Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Depilator czy kosmetyczka

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2016 - 10:28

Pewnie tak:)

#22 ~Zdziwiona Trzy~

~Zdziwiona Trzy~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2016 - 20:31

Trochę to dziwne, że chcesz na urodziny żonie sfinansować depilację :)  Nie wiem, co stosuje Twoja żona, ale ja akurat chodzę na Epilfree do salonu kosmetycznego - najpierw depilacja woskiem, potem specjalny aktywator i toner, po którym włoski nie odrastają. Ale za takie zabiegi płacę sama, wolałabym jakiś romantyczniejszy prezent na urodziny :)

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 luty 2017 - 11:53

Zrobiłam już wszystko - całe nogi, pachy, bikini swoim IPL . Ta metoda jest dla mnie najbardziej skuteczną bo ma się w głowy  problem depilacji. bezpiecznie i bezboleśnie usuwa włoski mój babyliss

#24 ~Pautra~

~Pautra~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2017 - 00:25

No widzę, że ktoś tu już stosuje Epilfree, ja słyszałam sporo pozytywnych opinii i zdecydowałam się w tym roku też pozbyć owłosienia z nóg na dłużej. Jestem już po dwóch zabiegach i muszę powiedzieć, że widzę znaczną różnicę, włosy są słabsze i jest ich mniej. To nastraja bardzo pozytywnie ;)

#25 ~ami~

~ami~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 17:02

Ja od dłuższego czasu używam depilatora IPL od Panasonica. Wychodzi taniej niż kosmetyczka, a efekt jest naprawdę fajny.

#26 ~justa~

~justa~
  • Goście

Napisano 23 marzec 2017 - 23:13

Depilator Panasonic od lat. Szkoda pieniędzy na kosmetyczkę.

Depilator Panasonic od lat. Szkoda pieniędzy na kosmetyczkę.

no wlasnie od lat! A depilacja laserowa by pozwolila sie pozbyc Panasonica....jak mozna sie katowac depilatorem?! I te wrastajace wlosy po nim?

#27 ~Anncia~

~Anncia~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2017 - 13:59

Moim zdaniem najlepiej przerzucić się na depilator IPl od Panasonica. Przez jakiś czas używałam tradycyjnego depilatora, później chodziłam do kosmetyczki, ale to było bolesne. a własny ipl jest dużo tanszy niż zabiegi laserem, natomiast efekty są super, więc jak dla mnie idealnie.

#28 ~Hudson~

~Hudson~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2017 - 23:09

No ale nie wiemy jakby się to sprawdziło u blondynek, a Epilfree przynajmniej daje gwarancję. Dziewczyny, czy któraś z Was robiła sobie samodzielnie w domu zabieg Epilclear na wąsik? 

#29 ~nerfowa~

~nerfowa~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 12:07

Ja mam, robię regularnie. Ta sama zasada działania, szybko i całkiem bezboleśnie, jak już się do pęsety przyzwyczaiłam.

#30 creee

creee

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 12:30

ja jestem jak najbardziej za depilacją laserową, tylko niestety w moim przypadku się nie sprawdza, bo dostaję tak silnego zaczerwienienia, że kosmetyczna odradziła mi następne wizyty :/

#31 ~Ancia~

~Ancia~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:44

Moim zdaniem najbardziej optymalnym rozwiązaniem jest depilacja ipl. :) sama zakupiłam taki sprzęt od Panasonica - wychodzi taniej niż laser, a efekt jest znakomity.

#32 ~alva~

~alva~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 07:07

Ja jednak zdecydowanie wolę depilację domową. :) mam swój depilator od Panasonica z wymiennymi nakładkami - jest super, nie podrażnia, efekt fajny - a wychodzi taniej.

#33 ~Carolina53~

~Carolina53~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 19:35

Ja sobie sama depiluję. Depilatora nie mam, boję się go używać.

#34 ~ehrka~

~ehrka~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2017 - 19:50

Jeśli depilator to tylko IPL, mi po zwykłym wrastają włoski, poza tym to jednak boli i jest raczej mało przyjemne ;) Ja sobie kupiłam z babyliss, depiluje nim nogi i pachy, ale chyba spróbuję też wąsik, bo jest w zestawie mniejsza nakładka do depilacji twarzy.

#35 Małgocha

Małgocha

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 07 listopad 2017 - 16:12

Chyba depilator bardziej się opłaca, ale ja jakoś nie mogę się przemóc :/ Chociaż przytych nowszych i droższych modelach ból jest podobno minimalny...

#36 ~Renia~

~Renia~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 09:57

Praktycznie - depilator, ale u kosmetyczki :) - lepiej

#37 Agrafka

Agrafka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 03 lipiec 2018 - 14:10

Ja podobnie jak ktoś wyżej nie mogę przekonać się do depilatora :( No i niestety z własnego wyboru macham maszynką...

#38 kil

kil

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 20 luty 2019 - 17:36

Obecnie istnieje wiele metod depilacji, dlatego jest w czym wybierać. Do kosmetyczki warto udać się np. na depilację odbytu metodą laserową. Nogi można golić depilatorem lub kremem. Wszystko zależy od potrzeb i oczekiwań.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych