Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Ciechanowiec nepotyzmem stoi?

Ciechanowiec

• Zamknięty Temat jest zamknięty
237 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~adept~

~adept~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 13:36

Pufacka? no fakt pobierała wiedze zawodowo tu i ówdzie : u Piotra Zaręby, Funta, na stadionie, w muzeum , we warsawce no i we  fare dwiema powrotamy , a z nauk w nadbużu przychowek mężoju przyniesła to by sie do tech wilkowyj nadawała

#222 ~dobry chłop~

~dobry chłop~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 13:38

A Puchacz siedzi i zawija sreberka :P

#223 ~Mezczyzna~

~Mezczyzna~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2014 - 20:38

A Puchacz siedzi i zawija sreberka :P

dobry chlop jak kazdy chlop ma jajca i cop

#224 ~Jakiś~

~Jakiś~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2014 - 22:35

Mało zrozumiałe to co piszecie, a człowiek ciakawy co sie dzieje w C-cu...

#225 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2014 - 22:03

Mało zrozumiałe to co piszecie, a człowiek ciakawy co sie dzieje w C-cu...

Jak mieszkasz u nas w Brukseli czy w Chicago to pwewnie ze nie zrozumiesz  to trzeba tu byc i zyc zeby zrozumiec pseudo opqzycyje  tz zyjacych jeszcze kategoriami ze sie nalezy ze musi dostac 

#226 ~Jakiś~

~Jakiś~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 00:39

Mieszkam na miejscu, ale z "daaaaaaala" od polityki, układów, układzików... W pewnym sensie trafiłem na te forum przez przypadek i (niestety) zainteresowałem się.

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 07:36

Mieszkam na miejscu, ale z "daaaaaaala" od polityki, układów, układzików... W pewnym sensie trafiłem na te forum przez przypadek i (niestety) zainteresowałem się.

Od polityki to ty z dała ale blisko koryta hehe popaprańcu przypadkowy

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 10:08

Od polityki to ty z dała ale blisko koryta hehe popaprańcu przypadkowy

Tu piszą sami popaprańcy niedoszłego ksiendza ubeko-geja hehe

#229 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 13:02

Tutaj każdy kto wejdzie normalny i powie Wam wszystkim co wy za plugastwa wypisujecie, że tylko widzicie w każdym to co najgorsze, non stop papracie sie w tym samym bagnie to od razu zostaje zmieszany z błotem - no bo gdzież takiemu Państwu można zwrócić uwagę nie widze tutaj w większości przypadków nikogo poza gośćmi więc i ja pozostanę gościem - bo przecież tak jest najprościej jechać po kimś anonimowo. A może tak najprościej to niech każdy spojrzy na siebie i czy naprawdę nikt z Was nie popełnia błędów? Owszem zgoda, jeśli ktoś je popełnia nagminnie to nie jest fer ale ktoś kiedyś zostanie za to rozliczony i nie chcę byc wtedy na miejscu tej osoby. Kanalia całe zycie pozostaje kanalią i tylko z takimi jak ona przebywa a normalni ludzie będa mijać ich z daleka, taka jest prawda a przynajmniej ja to tak widzę.

#230 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 14:36

Tutaj każdy kto wejdzie normalny i powie Wam wszystkim co wy za plugastwa wypisujecie, że tylko widzicie w każdym to co najgorsze, non stop papracie sie w tym samym bagnie to od razu zostaje zmieszany z błotem - no bo gdzież takiemu Państwu można zwrócić uwagę nie widze tutaj w większości przypadków nikogo poza gośćmi więc i ja pozostanę gościem - bo przecież tak jest najprościej jechać po kimś anonimowo. A może tak najprościej to niech każdy spojrzy na siebie i czy naprawdę nikt z Was nie popełnia błędów? Owszem zgoda, jeśli ktoś je popełnia nagminnie to nie jest fer ale ktoś kiedyś zostanie za to rozliczony i nie chcę byc wtedy na miejscu tej osoby. Kanalia całe zycie pozostaje kanalią i tylko z takimi jak ona przebywa a normalni ludzie będa mijać ich z daleka, taka jest prawda a przynajmniej ja to tak widzę.

Napisałeś całą prawdę o sobie hehe taplasz się w ubecko gejowskim blotku a ryj trzymasz w przy korycie to się nie wymądrzać padalcu

#231 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 17:06

Dla kogo koryto jest w naszej gminie pytała krowa tymczsem świenie robiąc to skrycie ryje trzymają w gminnym korycie

#232 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2014 - 17:20

Dla kogo koryto jest w naszej gminie pytała krowa tymczsem świenie robiąc to skrycie ryje trzymają w gminnym korycie

Bydło do gminny? To nie wypada i póki ja Knur pilnuje stada to się nie stanie bo stać to może tylko knurowi w gminnej o Boże!

#233 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 06:20

Bydło do gminny? To nie wypada i póki ja Knur pilnuje stada to się nie stanie bo stać to może tylko knurowi w gminnej o Boże!

Żeby się dostać do gminnej trupy trzeba niechybnie knurowi dać zupy a że z natury ta rzecz wynika Knur w miejsce krowy woli tucznika

#234 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 12:39

Żeby się dostać do gminnej trupy trzeba niechybnie knurowi dać zupy a że z natury ta rzecz wynika Knur w miejsce krowy woli tucznika

Szans nie ma żadnych krowa rogata tylko blond świnia gdzieniegdzie łysa a gdzieś włochata

#235 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 18:14

Knur Knurowi oka nie wykole

#236 ~Jakiś~

~Jakiś~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2014 - 00:30

Żal słuchać (czytać).
Niektórzy mierzą innych swoją miarą... Jak widać, czasem zwyczajnie lepiej nie wiedzieć. Zadając proste, zdawało się, pytanie człowiek zostanie wyzwany od świn, ubeków, esbeków, urzędasów i innych. Ach...
Miłego dnia, szczególnie tym niekulturalnym!

#237 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2014 - 08:29

Szans nie ma żadnych krowa rogata tylko blond świnia gdzieniegdzie łysa a gdzieś włochata

To nie prawda hehe włochata blond ale nie świnia ta blondyna

#238 M-GW

M-GW

Strangler of trollers

• Supermoderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2400 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 11:08

Temat się wyczerpał - lecą tylko inwektywy i trolling. Zamykam.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ciechanowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych