Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 08:15

Ale bajki! Wstydzilibyście się pisać takie głupoty! Żadnuch badań nie było i nie zastały zarejestrowane. Co Wy ludziom wciskacie.Ciemnota uwieży we wszystko.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 10:45

Ale bajki! Wstydzilibyście się pisać takie głupoty! Żadnuch badań nie było i nie zastały zarejestrowane. Co Wy ludziom wciskacie.Ciemnota uwieży we wszystko.

WIERZĄCY ODPOWIE -TO SĄ BOSKIE ZNAKI -NIEWIERZĄCY NIE POWINIEN WYPOWIADAĆ SIĘ W TEJ KWESTII

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 13:53

WIERZĄCY ODPOWIE -TO SĄ BOSKIE ZNAKI -NIEWIERZĄCY NIE POWINIEN WYPOWIADAĆ SIĘ W TEJ KWESTII

TO NIECH WIERZĄCY WIERZĄ, CZYNIĄ TE SWOJE GUSŁA I ZABOBONY W SWOIM GRONIE I NIE ROZSIEWAJĄ TYCH SZYTYCH GRUBĄ NICIĄ "CUDÓW" W SPOŁECZEŃSTWIE!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 13:53

TO NIECH WIERZĄCY WIERZĄ, CZYNIĄ TE SWOJE GUSŁA I ZABOBONY W SWOIM GRONIE I NIE ROZSIEWAJĄ TYCH SZYTYCH GRUBĄ NICIĄ "CUDÓW" W SPOŁECZEŃSTWIE!

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2009 - 14:11

A niby dlaczego niewierzący nie może wypowiadać się w sprawie cudu!? A wyznawca innej religii też nie może? Czyli o cudzie moga mówic tylko ci, którzy w niego wierzą. Bardzo wygodne i praktyczne, bo to ucina wszelką dyskusję.

#6 ~Katolik rzymski~

~Katolik rzymski~
  • Goście

Napisano 28 październik 2009 - 21:49

Prawdopodobnie lub też cudownie ktoś zrobił księżulkowi głupi kawał!
Zapewne oburzony tym że gubi chleb który rzekomo jest ciałem wrzucił do naczynia kawałek jakiegoś flaka!
Może to świnia a może szczur! A może jakieś nienarodzone cuś!
Jakie to ma znaczenie?
A ten to skrzętnie wykorzystał dla zrobienia grubszej kasy!
Zawsze to pielgrzymki i sława nie zaszkodzi a pomnożyć może!
Skoro ciemnota wieży w to ze kawałek opłatka zamienia się w ciało to tym bardziej uwierzy jak zobaczy coś bardziej realistycznego!
No a gdzie jest krew?
Co wino za drogie żeby dawać wiernym!?!?!?
Ale jest napisane bierzcie i pijcie to jest krew moja którą za was wylałem!
Kościół to jedna wielka obłuda!
Nawet nie realizuje podstaw które głosi ciemnocie!
A ciemnota milczy i daje ostatni grosz odbierając sobie od ust niesie pasibrzuchom na ich zachcianki!
Wino, kobiety i śpiew!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2009 - 08:58

Katoliku Rzymski zauważ, że to nie "ten" ksiądz, ani żaden inny polecial z tym do prasy, to prasa i media przyleciały do nich. Oni wcale nie chcieli tego rozgłaszać, bo nie wiedzieli sami co to jest. I żaden z nich w mediach nie mówił, że to cud, więc schowaj się ze swoimi wypocinami, że to dla kasy.

#8 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 luty 2010 - 17:17

WIERZACY POWIE ZE TO CUD , NIEWIERZACY POWIE ZE TO OSZUSTWO..

#9 ~Ela~

~Ela~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 12:20

Jestem osoba wierzaca ale do tego całego,, cudu,, podchodze sceptycznie, nie mi to oceniac apropo dlaczego nie było zadnego przedstawiciela Watykanu dziwne...bo jak był wystawiony na błogosławionego Ksiadz Sopocko był przedstawiciel Watykanu zastanawiam sie. ale podkreslam nie mi to oceniac...

#10 ~zdarowy~

~zdarowy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 12:16

to jest chore!

#11 ~Józwa~

~Józwa~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 19:34

Jest pewna bakteria,nazywa się po łacinie "Serratia marcescens",po polsku "pałeczka krwawa" lub "pałeczka cudowna",
posiada zdolność wzrostu na pieczywie,wytwarza czerwony pigment.Krążek komuniny zwany "hostia" to przecież rodzaj pieczywa. Zamoczona w wodzie i zamknięta w tabernakulum hostia była idealną pożywką dla tej pospolitej bakterii.
Watykan w sprawie wykazuje ostrożność i milczenie.Natomiast miejscowy kler usilnie poszukuje sponsorów dla parafii.
I pewnie znajdzie.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 październik 2011 - 21:56

chciałbym przejsc na prawosławie .lecz mam watpliwosci co do sposobu przejscia . wyczytałem ze mnisi z góry Athos chcza i ponownie wszystkich innych wyznan .Prawdopodobnie nie uznaja chrztu katolików poniewaz uwazaja papistów za heretyków i ja sie z tym zgadzam poniewaz kanony apostolskie to mowia . mam pytanie czy jest wazne przejscie w Polsce tak jak sie teraz dokonuje jezeli Jezus powiedzioał ze trzeba sie narodzic z wody i Duchaświetego .i prosze o informacje jak sie dostac na Góra athos .A moze znacie kogos kto sie tam wybiera.moj tel.508684289

#13 ~ortodoks~

~ortodoks~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 10:06

chciałbym przejsc na prawosławie .lecz mam watpliwosci co do sposobu przejscia . wyczytałem ze mnisi z góry Athos chcza i ponownie wszystkich innych wyznan .Prawdopodobnie nie uznaja chrztu katolików poniewaz uwazaja papistów za heretyków i ja sie z tym zgadzam poniewaz kanony apostolskie to mowia . mam pytanie czy jest wazne przejscie w Polsce tak jak sie teraz dokonuje jezeli Jezus powiedzioał ze trzeba sie narodzic z wody i Duchaświetego .i prosze o informacje jak sie dostac na Góra athos .A moze znacie kogos kto sie tam wybiera.moj tel.508684289

prosto, potem w lewo, kierunek na Mińsk i już prawie Moskwę widać.
Tam jest prawdziwe prawosławie.

#14 ~Psychoterapia~

~Psychoterapia~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 02:49

prosto, potem w lewo, kierunek na Mińsk i już prawie Moskwę widać.
Tam jest prawdziwe prawosławie.

prosto, potem w lewo, kierunek na Choroszcz i już prawie Tworki widać.
Tam jest prawdziwy katolicyzm.

#15 ~ORTODOX~

~ORTODOX~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 21:27

Cerkiew pw. Opieki Matki Bożej w Choroszczy http://cerkiewchoroszcz.pl/ Cerkiew szpitalna św. Aleksego w Tworkach. Dziś niestety kościół katolicki. http://www.orthphoto...5341&id_jezyk=9

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 22:40

LUDZIE!!! OPAMIĘTAJCIE SIĘ..ZYCIE NAPRAWDĘ JEST KRÓTKIE.

#17 ~staro-cerkiewno-słowiański~

~staro-cerkiewno-słowiański~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2011 - 00:58

Co masz na myśli ? :)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2011 - 19:10

Módlmy się o zdrowie dla NASZEGO Ks. Krzysztofa dzisiaj podczas odprawiania MSZY ŚWIĘTEJ zasłabł . Zastąpił Go inny .NIECH NAJWYŻSZY PAN MA GO W SWOJEJ OPIECE.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych