władcy i to dozgonnie… „tubylcy”, wiadomo służą  Panu i Władcy…   

#28 ~Ptyś~

~Ptyś~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2015 - 22:52

...ale z ciebie był jeszcze większy pan i władca, tyle że zawsze z fałszywym uśmiechem do tego... 

Umiej odejśc z honorem, a nie dalej błaznisz się.

#29 ~Andrew~

~Andrew~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2015 - 19:17

O Karol, Rotker znów Panem i Władcą! A to cudak, zmienił skórę i znów rządzi gminą. Zgraja eks- już na zielonej trawce.  Wróciła stara zgraja. Nowa miotła rządzi, nowe porządki ….

#30 ~Rotker~

~Rotker~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 12:51

O przepraszam, żaden cudak, ino, jak to mówiono po staropolsku „gąska lub błazen, który słynął z ciętego dow.u, nie oszczędzał władców w ocenie decyzji politycznych przez to uważany był za wielkiego patriotę, człowieka wykształconego i zorientowanego na arenie politycznej” i tak mnie proszę widzieć i komentować moje wpisy i nie nazywać cudakiem.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 15:23

no nie masz wyjścia chłopie, psycholog i długa terapia, może jakaś szansa jeszcze jest

#32 ~*~

~*~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 16:16

BRAWO Gość! Psycholog i długa terapia bardzo potrzebna dla kilku wcielen byłego wójta A....sia.

#33 ~Rotker~

~Rotker~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2015 - 19:04

A to nie wiedzą, że to właśnie ten błazen był psychologiem, psychiatrą i lekarzem dusz Panów i Władców, i to on żartował i przedrzeźniał swoich panów. Tu się zgadzam z przedmówcami, lekarzu lecz się sam i leczę, a Was wyśmiewam za bezmyślne poddaństwo. Że niby tacy mądrzy jesteście, i co, czy choć jedna słowo o wójtowaniu, wcześniej i teraz  z mojej encykliki się zmieniło i jest nie prawdziwa, czekam, dyskutujcie...     

#34 ~tarot~

~tarot~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2015 - 17:42

Jakie są wieści po dzisiejszej sesji w Mielniku? Podobno w końcu dobrano się do skórki pewnej dyrektorki placówki oświatowej, która zatrudniała męża do prac w szkole i dała zatrudnienie córce. Czy ktoś wie coś na ten temat?

#35 ~wasiawiaczek~

~wasiawiaczek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 20:45

Oj tak czytam i czytam i widzę, że z fajnego Mielniczka to się robi niezły smietniczek.

Stary wójt tyle lat siedział na stołeczku i nic nie robił to i pieniędzy nie wydawał, a jak przyszedł nowy i zaczął coś działać w Mielniczku to się zrobił lament bo za duzo robił i zadłużył Mielniczek. Ale przyszedł stary wójt więc będzie po starmu czyli lipa. Widać to po najbliższych Dniach Mielnika, już jakieś disco polo i niższa półka, to i goscie przestaną odwiedzać Mielniczek. Może to o to chodzi.

Wsi spokojna wsi wesoła:)

#36 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2015 - 20:46

Szkoła w Mielniku to oddzielny post i temat. Wie coś ktoś. Jak z tymi zatrudnieniami męża i córki. To prawda.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2015 - 07:36

Szkoła w Mielniku to oddzielny post i temat. Wie coś ktoś. Jak z tymi zatrudnieniami męża i córki. To prawda.

cos tam na sesji było, mówili że nepotyzm i takie tam łamanie zasad i standardów, a dyr odpowiedziała że zatrudniając corcie i zlecajac robótki meżusiowi prawa nie złamała, logika moje jest mojsze i każdy grosz do domu, nie powinno tak być, to nie Zespół Szkół tylko Zwłaszcza Saw..uk , taki rodzinny folwark i układzik, jak sie słyszy ostatnio w mediach to w szkolach nie jedna patologia występuje, ostatnio zaklejanie ust dzieciom, w mielniku tez nie jedna wrzaskliwa nauczycielka  sie znajdzie

#38 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 21:34

Co do wrzaskliwych nauczycielek, to jest taka jedna, na lekcje której dzieci chodzą z bolącym brzuchem . Zachowuje się jak kapral w wojsku i czas to zmienić. Myślę, że rodzice dojrzeli w końcu do interwencji w tej sprawie.

#39 ~oburzona~

~oburzona~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2015 - 16:15

W dniu wczorajszym postanowiliśmy przyjechać z Siemiatycz i wziąć udział w liturgii Męki Pańskiej oraz nabożeństwie drogi krzyżowej w Mielniku ponieważ przebywał tam biskup drohiczyński Tadeusz Pikus. Jakież było nasze zdumienie, gdy pod koniec mszy, jeden z parafian, łysawy i w okularach, wyjął nagle ogromnego tableta i trzymając go oburącz nad głową zaczął w kościele nagrywać nabożeństwo, wodząc i błyszcząc tym tabletem na prawo i lewo. Podobnie było w czasie drogi krzyzowej idącej ulicami Mielnika, i na koniec, gdy biskup żegnał się z wiernymi. Było to skandaliczne i prostackie zachowanie osoby, która nie umie uszanować powagi świąt, powagi chwili, uszanować innych, modlących się. Czy ten pan, tą swoją osobą i tym swoim błyszczącym tabletem chciał w ten sposób przyćmić osobę biskupa, jego obecność i wizytę duszpasterza? Czy chciał przyćmić misterium Męki Pańskiej? Czy też sam, swoją osobą, chciał być w centrum zainteresowania pokazując -Oto jestem, patrzcie, to ja, to mój nowy tablet’ Myślałam że to jakiś tzw.belżyk, który przyjechał na święta i chciał błysnąć nowinką techniczną. Ale jedna z wiernych powiedziała mi, że to jest były wójt gminy Mielnik! Dodając szybko -Na szczęście były wójt . Nie wiem, czy gdziekolwiek osoba, która piastowała taką funkcję publiczna, tak skandalicznie i tak prostacko może się zachowywać. Oburzające zachowanie i brak szacunku dla modlitwy, skupienia, dla innych wiernych! U nas jest to nie do pomyślenia! Czy jutro na porannej mszy rezurekcyjnej będzie sie podobnie zachowywał?! Ten pan powinien zastanowić się po co przychodzi do kościoła. Czy dla Boga, czy może dla oka ludzkiego, dla poklasku i kampanii wyborczej.

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2015 - 10:04

Wszystko rozumiem, niby taka Pani wierząca i modląca, ale doprawdy nie mogę zrozumieć dlaczego tak pogardliwie odnosi się Pani do "tzw.belżyk..." co oni Pani zrobili, czym skrzywdzili? Czy na pewno Pani przyjechała do Mielnika szukać wiary, przebaczenia , czy raczej pokazać się. Może Pani jest na zdjęciach na podlasie24 to proszę wskazać zobaczę jak Pani wygląda, jak Pani się modli, czy raczej rozgląda po kościele, a może bryluje .... Gdyby było inaczej , przepraszam. Wesołych Świąt. 

Nie jestem mieszkańcem, ale na zdjęciach zamieszczonych na Podlasie24 nie widać, żeby ktoś nagrywał tabletem  

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych