Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy Ciechanowiec nepotyzmem stoi?

Ciechanowiec

• Zamknięty Temat jest zamknięty
237 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 11:35

mam sadło  dla siebie wy tłuszczem kunegundy karmicie co drugie

wesle hehe bo tylko macie co  drugie hehe a jak wesela sie skończoł to was tłuszcz zaleje szybciej niż złość

kiepskie żarcie wścibska właścicielka to mówią ludzie na mieście ja jednak myślę że jest o wiele wiele G O R Z E J niż mówią 

umuwiłem ciebie na wizyte do psychologa i psychiatry na  16 godzine i wizyta juz opłacona

#42 ~mieszkanic~

~mieszkanic~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 11:47

mam sadło  dla siebie wy tłuszczem kunegundy karmicie co drugie

wesle hehe bo tylko macie co  drugie hehe a jak wesela sie skończoł to was tłuszcz zaleje szybciej niż złość

kiepskie żarcie wścibska właścicielka to mówią ludzie na mieście ja jednak myślę że jest o wiele wiele G O R Z E J niż mówią 

O godzinie 16 masz umuwioną wizytę u psychologa ,a o 17 u psychiatry bo z twoim stanem psychicznym jest coś nie tak ,dodam wizyta gratis

#43 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:30

A dla mnie to tylko żal jednej żeczy.

Burmistrz obiecał kolorową fontannę na środku zalewu w Ciechanowcu, a pomylił się i zrobił w Czyżewie.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:32

O godzinie 16 masz umuwioną wizytę u psychologa ,a o 17 u psychiatry bo z twoim stanem psychicznym jest coś nie tak ,dodam wizyta gratis

Ojej no to przepraszam a to co ludzie mówią to wszystko nieprawda hehe jesteśta najlepsze największe najmondrzejsze hehe no teraz to chyba mnie lubisz już a wizyt nie odwołuj bo może się przydać twoim dzieciom czego ci nie życzę

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:43

Burmistrz obiecał kolorową fontannę na środku zalewu w Ciechanowcu, a pomylił się i zrobił w Czyżewie.

a mnie obiecał KUPE i jak obiecał tak zrobił na samym środku

#46 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 12:44

Ojej no to przepraszam a to co ludzie mówią to wszystko nieprawda hehe jesteśta najlepsze największe najmondrzejsze hehe no teraz to chyba mnie lubisz już a wizyt nie odwołuj bo może się przydać twoim dzieciom czego ci nie życzę

zajmij sie robota,a nie skoro świt wypisyjesz na forum i w FARE w pracy ,już raz miałaś pouczenie od policji

#47 ~solejuk~

~solejuk~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 13:35

Istne Wilkowyje

wojt-ksiądz i też amerykański jak Lusi

skarbnik Kocowa- klon Lodzi z gęby fryzury i mowy

tylko sekretarz tamtejszy mądrzejszy i pracowitszy

#48 ~japycz~

~japycz~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 13:47

Istne Wilkowyje

Wilkowyjski DUDA nie tylko mądrzejszy i pracowitszy ale i  gładki jak pupcia niemowlaka bez zmarszczeń i cellulitu :D

#49 ~Michałowa~

~Michałowa~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 14:07

a mnie obiecał KUPE i jak obiecał tak zrobił na samym środku

to choć jednego postulatu dotrzymał  i uspokojta sie

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2014 - 14:32

to choć jednego postulatu dotrzymał i uspokojta sie

Nawet nie stęknał no może raz cichutko

#51 ~CBA~

~CBA~
  • Goście

Napisano 25 maj 2014 - 21:23

Istne Wilkowyje

Wilkowyje to z pewnościo folwark baronowej:

wojt-derektor też nieco amerykańska jak Lusy,wprawdzie na szmacie ale liznęła tej Ameryki, tylko taka w rozmiarze bardziej XXXL.

Zastępczyni- musi sporo popracować by dorównać Halince wyglądem ale też tak samo niewyżyta

a nad tem wszystkiem czuwa i tuszuje złodziejskie procedery  najpracowitszy Ben-Duda. :blink:  :lol:

#52 ~turysta~

~turysta~
  • Goście

Napisano 26 maj 2014 - 11:45

Czy tegoroczne lato znów zaskoczyło naszego włodarza i pracowników urzędu?Widzieliście naszą plażę i wyspę? Trawa, a raczej zielsko trawiaste po kolana że śmiało może służyc za parawan, aby rozścielić koc trzeba najpierw wydeptać sobie miejsce, małe dzieci nie mają żadnych szans na poruszanie się w tych chaszczach a kible pozamykane na skoble i kłódki - nic tylko wzorem sołtysa robić na chodnik .

#53 ~Lory~

~Lory~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 07:27

To prawda miasto tonie w syfie

#54 ~Kami~

~Kami~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 12:55

Do czyżewa to nam 50 lat brakuje. Czyżew się rozwija a my uwsteczniamy się z naszą całą gminą. Trzeba wybierać mądrze

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 18:43

Do czyżewa to nam 50 lat brakuje. Czyżew się rozwija a my uwsteczniamy się z naszą całą gminą. Trzeba wybierać mądrze

Potraficie tylko narzekać. Jak możecie powiedzieć że nasz mer nic nie robi? a skąd taki wynik w rankingu (czytaj na stronie miejskiej) jakoś o Czyżewie nic nie piszą

http://www.ciechanow...temid=107#top_s

#56 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 21:03

Potraficie tylko narzekać. Jak możecie powiedzieć że nasz mer nic nie robi? a skąd taki wynik w rankingu (czytaj na stronie miejskiej) jakoś o Czyżewie nic nie piszą

http://www.ciechanow...temid=107#top_s

ha ha ha też mi ranking, obsada gminy (i nie tylko) dostała polecenie "głosować z każdego komputera i o trudnościach nie meldować"- żałosne :P

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 21:05

Papier wszystko przyjmie. A niesmak i tak w gębie pozostaje.

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 21:09

i niech zamieści na gminnym portalu efekty (zdjęcia, przykłady) tegoż wielkiego rozwoju osiągnięte przez niego, chyba kupy śmieci i syfu sfotografuje

#59 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 21:12

Czy tegoroczne lato znów zaskoczyło naszego włodarza i pracowników urzędu?Widzieliście naszą plażę i wyspę? Trawa, a raczej zielsko trawiaste po kolana że śmiało może służyc za parawan, aby rozścielić koc trzeba najpierw wydeptać sobie miejsce, małe dzieci nie mają żadnych szans na poruszanie się w tych chaszczach a kible pozamykane na skoble i kłódki - nic tylko wzorem sołtysa robić na chodnik .

#60 ~małgorzata~

~małgorzata~
  • Goście

Napisano 27 maj 2014 - 23:05

a kto Wam wybudował tak piekną  szkołę , park na polskiej stronie i za co ? przecież te pieniadze burmistrz musiał pozyskać -byłam ostatnio w Ciechanowcu na weken i widziałam , piekna szkoła srednia i bardzo zadbana.Piszecie głupoty i nie widzicie co jest zrobione

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Ciechanowiec

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych