Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

deszcze wiosenne / jesienne - co włożyć?

kobieta odzież deszcze

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lutka~

~Lutka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2016 - 13:18

Już wszędzie szukałam tych płaszczy na sztorm. Palt przeciwdeszczowych z gumy/foli.

Na necie są propozycje z przewagą dla dzieci, ładne ale nie ma możliwości zakupu.

Chodzi o takie palto które można by włożyć na siebie podczas deszczu np. spacerując po plaży, tam parasolki nie opłaca się rozkładać.

W kioskach są ale taki z najtańszej foli za ok. 3 pln. - brzydkie.

Chodzi mi o ładny krój i dobrą jakość foli i z fajnym wzorem, taki jak na necie dla dzieci.

Nie szukam palta na ryby tylko czegoś co wygląda atrakcyjnie a jednocześnie chroni :D

Nie chcę na plaży być pomylona z jakimś rybakiem, a lubię spacery brzegiem morza nawet w brzydkie dni. ;p

Ktoś może wie gdzie takie palta można dostać?

#2 Dorota_90

Dorota_90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 wrzesień 2016 - 10:26

Foliowe palta kupisz na allegro. Fajne sztormówki są w decathlonie (można zamówić przez internet).

#3 ~theresa williams~

~theresa williams~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 11:00

Witam, jestem Theresa Williams Po bycia w relacji z Anderson od lat, on ze mną zerwał, zrobiłem wszystko, co możliwe, aby sprowadzić go z powrotem, ale wszystko było na próżno, chciałem go z powrotem tyle z powodu miłości, jaką mam dla niego, Błagałam go ze wszystkiego, zrobiłem obietnic, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem do mojego przyjaciela i zasugerowała, że ​​powinien raczej zwrócić się do rzucającego czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby sprowadzić go z powrotem, ale jestem typem, który nie wierzy w zaklęcia, nie miałem wyboru, niż go, staram wysłane rzucającego czar, a on powiedział mi, nie było problemu, że wszystko będzie w porządku, zanim trzy dni, że mój ex wróci do mnie trzy dni wcześniej, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugi dzień, to było około 4pm. Mój ex zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, odpowiedziałem na wezwanie, a wszystko, co powiedział, że był bardzo przepraszam za wszystko, co się stało, że chciał, abym wróciła do niego, że mnie kocha tak bardzo. Byłem tak szczęśliwy, i udał się do niego tak właśnie zaczęliśmy żyć razem szczęśliwie ponownie. Od tego czasu, mam obietnicę, że każdy wiem, że mają problem z relacjami, chciałbym być pomocne dla takiej osoby odnosząc go do jedynego prawdziwego i potężnego zaklęcia maga, który pomógł mi z moim problemem. Jego email: drogunduspellcaster@gmail.com  możesz wysłać go jeśli trzeba go o pomoc w związku lub w każdym innym przypadku.
1) Zaklęcia miłosne
2) Między Czary Miłość
3) czary rozwodowe
4) Czary Ślub
5) Oprawa pisowni
6) Czary rozpadzie
7) Banish w przeszłości kochanka.
8.) Chcesz być promowane w biurze
9) chcą zadowolić swojego kochanka
Skontaktuj to wielki człowiek, jeśli masz jakikolwiek problem dotyczący trwałego rozwiązania
przez drogunduspellcaster@gmail.com

#4 jago

jago

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 22 wrzesień 2016 - 16:40

Szturmówki są w sklepach sportowych i turystycznych. :) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kobieta, odzież, deszcze

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych