Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~f16~

~f16~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 18:04

No i klawo ! W tej firmie to norma.

Jak mocniej nabroi to trafi na lepiej nadzianą i bardziej debilną parafię.

#2 ~zxc~

~zxc~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 19:22

"kapłan podejrzany jest o trzykrotne zgwałcenie małoletniej poniżej 15 roku życia. Do zdarzenia miało dochodzić w maju i czerwcu 2017 roku. "

Zaraz, zaraz...skoro raz niby ją zgwałcił, to po co znów ta dziewczyna poszła  na plebanię ?

#3 ~oburzony~

~oburzony~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 19:46

a odpowiedzialność karna?????????????? i ja mam wielbić kościół katolicki???????

#4 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 22 luty 2018 - 19:48

"kapłan podejrzany jest o trzykrotne zgwałcenie małoletniej poniżej 15 roku życia. Do zdarzenia miało dochodzić w maju i czerwcu 2017 roku. "

Zaraz, zaraz...skoro raz niby ją zgwałcił, to po co znów ta dziewczyna poszła  na plebanię ?

a może ją zastraszył i kazał przyjść. |Przyszłobo do głowy? ofiary są zawsze zastraszane. Ciekawe jakby doyczyło to twojej córki?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2018 - 09:09

Aż się boję tego napisać, lecz mam sporo wątpliwości. Na pewno ten człowiek powinien odpowiedzieć za zadawanie się z nieletnią, nie mówiąc już o tym, że jako ksiądz nie powinien w ogóle ulegać cielesnym pokusom, ale...Jak to jest możliwe, że drugi i trzeci raz dziewczynka sama poszła na plebanię, skoro już za pierwszym razem została zgwałcona??? Byli jacyś świadkowie tych gwałtów czy może słowo przeciw słowu? Pierwszy raz - zgoda, można zwabić, tym bardziej, że młoda i naiwna, ale kolejny??? 

#6 ~nika.~

~nika.~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 09:57

Trzy razy po 2 razy??? z księdzem aż miło.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 12:27

Grzeszna była? , że tyle razy swoim osobistym i prywatnym "kropidłem kropił"?

#8 ~takataca~

~takataca~
  • Goście

Napisano 24 luty 2018 - 13:55

Szkoda człowieka.Taka kara !

A mógłby dziś iść w marszu żołnierzy przeklętych w Hajnówce.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 10:37

Do klasztoru trafił :D  :D  :D .... hmmmmmmm

Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek

#10 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 17:09

Nie chcę, aby to zabrzmiało jako obrona księdza, bo za to należy się paka - jeśli faktycznie to był gwałt, a z całą pewnością usunięcie ze stanu kapłańskiego jeśli nie  był... Ale trzykrotnie - w różnym czasie - zwabiał, zamykał na klucz, rozbierał i gwałcił? Czy dobrze zrozumiałem? a ona za każdym razem była zaskoczona? Nie chciałbym jej urazić, ale tak sformułowane zdanie budzi nieco wątpliwości...

#11 ~aj waj~

~aj waj~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 19:27

Przecież ona była roztargniona, myślała, że to gra w ciuciubabkę.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 20:17

Nie chcę, aby to zabrzmiało jako obrona księdza, bo za to należy się paka - jeśli faktycznie to był gwałt, a z całą pewnością usunięcie ze stanu kapłańskiego jeśli nie  był... Ale trzykrotnie - w różnym czasie - zwabiał, zamykał na klucz, rozbierał i gwałcił? Czy dobrze zrozumiałem? a ona za każdym razem była zaskoczona? Nie chciałbym jej urazić, ale tak sformułowane zdanie budzi nieco wątpliwości...

małoletnią łatwo manewrować lub zagrozić piekłem.

Protestuję przeciwko usuwaniu ze stanu. Nie chcę by zaśmiecał stan bezkapłański.

#13 ~brzuchaty biskup~

~brzuchaty biskup~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 08:51

Na sztywną celę go. Przytulas :) 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 16:15

Był u mnie po kolei ie trzeba było go wykajstrować i jaja dla psa wyżucic

#15 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2018 - 22:35

Winę ponosi Biskup Pikus wraz z Rektotem seminarium, gdyż pozwolili na zaistnienie takiej sytuacji. Cóż za brak reakcji i zamiatanie pod dywan, przychodzi zapłacić wysoka cenę.

#16 ~buraczek ćwikłowy~

~buraczek ćwikłowy~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 13:29

To nie pierwszy dowód na to ze w diecezji drohiczyńskiej źle się dzieje. Lata bezkarności i ukrywania wystepkow księży musiały dac taki efekt.

#17 ~a gdyby tak...~

~a gdyby tak...~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2018 - 18:04

Da się słyszeć, że buraczek ćwikłowy robi z igły widły. Tak można rzec. Tyle dowodów ma na to,aż strach pomyśleć. A aż jest geniuszem z matematyki i umie mnożyć jeden przez zero, to mu wychodzi 10. Jeśli coś komuś zarzucasz to nie stosuj pustosłowia. To samo odnosi się do Piotra. Skąd Piotr wie, że zamiatali, proszę posługiwać się faktami, a nie pomówieniami. Każdy bierze za siebie odpowiedzialność. Ksiądz postąpił nagannie to poniesie odpowiednią karę.   

#18 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 12:13

ks. Marcin Łyczewski

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 15:41

Winę ponosi Biskup Pikus wraz z Rektotem seminarium, gdyż pozwolili na zaistnienie takiej sytuacji. Cóż za brak reakcji i zamiatanie pod dywan, przychodzi zapłacić wysoka cenę.

To poprzednik przez kilka lat kształtował go moralnie. Obecny tylko go wyświęcił i dał misję nawracania owieczek.

#20 ~Bebzol~

~Bebzol~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2018 - 20:14

Haha, 14-letnia "dziewczynka"..! I ksiądz ją "zwabiał" do pokoju.! Cukierkami?? Czy wy ludzie tak głupi jesteście i tak zaślepieni swoją nienawiścią do kościoła, że każdy shit łykacie...??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych