Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Czy zakup dywanu przez Internet ma sens?

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:11

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, jak przebiega zakup dywanu przez Internet? Czy to ma w ogóle sens? Czy ktoś z was kupował dywan w ten sposób? Mam wątpliwości, czy to dobry pomysł…

#2 ~Beti~

~Beti~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 13:00

Ja kupowałam dywan do salonu w sklepie internetowym i byłam bardzo zadowolona. Czego konkretnie się obawiasz?

#3 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 14:47

Boję się, że dywan, który do mnie dotrze będzie inny niż w ofercie, bo przecież na zdjęciu w sieci nie jest łatwo zobaczyć wszystkie szczegóły.

#4 ~Beti~

~Beti~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 07:57

Rzeczywiście, na zdjęciu wszystko może wyglądać trochę inaczej, ale faktem jest, że każdy dywan posiada szczegółowy opis, kilka zdjęć, a poza tym nawet, jeżeli po dostawie nie będziemy zadowoleni, to zawsze mamy prawo do zwrotu towaru

#5 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:47

Oczywiście, że warto kupować dywany przez Internet! To ogromna oszczędność czasu!

#6 ~Dannka~

~Dannka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 12:09

Dokładnie! Nie musisz stać w kolejce, zdążyć przed zamknięciem sklepu.. same korzyści.

#7 ~Marcelina~

~Marcelina~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:57

To jest właśnie powód, dla którego rozważam zakup dywanu przez Internet – brak czasu na zakupy stacjonarne..

#8 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 20:32

Niestety, takie mamy czasy. Ale zakupy w sieci są szybkie no i możemy zasiąść do nich nawet w środku nocy, wtedy, kiedy mamy czas i ochotę. To ogromne ułatwienie.

#9 ~Dannka~

~Dannka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 22:40

Warto jeszcze zaznaczyć, że w sieci często jest taniej niż w sklepie stacjonarnym, a poza tym jest jeszcze kwestia dostawy pod same drzwi!

#10 ~Dannka~

~Dannka~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 22:40

Warto jeszcze zaznaczyć, że w sieci często jest taniej niż w sklepie stacjonarnym, a poza tym jest jeszcze kwestia dostawy pod same drzwi!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych