Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co się dzieje w Milejczycach ?

3532 odpowiedzi w tym temacie

#3521 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 12:14

kto wybiera sie na dni milejczyc ??? jakas strasznie skromniutka ta impreza... ;/////

#3522 ~stary komuch~

~stary komuch~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:34

a po co to zło rozwijać. i co to komu daje czy  pomoże. lepiej te pare złotych przeznaczyć na jakiś szczytny  cel lub sprzątnąć ulice. dobre to były te czyny społeczne  za komuny,

#3523 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:26

A teraz w samym centrum miejscowości pijaczki urządzili sobie melinę.Gdzie radni gdzie wójt.patrzeć na to nie można.Wstyd przed gośćmi.Autobusy jadą do Białowieży przez naszą miejscowość.Kiedyś stały wazony z kwiatami było skromnie ale czysto był zadbany skwerek A Mengele kryli się w parkowych krzakach Radni obudzić się czy nie wstyd Wam brać nasze pieniądze?Niech się któryś wybierze pod stary sklep na rynek. Pan przewodniczący ma to pod swoim nosem.WSTYD!!

#3524 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:27

A teraz w samym centrum miejscowości pijaczki urządzili sobie melinę.Gdzie radni gdzie wójt.patrzeć na to nie można.Wstyd przed gośćmi.Autobusy jadą do Białowieży przez naszą miejscowość.Kiedyś stały wazony z kwiatami było skromnie ale czysto był zadbany skwerek A Mengele kryli się w parkowych krzakach Radni obudzić się czy nie wstyd Wam brać nasze pieniądze?Niech się któryś wybierze pod stary sklep na rynek. Pan przewodniczący ma to pod swoim nosem.WSTYD!!

#3525 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:42

czy kiedy zmieni się plan obchodów  dnia Milejczyc?

#3526 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 19:43

Najciekawszy punkt to ogródek piwny.

#3527 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2019 - 08:28

z roku na rok jest coraz gorzej o ile w tamtym roku byl mega dance to w tym roku porazka przynajmniej mozna sie piwa jedynie napic heheeh to jedyna atrakcja najlepsze imprezy byly za sawickiego

#3528 ~cekawa~

~cekawa~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 18:52

A jak było dzisiaj> Jak smakowała rybka? Kto wygrał mecz i za jaką nagrodę?

#3529 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2019 - 19:00

A jak było dzisiaj> Jak smakowała rybka? Kto wygrał mecz i za jaką nagrodę?

w nagrode kazdy uczestnik mogl pochodzic tylem jak rak  :D  :D  :D  :D  :D

#3530 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 06:23

A co niby przewodniczący ma z tym zrobić? Ten budynek był dawno sprzedany ,a wszystko co się wokół niego znajduje to teren prywatny, nawet po wezwaniu policji nie mogłaby ona nic zrobić. Zamiast siedzieć i pisać bzdury, proszę następnym razem przemyśleć swoją wypowiedź. Pozdrawiam

#3531 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 06:43

jamo toukanicu i kisłym mołokom zapiwajam piom haryłku zakuswajam sałam i czasnyczkom, czasom zapiejom  karowije ślozy  , piatuszym z babami, i wot ta tak u Mielejczycach

#3532 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 07:08

Nic dodać, nic ująć oto wszystko na co stać Milejczuków.

#3533 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano wczoraj, 10:42

jak wybraliscie tak macie wiec nie stekac mi tu

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych