Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cyrk w szkole w Knyszynie

190 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 23:01

Rodzice lubią szkołę i nie zawsze widzą złe strony. Dzieci po dyskotece też wróciły szczęśliwe. Chwała tym, którzy jeszcze chcą bawić się z moimi urwisami. W piątek sprzedaż ciasta, które pieką rodzice. Czy potrafisz zauważyć coś dobrego? Może tylko trzeba dać coś od siebie i przestać krytykować. Kiedy dzieciom będę pokazywać, że upiekę ciasto do szkoły, pochwalę nauczyciela, to i ono będzie chciało pójść do szkoły.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2013 - 23:35

Uważam, że promujecie i wykorzystujecie ideologię gender.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 00:09

Ico? Składka na radę rodziców obowiązkowa. Z tych pieniędzy mają być rolety do sal, papier ksero, pomoce naukowe. Na to to chyba powinny być pieniądze z gminy. czyżby pieniądze poszły na imprezy, a teraz to rodzice będą utrzymywać szkołę? Już pan burmistrz nie jest taki dobry, czy przestał już płacić za świetne pomysły dyrekcji? Może zamias firanek na korytarzach było pomyśleć o roletach. I dlaczego w szkole jest zimno?

Czy dlej szkoła w Knyszynie jest utrzymywana przez gminę czy może na diety też będzie składać się rada rodziców?

Być może i gmina powinna pomagać ,ale że w szkole jest zimno to już przesada!!! Tak się tylko wam wydaje ,przecież dzieci są w ciągłym ruchu ,to nie sądzę żeby im było zimno.Kiedyś były drewniane okna ,szkoła nie była ocieplona i jakoś nie przypominam sobie żeby mi było zimno.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 18:02

Ile w naszym narodzie jest zawiści, zazdrości, aż przykro czytać!

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2013 - 18:15

Uważam, że promujecie i wykorzystujecie ideologię gender.

Proszę najpierw poczytać na czym polega ta ideologia, a dopiero!! potem pisać!

#66 ~rodzic~

~rodzic~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 08:33

Ostatnio w szkole znowu był cyrk lekcje matematyki zastąpiono przyrodą i to na dodatek przez nauczyciela nie uczącego w tej klasie tego przedmiotu. Dziwne. Ale cóż jak cyrk to cyrk.

#67 ~inny rodzic~

~inny rodzic~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:30

Ostatnio w szkole znowu był cyrk lekcje matematyki zastąpiono przyrodą i to na dodatek przez nauczyciela nie uczącego w tej klasie tego przedmiotu. Dziwne. Ale cóż jak cyrk to cyrk.

Jak zwykle nic się wam nie podoba. A ja jestem zadowolona, że moje dziecko ma jakieś lekcje, nawet jeśli nauczyciel jest nieobecny. To chyba dobrze, że zorganizowano zastępstwo. Jestem przekonana, że szkody z tego powodu nie będzie. Może uczniowie więcej powinni się uczyć, a nie od razu po przyjściu ze szkoły odpalają kompa i ślęczą przy nim do późnych godzin wieczornych.

#68 ~obserwator55~

~obserwator55~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:36

A jednak coś dobrego dzieje się w szkole. Dzisiejsza impreza, tak jak co roku pokazała, że nasze małe dzieci mają super nauczycielki. Andrzejki w klasach I-III jak co roku były zorganizowane na 200 %. Podwaliny w szkole są dobre, aby tego już nie psuć. Gratulacje dla trzech pań. Zdziałały cuda. Dzieci chcą takich nauczycieli, którzy sami chcą. Brawo. Dziękuję.

Ja też gratuluję tym trzem wspaniałym nauczycielkom. Brawo, brawo! A tak szczerze, jak czytam powyższy post, to przypomina mi się taki wierszyk- pamiętam go z podstawówki- "Samochwała" :D

#69 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 16:51

Może uczniowie więcej powinni się uczyć, a nie od razu po przyjściu ze szkoły odpalają kompa i ślęczą przy nim do późnych godzin wieczornych.

A dlaczego pozwalasz na to aby twoje dziecko nieodrabiało lekci, siedziało tak długo przy kompie. A czy wiesz na jakie sytony wchodzi twoje dziecko? czy interesujesz sie co robi kiedy ma odrabiać lekcji? szkoła nie zastąpi rodzica.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2013 - 17:37

A dlaczego pozwalasz na to aby twoje dziecko nieodrabiało lekci, siedziało tak długo przy kompie. A czy wiesz na jakie sytony wchodzi twoje dziecko? czy interesujesz sie co robi kiedy ma odrabiać lekcji? szkoła nie zastąpi rodzica.

Wiesz co jolka? Przeczytaj dokłanie mój post, a potem się do niego odnoś. Napisałam, że to dobrze, że było zastępstwo i że moje dziecko miało lekcje. O tym ślęczeniu przed kompem powiedziałam ogólnie. Nie znaczy to, że moje dziecko tak robi, nigdy bym mu nawet nie pozwoliła. Wiem jednak, że wielu uczniów jest on line do późnego wieczora. Wiem też na jakie strony wchodzi moj syn. Pozdrawiam!

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 16:34

A co może dzieci miałyby w tym czasie wałęsać się bez opieki po szkole czekając na następną lekcję?  A tak w ogóle to cyrkiem jest wypisywanie takich głupot!  Rodzice zrozumcie wreszcie i zajmijcie się w końcu wychowaniem swoich dzieci, bo na własnej skórze odczujecie niedługo skutki swoich działań. Komputer za Was dzieci nie wychowa.

#72 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 17:48

A co może dzieci miałyby w tym czasie wałęsać się bez opieki po szkole czekając na następną lekcję?

Nie. Mogłyby w tym czasie iść do domu. Matematyka tobyła  ich ostatnia lekcja w tym dniu. Mogłyby poprostu przyjść wcześniej do domu.

#73 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 18:44

Tak. Mogłyby iść do domu. A matematyka nie powinna być zastąpiona matematyką? Zastępstwo bez sensu marnowanie pieniędzy, lepiej by kupili pomoce do nauki dla dzieci.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 19:53

Piszecie co wam ślina na język przyniesie. Bez sensu...  Przyroda też im sie przyda. Może nie było innej wolnej matematyczki, żeby mogła wziąć lekcję w tym dniu. I nie podejrzewam, żeby z tych pieniędzy można było zakupić pomoce dla dzieci. Jak widać, dużo jest oczekiwań, a ile z siebie każdy z nas daje???

#75 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 20:15

Knyszyniacy! Opinię już sobie wyrobiliście - i to nie o szkole, ale o  sobie samych . Gratulujemy!!!! Ubaw po pachy. lepszej komedii dawno nie było. Wesołych świąt!!!!

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2013 - 21:00

Tak. Mogłyby iść do domu. A matematyka nie powinna być zastąpiona matematyką? Zastępstwo bez sensu marnowanie pieniędzy, lepiej by kupili pomoce do nauki dla dzieci.

Słusznie, mogłyby pójść do domu, a jeszcze lepiej, żeby wcale do szkoły nie przychodziły. Przecież mają takich mądrych rodziców, którzy sami ich nauczą. Tak się dobrze znają na oświacie i na wszystkim, co z nią jest związane. Dobrej nocy życzę wszystkim.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2013 - 06:58

Słusznie, mogłyby pójść do domu, a jeszcze lepiej, żeby wcale do szkoły nie przychodziły. Przecież mają takich mądrych rodziców, którzy sami ich nauczą. Tak się dobrze znają na oświacie i na wszystkim, co z nią jest związane. Dobrej nocy życzę wszystkim.

Zgadzam się. Niedługo rodzice będą planować zastępstwa, pytając najpierw swoje dzieci, czego chcą się uczyć a czego nie. Matematyka jest dosyć trudna, więc po co ona! Lepiej jakieś zajęcia komputerowe albo sportowe, może rysunki... Przecież nasze dzieciaki są już wystarczająco mądre, nie?  Brawo rodzice! 

Ja osobiście wolę by moje dziecko miało lekcję zastępczą, zawsze mu to na dobre wyjdzie.

#78 ~Obywatel~

~Obywatel~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 13:23

A co tak zacichli? Tyle dni, cyrków i zastępstw ,a wy nic? CZyżby knyszyniacy złągodnieli przed świętami? Pozdrawiam.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 13:54

W poniedziałek cyrk w gminie.

dniu 9 grudnia  2013 r. o godz. 11 00   w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Knyszynie odbędzie sie wspólne posiedzenie Komisji Rady Miejskiej z następującym porządkiem obrad:

1. Przyjęcie porządku obrad.
  2. Rozważenie możliwości przeznaczenie do dzierżawy budynku po byłej szkole podstawowej w Zofiówce - spotkanie z przedstawicielem Stowarzyszenia Pomocy Bliźniemu „PURMIA”. 
  3. Restrukturyzacja Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Knyszynie.
  4. Projekt budżetu gminy Knyszyn na 2014 r. 
  5. Sprawy różne.
  6. Wolne wnioski.
  7. Zakończenie obrad.

#80 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 16:46

Czytam tak sobie wywiad z Panem Dyrektorem szkoły i śmiać mi się chce. Sam umieścił świetlicę na 2 piętrze a teraz chce ją znowu przenosić na parter. Brawo! Sekretariat całe życie tej szkoły był na parterze a tu raptem przeszkadza. Cyrk!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych