Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co się dzieje w Milejczycach ?

3582 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Sabrina~

~Sabrina~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 18:46

Ludzie wy mylicie pojęcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Referendum to nie są wybory! Tu macie iść aby obalić aktualnego wójta,gdy to się stanie będą nowe wybory! 25 marca to nie wybory to zahamowanie tego co teraz się dzieje i każdy trzeźwo myślący mieszkaniec gminy Milejczyce powinien iść i oddać swój głoś mówiąc NIE rządom p.Jaszczuk.
A co do kandydatów,to może dajcie szansę ludziom,którzy maja pojęcie o zarządzaniu,a nie ciągle dwuzawodowcy wskakują na to stanowisko np.nauczyciel jak obecnie? skąd taka osoba ma mieć pojęcie o rządzeniu?!?!?! I to własnie teraz widać... Słowem kabaret nie rządzenie!!!
Ciągle każdy jako plus podaje przedszkole- owszem dobrze,że jest,ale to drodzy mieszkańcy Wy zapłaciliście za nie!!! Bo nawet wniosek źle został napisany,a miało być z pieniędzy unijnych,a to gmina za nieudolność p. wójt zapłaciła!!!!Jak jesteście tacy wdzięczni to widzę,że chcecie aby wasze dzieci zatrzymały się na tym poziomie?! Bo dalej- gdzie są laureaci z przedmiotów,gdzie sportowcy?!?!?!?! Szkoła nie ma czym się chwalić póki co,więc proszę zaangażujcie się w lepszą przyszłość swego środowiska,otwórzcie oczy na to co się dzieje i idźcie na referendum,jeśli nie na lepsze jutro dla siebie to dla waszych dzieci.

#42 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 19:17

Jestem bylym uczniem kiedyś dojeżdzałem do szkoły pięknym autobusem szkolnym który to wójt sprzedała i wynajmuje do dowozu uczniów pks z siemiatycz choć niejestem ekonomistą to dziwi mnie takie działanie czy to jest taniej!! przecież pks oprucz paliwachce pewnie chce zarobić.A my za to musimy płacić!Wielka szkoda,ze to co kiedyđs dostalismy za darmo teraz pozbywa sie.

#43 ~bulbash~

~bulbash~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 19:42

Ludzi opamiętajcie sia. Sołyszko budzie dobry. Wwiedzio socjalizm u wiosku. Wybiarajcie sałyszku. Jon adzin zapeunić nam kamunu. Wiernisia kamuna!!!!

#44 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 19:43

Widać ze na tym forum udziela się pewna osoba. Nie rób zamieszania i kampanii swojemu tacie bo i tak wójtem nie będzie, zarządzanie skończył? Cóż z tego? Nie tylko on jeden. To wcale nie stawia go wyżej od innych.

#45 ~gumiś~

~gumiś~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 19:57

Nie wystarczy obalic starego wójta trzeba jeszcze wybrac na to miejsce nowego który bedzie dbal o interesy gminy i mieszkancow. Widzicie kogos takiego na to miejsce. bo ja nie...

Napewno sie znajdzie taka osoba bo na Pani Grażynie swiat sie nie kończy.Za Pana Sawickiego Wójta chodniki i przejścia dla pieszych były po odśnieżane i posypane,pracowli wszyscy interwencyjni i pracownik stały,który odsnieżał chodniki kilometrami swoim prywatnym sprzętem,nie patrząc na godzine i dni wolne od pracy.Nawet widziany był przy odsnieżaniu chodników tuż po pónocy jak jechałem do cerkwi na pasterkę.Dzisiaj chodniki sa zasypane a przejscie po pasach na drugi chodnik jest nie mozliwe dlatego,ze chodnik od jezdni dzieli wysoka skarpa zmarznietego sniegu co wczesniej było nie do pomyslenia.Chodniki sa sliskie nie posypane mieszkańcy naszej Gminy chodza po czarnej nawierzchni jezdni a siemiatycka policja regularnie straszy mandatami zamiast zaineresować się włodarzem Gminy dlaczego................Prawda podobnie jakieś drzewo sprzedała na lewo,zagineły tregry jednym słowem jest nie udolnosc i nie gospodarnosc Pani Wojt G.Jezeli sie nie jest ksiedzem to sutanny sie nie ubiera.Takiej huczwy jeszcze nie było.Pozdrawiam podatników Gumiś...

#46 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 22:31

Widać ze na tym forum udziela się pewna osoba. Nie rób zamieszania i kampanii swojemu tacie bo i tak wójtem nie będzie, zarządzanie skończył? Cóż z tego? Nie tylko on jeden. To wcale nie stawia go wyżej od innych.

Och jak miło wiedzieć,iż się udzielam!:) Lubię to! Ta mentalność,że zawsze każdy wie o tobie więcej niż my sami-po prostu cudo!
A tacie niestey kampanii nie robię,ale chyba zacznę biorąc przykład z córki Pani wójt. Drogi Zenonie czy Ty myślisz,że ludzie mają klapki na oczach-piszą to co uważają-choć w sumie sama bym lepiej nie napisała niektórych wypowiedzi-,a nie,że od razu prawdopodobnie córka to raz.A dwa jeśli nawet by tak było to zamieszania nikt nie robi-po to jest forum i każdy może powiedzieć/napisać co myśli. Mi nie chodzi o to aby mój tato został wójtem,każdy może nim zostać i nawet jak to referendum się nie uda to brawo dla wszystkich osób,które chcą czegoś dobrego dla swojej małej ojczyzny i mają oczy szeroko otwarte oraz jasny umysł!:D A tata mam najlepszego,najcudowniejszego,najukochańszego na świecie,z resztą jak całą rodzinę!<3 I wara ode mnie i moich bliskich!Jak chcesz coś powiedzieć to wybacz,ale osobiste sprawy są prywatne i jak coś chcesz powiedzieć to miej odwagę i powiedz to prosto w oczy,a nie 'figo fago' w pisaniu <wybacz za określenie,ale rodziny będę bronić zawsze!>
Z poważaniem
Córka najlepszego taty na świecie, głęboko wierząca w mieszkańców Milejczyc :)*
Pozdrawiam:D

#47 ~bocian~

~bocian~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 23:16

[quote name='Zenek' timestamp='1329849791' post='361248']
[/quote

Kwalifikacje do nauczania specjalnego posiadają nie tylko P Jaszczuk Więc mogą ją zastąpić inni. A na marginesie ciekawe jak to robi godząc wójtowanie z pracą w szkole ;co zaniedbuje bardziej ,pracę w szkole czy zarządzanie GMINĄ?
Pozdrawiam!!!!!!! :(

#48 ~DanielloDanielittto~

~DanielloDanielittto~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 01:51

hmm... a ja to myślę, że trza by jeszcze przemyśleć żeby razem z tym referendum o obalenie wójta zrobić referendum o zmianę nazwy miejscowości z "milejczyce" na np "Zasranne" albo "obsranne" albo chociaż by "święte krowy" czy "Indie"... Ludzie, spróbujcie przejchać ulica Pakaniewską latem i wczesną jesienią... i jeszcze (nie jestem pewny nazwy) chyba - Zabłocka... Tam to jest tragedia! Az wstyd z wioski potem wyjechać bo auto całe w g*wnie upaplane... czy ja racji nie mam? kiedyś za bielskiem na stacji benzynowej jak takim brudnym samochodem jechałem to mnie cepeeniarz zapytał: "Panie, czy pan z mielejczyc przyjechał czy jak?" Wstyd! ale z tym walczyc żaden wójt nie próbował... i pewnie nie spróbuje bo kilku rolnikow i ich krowy obsrają pół wioski i są nietykalni...(ja dodam,że jak pies nasra w mieście w parku to mandat jest i posprzątać trza - z prawem do czynienia nifdy nie miałem, ale chyba z krowami tak samo powinno być... - ja ne znaju - po milejeczycku mówiąc) ja myśle że w boćkach więcej rolników i krów jest a problemu i wstydu niema... pomyślta ludzie czemu...
A jak o wójtowaniu pani Grażyny wszyscy piszą to i ja dodam swoje: ulice nieposypane piachem i ślisko(!!!! gorzej niż za rządów doktorka-drankarda {to drugie słowo to po amerykańsku - sprawdźta w słowniku sobie...}), światło zgaszone przed 21 godziną - bo to niby nie trza więcej, świetlica? a po co ona w ogóle jest? komu? pijaczkom spod sklepu? jak trzeba stypę użądzić może lepiej stołówkę w szkole wynajmować - cieplej będzie o ile palacz nie zapije...
pozdrawia milejczuk z wioski w tej gminiee

#49 ~DanielloDanielittto~

~DanielloDanielittto~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 01:52

hmm... a ja to myślę, że trza by jeszcze przemyśleć żeby razem z tym referendum o obalenie wójta zrobić referendum o zmianę nazwy miejscowości z "milejczyce" na np "Zasranne" albo "obsranne" albo chociaż by "święte krowy" czy "Indie"... Ludzie, spróbujcie przejchać ulica Pakaniewską latem i wczesną jesienią... i jeszcze (nie jestem pewny nazwy) chyba - Zabłocka... Tam to jest tragedia! Az wstyd z wioski potem wyjechać bo auto całe w g*wnie upaplane... czy ja racji nie mam? kiedyś za bielskiem na stacji benzynowej jak takim brudnym samochodem jechałem to mnie cepeeniarz zapytał: "Panie, czy pan z mielejczyc przyjechał czy jak?" Wstyd! ale z tym walczyc żaden wójt nie próbował... i pewnie nie spróbuje bo kilku rolnikow i ich krowy obsrają pół wioski i są nietykalni...(ja dodam,że jak pies nasra w mieście w parku to mandat jest i posprzątać trza - z prawem do czynienia nifdy nie miałem, ale chyba z krowami tak samo powinno być... - ja ne znaju - po milejeczycku mówiąc) ja myśle że w boćkach więcej rolników i krów jest a problemu i wstydu niema... pomyślta ludzie czemu...
A jak o wójtowaniu pani Grażyny wszyscy piszą to i ja dodam swoje: ulice nieposypane piachem i ślisko(!!!! gorzej niż za rządów doktorka-drankarda {to drugie słowo to po amerykańsku - sprawdźta w słowniku sobie...}), światło zgaszone przed 21 godziną - bo to niby nie trza więcej, świetlica? a po co ona w ogóle jest? komu? pijaczkom spod sklepu? jak trzeba stypę użądzić może lepiej stołówkę w szkole wynajmować - cieplej będzie o ile palacz nie zapije...
pozdrawia milejczuk z wioski w tej gminiee

#50 ~obiektywna obserwatorka~

~obiektywna obserwatorka~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 02:28

Witam Szanownych Mieszkańców Milejczyc,
Prawa głosu w referendum nie posiadam bo parenaście lat temu meldunek musiałam zmienić, ale często i chętnie tam wracam z racji na moją rodzinę.
Powiem co widzę swoim prywatnym okiem. <<Daniello>> w kwestii tych krów ma sporo racji, bo po tych ulicach nawet chodnikami przejść się nie da z racji na krowie odchody. Ale nie o tym rzecz tu idzie. Temat poświęcony rządom Pani Wójt, więc powiem jak ja to widzę. W małych miejscowościach normalnym jest, że rodziny są u władzy. W Milejczycach prawie każdy spokrewniony z drugim... więc normalne, że nepotyzmu można się zawsze doszukać. O tych sprawach to ludzie niepotrzebnie piszą.
Ja Panią Grażynę słabo znam ale myślę, że kobita głowę na karku ma. Trochę w tej polityce siedzi. Na radną powiatową i gminną ją ludzie wybierali. Nie jest żadnym argumentem mówić, że nauczyciel nie może być dobrym włodarzem. Widzieliście kiedyś kierunek studiów "wójtowanie"? takiego nie ma! Po to jest samorządność w Polsce, żeby małe społeczności wybierały swoich przedstawicieli... Wybrać nawet "berego" możecie...
P. Grażyna została wybrana przez mieszkańców i urząd sprawuje. Przegrane sprawy sądowe? a jaki to argument - mamy sądy i to one decydują komu rację przyznać.
Kwalifikacje mieszkańców Milejczyc do pełnienia urzędów ("czy w Milejczycach wykształconych ludzi nie ma?") - sprawa trudna. W tej materii to już chyba ustawy stanowią a nie pani wójt decyduje... Jak jest wymagane w ustawie wykształcenie chyba prawnicze i praktyka na urzędzie 2 lata i jeśli we wiosce takiej osoby nie ma to po co się ludzie czepiają, że osoby z Mielnika są zatrudniane...? nie głupie to?
będę już kończyła, ale dodam o podatkach... Ludzie a jakież to wy podatki płacicie?? Oj budżet bez nich zbankrutuje do cna... pewnie większość wydatków gminy i tak z subwencji rządowych jest pokryta...

#51 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 10:04

Milejczyce to wioska samych podpier***aczy jeden drugiemu d*** podgryza zapominając że kij ma dwa końce i wten sposub błedne koło się zamyka i nakręca jak perpetum mobile a nawet lepiej :):):)

#52 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 13:11

Witam wszystkich formułowiczów tych którzy mają odwagę pisać i tych którzy tylko czytają.Widzę że zarzutów wobec obecnej Wójt nazbierało się wiele, ciekawe czy ma coś do wyjaśnienia mieszkańcom tym którzy głosowali na nią i tym którzy pójdą na referendum. Sądzę iż powinien ktoś z włodarzy Gminnych również zabrać głos w dyskusji.Chyba że mają mieszkańców gdzieś głęboko w d****** i niemają nic do wyjaśnienia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pozdrawiam trzeżwo myślących mieszkańców GMINY MILEJCZYCE.

#53 ~tatata...~

~tatata...~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 14:49

To nieprawda, ze wystarczy zrobić referendum. Trzeba też zachęcić ludzi, by na nie poszli. A jeśli już pójdą to żeby zachęcić do obalenia kogoś, trzeba jeszcze dać ludziom jakąś alternatywę.
Nie wystarczy jednego złego, niegospodarnego wójta zastąpić drugim takim samym!
Mnie ewentualne kandydatury ani Pana A. ani Pana S. nie przekonują!

Trzeba zrobić w gminie porzadek, bo Pani J. się nie sprawdziła. Zgadzam się!

Ale na miły Bóg naprawdę, naprawdę czyż Milejczyc naszych kochanych, dziury tej naszej zabitej dechami, gdzie krowy sraja po ulicach, rozkładu jazdy na przystanku nie ma, gdzie nie ma komu odśnieżyc ulic, gdzie zycie zamiera po 19 wieczorem, bo na ulicach ciemnosci egipskie, gdzie jedynym kulturalnym zjawiskiem jest grill we własnym ogródku... czy tych naszych Milejczyc nie stać na kogoś lepszego, wykształconego i spoza układów?

Ja uważam, ze najlepiej by "przewietzył gminę" powiew nowości, bo już zatęchła w tej "swojakowości"

#54 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 18:18

Zawiodłem się na Pani Grażynie choć na nią głosowałem to teraz żałuje prowadzi naszą gminę ku upadkowi.

#55 ~rumcajs~

~rumcajs~
  • Goście

Napisano 22 luty 2012 - 20:57

Zawiodłem się na Pani Grażynie choć na nią głosowałem to teraz żałuje prowadzi naszą gminę ku upadkowi.

Potwierdzam ja też się zawiodłem jak się dowiedziałem,że 7 letni autobus szkolny podremontowała i z lekką ręką na sercu go sprzedała.Czy tak robi gospodarz?

#56 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 08:42

Tam to jest tragedia! Az wstyd z wioski potem wyjechać bo auto całe w g*wnie upaplane... czy ja racji nie mam? kiedyś za bielskiem na stacji benzynowej jak takim brudnym samochodem jechałem to mnie cepeeniarz zapytał: "Panie, czy pan z mielejczyc przyjechał czy jak?" Wstyd!

hehehe, dobre...
Juz niewiele brakuje zeby z Milejczyc g..wno zostało.

#57 ~Andzej~

~Andzej~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 13:48

Drodzy mieszkańcy Gminy Milejczyce i internałci zapytajcie Pani Wójt Grażynę Jaszczuk jaki to przychód osiągneła za rok 2011 bo ciągle się żałuje przed mieszkańcami Gminy,że jest taka biedna?

#58 ~Tolek~

~Tolek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 15:03

Drodzy mieszkańcy Gminy Milejczyce i internałci zapytajcie Pani Wójt Grażynę Jaszczuk jaki to przychód osiągneła za rok 2011 bo ciągle się żałuje przed mieszkańcami Gminy,że jest taka biedna?

HAHA!A JAK!TOŻ NA SWOIM KONCIE TO NAJPRAWDOPODOBNIEJ GRUBO I ZACNIE,BO TAK WYSOKICH ZAROBKÓW TO NIKT U NAS NIE MA,TYLKO GMINA TONIE W DŁUGACH... GOSPODARNOŚĆ W KRZYWYM ZWIERCIADLE. POZDROWIENIA DLA TYCH,KTÓRZY JESZCZE SIĘ ZASTANAWIAJĄ CZY IŚĆ NA REFERENDUM

#59 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 15:03

Takiej informacji na pewno nikt nie otrzyma od "p.Wójt" skoro nawet jest tajemnicą komu zostały umorzone podatki i oczywiscie oświadczenie majątkowe"p.Wójt" to temat tabu w Gminie.

#60 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 23 luty 2012 - 18:20

A co tak dziwią się???
Po co się zostaje takim urzędnikiem?? Dla kasiory przecież!! Zeby tak spolecznie musieli pracować, to nikt by się na urzad wojta nie pchał!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych