Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Czy okap się przydaje?

okap agd kuchnia

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Didoo

Didoo

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 13 grudzień 2013 - 10:35

Cześć. Jak jest waszym zdaniem? Warto mieć u siebie okap i czy za mniejszą sumę da się znaleźć coś efektywnie działąjącego i cichego? My widzimy, że okap by nam się przydał, jednak wydawać za dużo nie chcemy. A jak jest u was?

#2 tina26

tina26

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2014 - 16:40

U mnie jest ale i tak go nie włączam. Łatwiej uchylić okno. Choć niektórzy nie wyobrażają sobie gotowania bez okapu. Jeśli uważasz, że jest Ci potrzebny to go kup:)

#3 Mandolina

Mandolina

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 07 luty 2014 - 14:41

Okap lepiej mieć i nie użyuwać, niż nie zamontować i żałować :P

#4 ~K.~

~K.~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2014 - 19:21

Też mam, ale nie używam.

#5 ~jaczka~

~jaczka~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2014 - 09:19

My mieliśmy, teraz nie mamy, ale będziemy chcieli coś kupić, bo z okapem jest jednak lepiej. Byle tylko za dużo nie wyniósł i nie odstraszał wyglądem :)

#6 ~Wojtka~

~Wojtka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2015 - 23:35

Kurcze ja do siebie chciałabym jakiś okap kominowy. No strasznie mnie się podobają, np taki okap Amica IN900BS. Ma m.in. aluminiowe filtry tłuszczu a nie te takie zwykłe. Wyglądają też nieziemsko. 

#7 ~silvera~

~silvera~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 06:34

Pewnie,ze się przydaje. Sama bardzo dużo gotuję tak więc nie chcę sobie wyobrażać jak wygladałaby moja kuchnia bez okapu. Warto jest kupić sobie dobry sprzęt z dobrym ciągiem. Wcale nie musi być bardzo drogi. Na przykład wspomniana tutaj Amica ma bardzo dobry sprzęt w niskiej cenie.

Poza tym proponuję zajrzeć sobie do sklepu rtv Euro agd. Raz,że mają tam bardzo duży wybór okapów.A dwa ,że można tam brać sprzet na raty. Kupowałam tam okap do swojej kuchni. Zależało mi na porządnym okapie teleskopowym. Wzięłam tam go na ponad 20 rat 0% tak więc obecnie nie odczuwam co miesiąc rat. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: okap, agd, kuchnia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych