Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Areta Otwock~

~Areta Otwock~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2015 - 13:37

Wynajmowała detektywa Janusza Szuminskiego z wielkopolski w moich sprawach osobistych odnośnie  Nękania mnie więc gdyby ktoś miał ten sam problem polecam tą osobę.

#2 ~Symulek~

~Symulek~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2015 - 17:31

Wynajęcie detektywa traktowałbym już jako ostateczność, gdy wszystkie inne drogi zawiodą, może być to dobra alternatywa :) W Katowicach dobre opinie ma biuro detektywistyczne Mioduszewscu - detektywistyka.eu/ może wam się kiedyś przyda ten namiar ;) 

#3 ~lenek~

~lenek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2016 - 14:52

Zbieranie materiałów DNA nie zawsze jest tak drastyczne. Przy sprawach firmowych i oszustwach korzystałem z usług panów z Grupy Hedron i najczęściej wygląda to prościej.

#4 ~Fraxx~

~Fraxx~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2016 - 23:54

Nie sądziłam, że aż tak to wygląda! Rozumiem np. rozwody - każdy chce dzieci, każdy chce wygrać, to normalna sprawa. Sama tak robiłam - pomagała mi detektyw Skrzypek. Ale o takim sprawdzaniu to ja jeszcze nie słyszałam! 

#5 ~Jujka~

~Jujka~
  • Goście

Napisano 16 luty 2017 - 21:49

Fraxx, wybrałaś bardzo dobra Panią detektyw! ;) Niestety, teraz ludzie posuwają się do wszystkiego. Zarówno w przypadku zdrad jak i w szukaniu dowodów. Jezeli coś wyjdzie, ok, to jeszcze wtedy jakoś się da  z tym żyć. Ale jak nic? No przecież masakra! 

#6 ~bokj~

~bokj~
  • Goście

Napisano 09 październik 2017 - 09:53

Detektyw mi się przy rozwodzie przydał, mi doradzano Anioła i jego biuro (na stronie aniolkrupski.pl masz kontakt). Sprawdził się, ustalił wszystko – co mąż robił z naszymi wspólnymi pieniędzmi, jak nimi szastał, w jakie nałogi wpadał i problemy..

#7 ~TomekiMalwina~

~TomekiMalwina~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2018 - 12:32

Może zajrzyj na stronę detektywhusarski.pl  mają wszechstronną ofertę, pomagają w różnych sprawach. U nas to akurat chodziło o prowadzenie poszukiwań osoby zaginionej. Udało się ustalić co działo się z bratem. Znaleziono go aż we Włoszech. Nie został porwany ani nic z tych rzeczy, po prostu uciekł od problemów, od rodziny, żony, dzieci...ale przynajmniej wiemy co i jak. Gdyby nie detektyw żylibyśmy w wiecznej niepewności.

#8 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:23

Zanim wynajmiecie detektywa sprawdźcie na stronie MSWiA czy jest w rejestrze detektywów. Ja tego nie zrobiłem i przejechałem się na tym. Potem znalazłem Grupę Detektywistyczną Trójmiasto i mogę polecić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych