Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DIETA DUKANA

dukan dieta schudnąć waga odchudzanie

28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:15

chce przejść na dietę dukana. mam 166cm i ważę 69kg. uważacie, że ta dieta pomoże mi schudnąć 10kg?
bedzie efekt jojo ? próbował ktoś? proszę o jakieś rady :)

#2 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1672 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:31

Mocno konfliktowa dieta :) Z tego co wiem, moje 2 znajome odchudzały się tą dietą, cierpiały ostro bo jeść im się chciało bardzo, pochudły owszem, wcale nie tak dużo, ale efekt jojo niestety nastąpił.
A nie lepiej kupić sobie w aptece Goodbaye appetite /smakowe/? Kosztuje ok. 40 zeta. Ten preparat jest po prostu skuteczniejszy przy odchudzaniu. Nie będziesz czuć łaknienia :)

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:35

Mocno konfliktowa dieta :) Z tego co wiem, moje 2 znajome odchudzały się tą dietą, cierpiały ostro bo jeść im się chciało bardzo, pochudły owszem, wcale nie tak dużo, ale efekt jojo niestety nastąpił.
A nie lepiej kupić sobie w aptece Goodbaye appetite /smakowe/? Kosztuje ok. 40 zeta. Ten preparat jest po prostu skuteczniejszy przy odchudzaniu. Nie będziesz czuć łaknienia :)

ty w ogóle wiesz co to dieta dukana? :D

#4 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1672 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:36

No wyobraź sobie że wiem :D

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:38

a Ty co o niej myślisz?

#6 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1672 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:40

a Ty co o niej myślisz?

Napisałam wyżej. Poza tym nie muszę stosować diet, ale rozmawiam ze znajomymi o dietach.
Dobra, nie będę latać po wątkach, bo to nie ma sensu, pogadam jak nikogo nie będzie :)

Użytkownik zakładka edytował ten post 16 styczeń 2013 - 20:42

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:41

a Ty co o niej myślisz?

myślę, że na dłuższą metę nie da się jej stosować. a jak się przestaje to waga wraca.
moja znajoma waży więcej niż przed jej stosowaniem.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:42

Napisałam wyżej. Poza tym nie muszę stosować diet, ale rozmawiam ze znajomymi o dietach.

To nie było pytanie do ciebie

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:46

myślę, że na dłuższą metę nie da się jej stosować. a jak się przestaje to waga wraca.
moja znajoma waży więcej niż przed jej stosowaniem.

są podzielne zdania :( mój kolega stosował ją, schudł 25 kg, przytył 5kg.. nie wiem czy na zrzucenie 10kg jest sens jej stosowania.. kompletnie mam mam pojęcia.. czytałam wiele pozytywnych opinii no ale negatywne też były niestety..
dodam też, że ćwiczę, ale styl mojego życia nie bardzo pozwala mi na dietetyczne gotowanie.. może macie jakieś inne diety godne polecenia?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:49

Schudłam 15 kilo. Po przerwaniu przytyłam tylko 3 jedząc normalnie.
Jeśli ktoś podejdzie do tego powaznie i będzie co m-c robił badania kontrolne, bo dieta ta bardzo obciąża nerki i trzeba kontrolować - jak najbardziej polecam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 20:49

są podzielne zdania :( mój kolega stosował ją, schudł 25 kg, przytył 5kg.. nie wiem czy na zrzucenie 10kg jest sens jej stosowania.. kompletnie mam mam pojęcia.. czytałam wiele pozytywnych opinii no ale negatywne też były niestety..
dodam też, że ćwiczę, ale styl mojego życia nie bardzo pozwala mi na dietetyczne gotowanie.. może macie jakieś inne diety godne polecenia?

Jak chce schudnąć 2-3 kg po zimie to po prostu rezygnuję z pieczywa i słodyczy. Diety Dukana nigdy nie stosowałam, ale widziałam na co dzień jak stosowała ją moja koleżanka.
Osobiście nie dałabym rady, bo bardzo lubię owoce :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:17

jaja wysiadujecie w krzakach? czy czekacie na Godota, bo dieta was zero interesuje jak widać.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:19

to jakiś nowy wątek, jak nam siedlisko zła zamkną ? ;)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:22

to jakiś nowy wątek, jak nam siedlisko zła zamkną ? ;)

ciebie miśka miało wieczorkiem nie być to co tu węszysz? :angry:

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:27

ciebie miśka miało wieczorkiem nie być to co tu węszysz? :angry:

Kochanieńka, ja jestem zawsze i wszędzie. Nie mogę przegapić kolejnych wątków pobocznych. Uwielbiam was czytać przy tych swoich pralinkach z niespodzianką

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:42

Kochanieńka, ja jestem zawsze i wszędzie. Nie mogę przegapić kolejnych wątków pobocznych. Uwielbiam was czytać przy tych swoich pralinkach z niespodzianką

jak ty jesteś miśka to ja jestem Lady Di :D a ty mak co tak ślipisz jak sroka w gnat ;) badasz teren?

#17 McDonald

McDonald

Grafoman

• Użytkownicy
  • 2492 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:46

jak ty jesteś miśka to ja jestem Lady Di :D a ty mak co tak ślipisz jak sroka w gnat ;) badasz teren?

badam ^_^ i podczytuje was zza krzaków ;)

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:49

badam ^_^ i podczytuje was zza krzaków ;)

i to mi się podoba ta niby szczerość ;) tylko co ty widzisz jak masz oczy zasłonięte jakąś białą płachtą :D

#19 McDonald

McDonald

Grafoman

• Użytkownicy
  • 2492 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:52

i to mi się podoba ta niby szczerość ;) tylko co ty widzisz jak masz oczy zasłonięte jakąś białą płachtą :D

to rozwiąż białą płachtę z mych pięknych oczu ! :D :D :D

#20 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:54

to rozwiąż białą płachtę z mych pięknych oczu ! :D :D :D

ja Ci zaraz rozwiążę ;) i język mi się zaraz rozwiąże :P

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dukan, dieta, schudnąć, waga, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych