Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co się dzieje w Milejczycach ?

3607 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~greg~

~greg~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 15:36

co z tego,że zrobiono boisko i bieżnie, jak nie potrafi się tego wykorzystać. To, że bieżnia nie jest pełnowymiarowa nie stanowi problemu( odległości na niej chyba są wymierzone i zaznaczone), ale stan murawy jest za to kiepski(większość rolników ma lepszą trawę na łące niż jest na boisku), a poza tym należało by dokonać zakupu bramek z prawdziwego zdarzenia, a nie robić prowizorkę i spawać rury hehe

#122 ~issi~

~issi~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 15:43

http://www.siemiatyc...aty-pod-zaborem

#123 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 16:24

Z poprzedniej mojej propozycji na wójta gminy w Milejczycach,skreślam Ryśka Czrneckiego i na jego miejsce proponuję Romka Maryszczuka - Pałaca i Romka Olszewskiego. Oni i ja stworzyma Klan Romanowów z Pokaniewa i tylko pod naszym przewodnictwem Gmina Milejczyce może osiągnąć sukces.Inni nie mają najmniejszych szans.Pozdrawiam Pokaniewo i Milejczyce.

#124 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 16:33

Roman a ty wiesz jak dynastia Romanowow skończyła hehe? :) Zeby podobnie z waszym klanem nie było... ;)

#125 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 17:24

Proponuje zająć się rzeczową dyskusją już naświetliliśmy sytuację poznaliśmy rzeczywistość
i zarzuty wobec p.Wójt oraz nasze oczekiwania. Zastanówmy się co przemawia za a co przeciw pani J.Proponuję zrobienie listy za i przeciw decyzjom i działaniom p.Wójt w punktach żeby zabardzo nierozpisywać się (konkrety)i nieobrażać wzajemnie.

#126 ~aaaaaaa~

~aaaaaaa~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 17:26

Z poprzedniej mojej propozycji na wójta gminy w Milejczycach,skreślam Ryśka Czrneckiego i na jego miejsce proponuję Romka Maryszczuka - Pałaca i Romka Olszewskiego. Oni i ja stworzyma Klan Romanowów z Pokaniewa i tylko pod naszym przewodnictwem Gmina Milejczyce może osiągnąć sukces.Inni nie mają najmniejszych szans.Pozdrawiam Pokaniewo i Milejczyce.

Roman nie uważasz że przeginasz?

#127 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 18:14

1. Denerwuje mnie to: http://milejczyce.wr...ijny_milejczyce

#128 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 18:18

To właśnie nieudolność szeroko opisywana na forum a to dowód: http://milejczyce.wr..._w_milejczycach

#129 ~maczek~

~maczek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 19:57

Skoro pani wójt wyprzedaje wszystko co należy do gminy to niech zacznie od swego auta , "szofera" prywatnego już ma brakuje do kompletu paru ochroniarzy , a cóż to dla gminy .. błahostka .. haha ... od czego są podatnicy .. zapłacą ..
Ludzie obudźcie się , za czasów kadencji pana Ananiasza na wszystko były pieniądze , starał się pomagać tym potrzebującym , robił co tylko mógł aby w gminie było lepiej . Nie zadłużał jej , nie obniżał jej poziomu i był na tyle inteligentny i zaradny aby radzić sobie bez prawników . TAKIEGO WÓJTA NAM TRZEBA ! Który pieniądze wkłada w to co jest naprawdę ważne i potrzebne . Pani wójt jedyne co potrafi to zadłużanie gminy - 'kredyt za kredytem' . Ta ma niby pomóc naszej gminie czy pociągnąć ją na dno .. bo z tego co już obserwuję to jest dno i wodorosty .

#130 ~skorpion~

~skorpion~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 20:39

http://www.siemiatycze.com.pl/index.php/milejczyce/3150-milejczyce-sesja-czyli-dwie-opaty-pod-zaborem

Drogi redaktorku C.K piszesz nie prawde w tym swoim brukowcu a ja myslałem,ze tygodnik głosu Siemiatycz jest gazeta powazna,wiec chodziło o to,ze mottem było to ze pijany pracownik fizyczny Urzedu Gminy pogubił łopaty.Wypisujesz pan bzdury,ze pani wojt zrobi to zrobi tam to tak samo jak te swietlice,ze przyszła wiosna i z wiosna odpływa polbruk ułozony przy swietlicy (stodoła).Wiec kochany redaktorku C.K przyjedz szybciutko do Milejczyc tu pod swietlice i zrob zdjecie,zrob reportarz i umiesc to w intrnecie za nim ktos zrobi za siebie.Czemu nie napiszesz prawdy,ze pani wojt nie otrzyma dotacji za te swietlice Pokaniewo i Milejczyce jak to było za przedszkole,ze 112.000tys zł znikło a kordynatorem projetu tego była Grazyna Jaszczuk gdzie wzieła za to grube pieniadze.I tak kredyty i te wszystkie zadłuzenia za te nie udolne prowadzenie gospodarki Gmina Milejczyce rozłozone na łopatki.Morał taki Przyjdzie wiosna chorza Milejczyce popłyna hen do morza.Skorpion

#131 ~maczek~

~maczek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 20:53

Wyluzuuuj , Euro 2012 i tak się tam nie odbędzie ...
ale jak na standardy milejczyckie to i tak jest szał z tymi brameczkami , a co do murawy to kozom będzie się nadawać ^^

Zawdzięczamy to Dzięki L.Aleksiejukowi i byłemu wójtowi -A .Sawickiemu bo to dzięki nim mamy chociaż tyle.
Chociaż znając życie i nasza panią wójt to gdyby mogła to i to by sprzedała .. może i już sprzedane ..

#132 ~maczek~

~maczek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 20:54

Wyluzuuuj , Euro 2012 i tak się tam nie odbędzie ...
ale jak na standardy milejczyckie to i tak jest szał z tymi brameczkami , a co do murawy to kozom będzie się nadawać ^^

Zawdzięczamy to Dzięki L.Aleksiejukowi i byłemu wójtowi -A .Sawickiemu bo to dzięki nim mamy chociaż tyle.
Chociaż znając życie i nasza panią wójt to gdyby mogła to i to by sprzedała .. może i już sprzedane ..

#133 ~gumiś~

~gumiś~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 21:02

co z tego,że zrobiono boisko i bieżnie, jak nie potrafi się tego wykorzystać. To, że bieżnia nie jest pełnowymiarowa nie stanowi problemu( odległości na niej chyba są wymierzone i zaznaczone), ale stan murawy jest za to kiepski(większość rolników ma lepszą trawę na łące niż jest na boisku), a poza tym należało by dokonać zakupu bramek z prawdziwego zdarzenia, a nie robić prowizorkę i spawać rury hehe

Idz sprawdz przyjacielu tam juz nie ma nawet bierzni bo była czerwona a ze to sie wiarze z komuną to Wojt i pani dyrektor (kumy)nie chcą jej naprawić bo za rzadów Pana Sawickiego wszysciutko tam funkcjonowało a teraz sa nie udolni gospodarze co koloru czerwonego i pomaranczowego nie lubia i tak było z autobusem wyremontowała go Pani Wojt w PKS Siemiatycze zapłaciła 8 tys zł,i zaraz go sprzedała pewnie dla swoich znajomych za to,ze ten autobus tez był prawie czerwony wynajeła drugi autobus z PKS bo tam szefem jest jej partyjny kolega i tak doradził,ze bedzie taniej.

#134 ~ryba~

~ryba~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2012 - 21:52

No co do tych komunistycznych czerwonych kolorów to chyba jest troche prawdy,ze wojt Grazyna nie naprawia tartanu ze autobus od dzieci odebrała i sprzedała.A teraz chyba ma klienta na wozy bojowe OSP Milejczyce dlatego,ze sa czerwone.Fakt taki,ze juz skłóciła nawet strarzaków bo juz osiagneła prawie wszystko rozwiazała SKR pozatrudniała z obcych gmin pracownikow.Prawdopodobnie juz sie nie myje bo juz nie ktorzy ja liza,mamy wywindowane podatki,jest wojtem i nauczycielem boisko moze byc juz sprzedane bo juz majstruje przy wale..

#135 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 07:49

Drogi redaktorku C.K piszesz nie prawde w tym swoim brukowcu a ja myslałem,ze tygodnik głosu Siemiatycz jest gazeta powazna,wiec chodziło o to,ze mottem było to ze pijany pracownik fizyczny Urzedu Gminy pogubił łopaty.Wypisujesz pan bzdury,ze pani wojt zrobi to zrobi tam to tak samo jak te swietlice,ze przyszła wiosna i z wiosna odpływa polbruk ułozony przy swietlicy (stodoła).Wiec kochany redaktorku C.K przyjedz szybciutko do Milejczyc tu pod swietlice i zrob zdjecie,zrob reportarz i umiesc to w intrnecie za nim ktos zrobi za siebie.Czemu nie napiszesz prawdy,ze pani wojt nie otrzyma dotacji za te swietlice Pokaniewo i Milejczyce jak to było za przedszkole,ze 112.000tys zł znikło a kordynatorem projetu tego była Grazyna Jaszczuk gdzie wzieła za to grube pieniadze.I tak kredyty i te wszystkie zadłuzenia za te nie udolne prowadzenie gospodarki Gmina Milejczyce rozłozone na łopatki.Morał taki Przyjdzie wiosna chorza Milejczyce popłyna hen do morza.Skorpion

Miejmy nadzieję że razem popłynie i wójt!!!!!!!!!!!!!!!! :D

#136 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 10:14

O widzę,że dużo tu się dzieje. Szanowni internauci z 1marca tj was i gość,żebyście naprawdę korzystali non stop z tego boiska to możecie się wypowiadać,a tak to 'niewymiarowe' waszym zdaniem boisko(sama nazwa stanowi o tym,iż nie wiesz o czym piszecie,bo to nie boisko,tylko bieżnia)przyniosło MDP DWA RAZY MISTRZOSTWO POLSKI (podaj mi drugi tak ogromny sukces Milejczyc).Cieszcie się,że chociaż tyle macie,bo i tego teraz by nie było,a gdyby została podjęta jakaś próba zrobienia tak wspaniałej bieżni przez panią wójt to zapewne by trwała z 10lat,skoro sam remont świetlic nie ma końca,powtarzam remont,nie praca od zera.A poza tym to jak narazie jedyną drużyną,która z niego intensywnie korzysta jest moja drużyna MDP i mi wszystko odpowiada i jak widać przynosi fenomenalne sukcesy:D A mając sparingi z sędziami międzynarodowymi oni patrząc na naszą bieżnię byli pod wrażeniem,że w tak małej miejscowści mamy taran,gdzie inne drżyny chcąc poćwiczyc na tartanie jeżdżą nawet 50km dalej.Tym bardziej,że owi cudowni sędziowie,a przede wszystkim wspaniali ludzie są najlepszymi znawcami sportu pożarniczego w Polsce i jeżdżąc po kraju to sami wiedzą,że takich bieżni jak u nas w Milejczycach, w Polsce - jest na lekarstwo,a chcąc skorzystać z jakiegoś stadionu należy płacić za to płacić,dlatego też widząc u nas tartan nawet,gdy byłyśmy w Czechach czy w Słowenii opowiadali innym sędziom o tym,że są pod wrażeniem,że mamy coś takiego:D A po komentarzach niektórych widać,iż nie wiecie nawet co macie.Jedyne do czego mogę się przyczepić to to,że tartan nie jest wcale obecnie szanowany,gdy chce zrobić trening najpierw sprzątam bieżnię i wycinam sekatorem drzewa z górki,która została zapomniana,a co jest po prostu czymś nadzwyczaj pomocnym w biegach.Ale to już leży w kompetencjach pani wójt,a poza tym to śmiało pani wójt może się wykazać i niech zakupi bramki,murawę,albo chociaż jedną porządną ławkę jak komuś nie odpowiada,bo bieżnia jest dobra:)
PS.Widzę,że nadal referendum jest mylone z wyborami.Szanowni mieszkańcy 25marca odbędzie się referendum,które ma na celu odwołanie obecnej pani wójt,stanie się tak gdy się zmobilizujecie ,aby było lepiej w naszej małej ojczyźnie i wówczas kiedy referendum się uda,to wybory na wójta będą dopiero w czerwcu.

Pozdrawiam ciepło:*

#137 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 10:42

A poza tym to jak narazie jedyną drużyną,która z niego intensywnie korzysta jest moja drużyna.

Jedna jaskolka nie czyni wiosny.:) Skoro ta bieznia taka doskonala to czemu nikt wiecej nie korzysta nie jedzie 50 km nie placi i nie urzadza zawodow lekkotletycznych??

#138 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 10:56

lekkoAtletycznych ofkors.

#139 ~tatata...~

~tatata...~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 11:22

Ciężka atmosferka się tu robi. :( Powściągnijmy cugle, bo jest nieprzyjemnie.
Dla rozlużnienia trochę humoru Kabaretu Dudek.

Tekst piosenki: TAKA GMINA

Ni wyżyna, ni nizina,
Ni krzywizna, ni równina -
Taka gmina.
Ani piasek, ani glina,
Tylko lasek i olszyna -
Taka gmina.
Ani POM-u, ani młyna,
Krzyż, chałupy i krowina -
Taka gmina.
Od komina do komina
Wiater hula, deszcz zacina -
Taka gmina.
Taka gmina.

Ni wyżyna, ni nizina,
Taka gmina.
Spotkasz chłopa - gęba sina,
Oj, nie wraca ci on z kina -
Taka gmina.
Miast kobiety, śpiewu, wina -
Wóda, czkawka, Gwiżdż Janina -
Taka gmina.
Nikt od ucha nie ucina,
Tylko czasem chrząszcz brzmi w trzcinach
Taka gmina.
Ni wyżyna, ni nizina,
Taka gmina.

Płacze dzieciak, wyje psina,
Gdzieś ktoś kogoś czymś zarzyna -
Taka gmina.
Jaki powód, czyja wina,
Czy to skutek, czy przyczyna -
Taka gmina?
Tylko urżnąć się na chrzcinach
l wziąć zwiać do Wołomina -
Taka gmina.
Taka gmina!

#140 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2012 - 12:45

Ciężka atmosferka się tu robi. :( Powściągnijmy cugle, bo jest nieprzyjemnie. Dla rozlużnienia trochę humoru Kabaretu Dudek.

Pozwolę tą sytuację porównać do wrzodu który to wyrósł na naszej gminie i pękł zanim nie wycieknie żadne humory nie pomogą, a powodem powstania zakażenia jest bohaterka tego forum.
Ps. naprawdę trzeba dobrego lekarza żeby wyleczył tą infekcję .

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych