Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

DIETA DUKANA

dukan dieta schudnąć waga odchudzanie

28 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:54

to rozwiąż białą płachtę z mych pięknych oczu ! :D :D :D

nic z tego Twoja straż przyboczna może dać mi z liścia i co wtedy? :D Nie gadam z tymi co w parach chodzą ;)

#22 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 11785 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 21:57

nic z tego Twoja straż przyboczna może dać mi z liścia i co wtedy? :D Nie gadam z tymi co w parach chodzą ;)

i słusznie :D szkoda buźki ;) :D

dobra, żartuję. Mnie tu nie ma ;) zajmę się sobą :D

Użytkownik klaxa edytował ten post 16 styczeń 2013 - 22:01

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:01

no właśnie :D co to się porobiło, że z "obcymi" gośćmi chętniej " gadacie" jak z zalogowanymi ;) bawcie się grzecznie Ptaszęta :D

#24 McDonald

McDonald

Grafoman

• Użytkownicy
  • 2492 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:01

no cóż.... :D jedynie Ty mogłaś na tym co stracić :D a moja straż przyboczna zawsze w pogotowiu :wub:

#25 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:02

no właśnie :D co to się porobiło, że z "obcymi" gośćmi chętniej " gadacie" jak z zalogowanymi ;) bawcie się grzecznie Ptaszęta :D

zalogowanych aktualnie brak :D może dlatego ;)
Dobra, kurde, bo to lipa trochę, może ktoś faktycznie sobie temat założył, żeby się o diecie czegoś dowiedzieć, a my tu pitolimy jak potłuczeni :(

Użytkownik klaxa edytował ten post 16 styczeń 2013 - 22:05

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:06

zalogowanych aktualnie brak :D może dlatego ;)

ehhhh ...i niech tak zostanie ;) nie rozsadźcie tylko wątku, chętnie bym tu wróciła jutro ...może zalogowana :D

#27 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 16 styczeń 2013 - 22:14

ehhhh ...i niech tak zostanie ;) nie rozsadźcie tylko wątku, chętnie bym tu wróciła jutro ...może zalogowana :D

Może lepiej tam, bo nie wiem na ile to jest faktycznie czyjś temat, bo sobie go założył w celu pytań o dietę, a na ile po prostu założony przez kogoś "od nas" ;) . Jak czyjś to kaszana trochę tak się wciskać :D

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 13:00

nie polecam, wielu osobom sypie się zdrowie po tej diecie a jeśli już bardzo chcesz na nia przejsc to rób podstawowe badania często , typu morfologia
dieta monotonna nabiał, nabiał, nabiał i efekt jojo gwarantowany jak sie jej nie trzymasz do konca swoich dni

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2013 - 13:03

chce przejść na dietę dukana. mam 166cm i ważę 69kg. uważacie, że ta dieta pomoże mi schudnąć 10kg?
bedzie efekt jojo ? próbował ktoś? proszę o jakieś rady :)

schudnac schudniesz na bank ja schudlam ponad 10 kg ale mialam potem problemy zdrowotne :( i dalam sobie z nia spokoj i kilogramy powoli wrocily niestety
najlepsza dieta do jesc 5 malych posilkow dziennie o regularnych porach, zero slodyczy, ograniczyc weglowodany i cukry :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dukan, dieta, schudnąć, waga, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych