Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Coraz droższa ziemia pod wiatraki :: zobacz komentowany artykuł

26 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~rolnik~

~rolnik~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 08:33

Oby tak dalej to przestaniemy uprawiać ziemię tylko wiatraki stawiać. Oby się kręciły.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 14:14

Oby tak dalej to przestaniemy uprawiać ziemię tylko wiatraki stawiać. Oby się kręciły.

Nie wiatraki się będą kręcić, tylko lody ktoś chce ukręcić przy okazji całego biznesu. Ciekawe kto?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 14:28

Nie wiatraki się będą kręcić, tylko lody ktoś chce ukręcić przy okazji całego biznesu. Ciekawe kto?

Co masz na myśli ?

#4 ~yosef~

~yosef~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 15:29

Co masz na myśli ?

Pewnie to, że nie ma własnej ziemi tam, gdzie chcą te wiatraki stawiać.

#5 ~...she.....~

~...she.....~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 16:47

...z tego co wiem.....to na poczatku trzeba podbisac umowe...a dopiero pozniej bedzie wiadomo czy na tej ziemi bedzie wiatrak......a jak nie....to beda placic jakies grosze......a umowa bedzie na 25 lat..niezle......cos troszke kombinuja.....nie moga od razu przed podpisaniem umowy powiedziec czy bedzie wiatrak i kwota 15 or 25tys.......?

#6 ~wiatraczek~

~wiatraczek~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 17:09

...z tego co wiem.....to na poczatku trzeba podbisac umowe...a dopiero pozniej bedzie wiadomo czy na tej ziemi bedzie wiatrak......a jak nie....to beda placic jakies grosze......a umowa bedzie na 25 lat..niezle......cos troszke kombinuja.....nie moga od razu przed podpisaniem umowy powiedziec czy bedzie wiatrak i kwota 15 or 25tys.......?

Z tego ja wiem a moje źródło wydaje mi się bardzo wiarygodne to wygląda podobnie jak napisałeś. Ale pojawiła si e kolejna firma chce dzierżawe na 30 lat ale płaci około 20 tyś jak bedzie wiatarak a jak nie bedzie to po 4 tyś. Przed podpisaniem umowy podobno nie mogą bo muszą dokonać pomiarów wiatru i podjąć decyzję na podstawie pomiarów czy stawiać i gdzie stawiać wiatraczki.

#7 ~biznesmen~

~biznesmen~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 17:14

Pewnie to, że nie ma własnej ziemi tam, gdzie chcą te wiatraki stawiać.

Jak będzie wiadomo gdzie staną dokładnie to ja chętnie kupię tą ziemie.

#8 ~optymista~

~optymista~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 17:16

Zalatuje opozycją. Czy z natury jesteś negatywnie nastawiony do wszystkiego.

#9 ~misio~

~misio~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 20:03

Zalatuje opozycją. Czy z natury jesteś negatywnie nastawiony do wszystkiego.

Bo to jest bajka.zadaj pytanie ile wiatrakow stanie na jednym hektarze?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 20:32

Bo to jest bajka.zadaj pytanie ile wiatrakow stanie na jednym hektarze?

moim zdaniem nawet jak stanie 1 to bardzo dobrze

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 21:02

moim zdaniem nawet jak stanie 1 to bardzo dobrze

Może w parku 1 wiatrak ustawić wrony powybija.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2008 - 09:00

O tak, to dobry pomysł z tym wiatrakiem w parku na wrony. Niech szanowny pan burmistrz przejdzie się popołudniem po naszym parku, może wtedy zrozumie, jak łatwo jest wyjść z niego z ciekawymi wzorkami pochodzącymi z góry... :P

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2008 - 06:58

O tak, to dobry pomysł z tym wiatrakiem w parku na wrony. Niech szanowny pan burmistrz przejdzie się popołudniem po naszym parku, może wtedy zrozumie, jak łatwo jest wyjść z niego z ciekawymi wzorkami pochodzącymi z góry... :P

A co to wrony burmistrza ? Prywatne nie wiedziałem że ma takie hobby jak hodowla wron.

#14 ~stanislaw nicewicz~

~stanislaw nicewicz~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2008 - 12:31

witam
odczepcie sie od wron :) to co wam przeszkadza to kawki, przynajmniej nie uzywajcie zlej nazwy. wrona to ptak ktorego latwo nie zobaczycie.
a jesli chodzi o wiatraki bo to jest glowny temat to zapraszam do mnie i pozwole postawic u mnie na wsi 4 takie na moim polu

#15 ~ornitolog~

~ornitolog~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2008 - 20:56

witam
odczepcie sie od wron :) to co wam przeszkadza to kawki, przynajmniej nie uzywajcie zlej nazwy. wrona to ptak ktorego latwo nie zobaczycie.
a jesli chodzi o wiatraki bo to jest glowny temat to zapraszam do mnie i pozwole postawic u mnie na wsi 4 takie na moim polu

A ci Ty masz do gadania ? A całą reszta mieszkańców się nie liczy Panie znawco praków ?

#16 ~stanislaw nicewicz~

~stanislaw nicewicz~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2008 - 11:40

do ornitolog:
wyczuwam u pana/pani nastepujace chorobliwe cechy:
-problemy z oczkami, powodem ktorych jest nie trafianie w klawisze z przesunieciem o 1 w lewo
-nerwowe reagowanie i ciagle odpisywanie pod roznymi nazwami uzytkownikow podajac sie za wszystkich mieszkancow
-negowanie wszystkiego nie zaleznie o czym sie pisze.

wracajac do tematu czy moze wiadomo ile osob sie zglosilo do tych wiatrakow?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2008 - 06:05

do ornitolog:
wyczuwam u pana/pani nastepujace chorobliwe cechy:
-problemy z oczkami, powodem ktorych jest nie trafianie w klawisze z przesunieciem o 1 w lewo
-nerwowe reagowanie i ciagle odpisywanie pod roznymi nazwami uzytkownikow podajac sie za wszystkich mieszkancow
-negowanie wszystkiego nie zaleznie o czym sie pisze.

wracajac do tematu czy moze wiadomo ile osob sie zglosilo do tych wiatrakow?

Panie doktor od wyczuwania chorobliwych cech a nie masz zaczarowanej szklanej kuli.

#18 ~db~

~db~
  • Goście

Napisano 09 maj 2009 - 12:02

Ale pojawiła si e kolejna firma chce dzierżawe na 30 lat ale płaci około 20 tyś jak bedzie wiatarak a jak nie bedzie to po 4 tyś. Przed podpisaniem umowy podobno nie mogą bo muszą dokonać pomiarów wiatru i podjąć decyzję na podstawie pomiarów czy stawiać i gdzie stawiać wiatraczki.

Wieża pomiarowa już pół roku stoi koło Dąbrowy Białostockiej. Czy koło Sokółki tez mierzą?

#19 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 10 maj 2009 - 15:52

Wieża pomiarowa już pół roku stoi koło Dąbrowy Białostockiej. Czy koło Sokółki tez mierzą?

Gdzie dokładnie stoi taka wieża ?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 październik 2009 - 09:32

Przeczytajcie sobie cos na ten temat http://www.dlapolski...oja-art3630.htm

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych