Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

co wam pomaga na stres?

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~llidiko~

~llidiko~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 12:55

cała rodzina uważa mnie ze nerwusa, chyba coś w tym jest bo ostatnio o byle co potrafię się wściekać, na pewno duża w tym zasługa zmiany pracy, przeprowadzki i ciagłego remontu w nowym mieszkaniu, sama siebie nie poznaje a najbardziej szkoda mi dzieci bo ciągle mam do nich pretensje :( powinnam iść do psychologa?

#2 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2018 - 14:33

cała rodzina uważa mnie ze nerwusa, chyba coś w tym jest bo ostatnio o byle co potrafię się wściekać, na pewno duża w tym zasługa zmiany pracy, przeprowadzki i ciagłego remontu w nowym mieszkaniu, sama siebie nie poznaje a najbardziej szkoda mi dzieci bo ciągle mam do nich pretensje :( powinnam iść do psychologa?

usiądż w fotelu i posłuchaj Twojej ulubionej muzyki.

#3 ~llidiko~

~llidiko~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 10:40

żeby to było takie proste, próbowalam i muzyki i oglądania filmów, biegania ale i tak to dużo nie daje :( moze powinnam jakieś leki na uspokojenie brać?

#4 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2018 - 19:10

Nie bierz nic mocnego, o ile nie musisz. Mnie wystarcza nervomix control, który oparty jest na melisie, a więc naturalny. Wolę meliskę w takiej formie, bo niezbyt mi odpowiada smak herbatki. A efekt chyba tez lepszy. Dobrze uspokaja.

#5 ~llidiko~

~llidiko~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:46

o to chyba się przejdę to apteki po ten nervomix, szybko po nim się czujesz spokojniej? właśnie obawiam się jakiś mega mocnych lekow

#6 ~Agata~

~Agata~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 16:18

No akurat pytanie o mega moc zasadne. Nervomix i podobne preparaty wydają się nieco mocniejsze w działaniu od naparów, bo mają więcej składników, ale z drugiej strony to tylko ziółka, więc nie ma obawy, że moga być za mocne, czy uzalezniające.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych