Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dieta kopenhaska

dieta odchudzanie

20 odpowiedzi w tym temacie

#1 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 11 czerwiec 2015 - 11:11

Czy ktoś z was stosował dietę kopenhaską ?

Mam parę kilko i chcę je jakoś zrzucić ale nie mam pomysłu jak.

#2 KaziokFas

KaziokFas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 17 czerwiec 2015 - 09:04

Czy ktoś z was stosował dietę kopenhaską ?

Mam parę kilko i chcę je jakoś zrzucić ale nie mam pomysłu jak.

Widziałem tą dietę, kilka osób podczas takiej diety także. Byli troszeczkę podenerwowani, mało ludzi może aż tyle wytrzyma c przy tej diecie. Jest strasznie . . . minimalistyczna. Moim zdaniem lepiej siegnąć do kuchni chińskiej i Japońskiej, do tego zacząć częściej wychodzić i ćwiczyć. Daje to lepsze efekty, kiedy mialem jeszcze patelnię do wooka to śiwetnie mi wychodziło trzymanie lini. Kurczak z warzywami smakuje świetnie i jest to bardzo mało kaloryczne. Ponieważ gotujemy wszystko na małej ilości oleju, poza tym smakuje idealnie. Bo smazymy mięso i na tym samym oleju zmażymy ryz. Nastepnie dodajemy do tego mięso i warzywa. Wszystko wychodzi smacznie i mało kalorycznie.

Po co się tak katować, dobierz odpowiednie posiłki.

Napisz mi jak wygląda twoj obiad, śniadanie i kolacja. Co pijasz i jadasz najczęściej.

To zobaczymy jak to wszystko na ciebie wplywa.

#3 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 19 czerwiec 2015 - 13:36

Śniadanie to jest kilka wariantów

Kiełbasa z musztardą albo parówki przypiekane z serem w mikrofalówce

do tego herbata albo coca cola

Na obiad to różnie, czasem są żeberka, czasem kurczak. Co się trafi to się trafi.

Na kolację to najczęściej jadam frytki, albo zamawiam coś z kfc.

Nie widzę w tym nic szczególnego.

#4 KaziokFas

KaziokFas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 21 czerwiec 2015 - 09:56

Na obiad to różnie, czasem są żeberka, czasem kurczak. Co się trafi to się trafi.

Ty tak na poważnie . . .

#5 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 10:08

Jestem głodny to jem, a w domu takie rzeczy są najczęściej co ja poradzę.

#6 kamila87

kamila87

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 czerwiec 2015 - 13:06

Ja sporo o tej diecie czytałam ,ale w mim przypadku nie mogę jej stosować.

#7 rachela27

rachela27

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 24 czerwiec 2015 - 01:01

Chłopie, zacznij od tego, że na śniadanie nie zjesz kiełbasy zapitej colą, a na kolację frytek lub śmieci z kfc to na pewno zrzucisz parę kilogramów bez problemu :)

#8 toporek

toporek

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 25 czerwiec 2015 - 11:51

czy to kolejna dieta cud?

polecam udać się do dietetyka, który dostosuje do Ciebie dietę. 

#9 KaziokFas

KaziokFas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 26 czerwiec 2015 - 10:26

No i to jest dobra myśl, nie wie m co ja tu mogę napisać . . . U dietetyka poznasz trochę . . . swoich złych nawyków. Moim zdaniem jest . . . wiele do zrobienia ale się da. Ja dzisiaj zjadłem tatara, do tego saąłtka owocowa z kiwi - arbuzem - pomarańcza - banan. Do tego wypiłem sobie szkalnę soku pomidorowego. Nie taki sklepowy, sam robię w wyciskarce.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2015 - 13:49

Jak dobry dietetyk to powinien pomóc, bo diet jest faktycznie sporo.Ja też się przymierzam po urlopie do jakiegoś podejść.

#11 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 09:03

Jak dobry dietetyk to powinien pomóc, bo diet jest faktycznie sporo.Ja też się przymierzam po urlopie do jakiegoś podejść.

Byłem u dietetyka, poweidział że warto zapisać się dodatkowow na siłownię. Albo przynajmniej zacząć uprawiać jakiś sport.

#12 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 02 lipiec 2015 - 09:05

No i to jest dobra myśl, nie wie m co ja tu mogę napisać . . . U dietetyka poznasz trochę . . . swoich złych nawyków. Moim zdaniem jest . . . wiele do zrobienia ale się da. Ja dzisiaj zjadłem tatara, do tego saąłtka owocowa z kiwi - arbuzem - pomarańcza - banan. Do tego wypiłem sobie szkalnę soku pomidorowego. Nie taki sklepowy, sam robię w wyciskarce.

A ile kosztuje taka wyciskarka? To się opłaca, soki w sklepie są po 4 złote.

Nie wiem czy jest warto kupować coś takiego.

#13 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2015 - 08:38

Ceny są bardzo zróżnicowane. Mogę polecić Berlingera za niecałe 500 zł.

Zaczęłabym od odstawienia coca-coli i zmianę menu na kolacje. Plus sport. Efekty szybko będzie widać. 

#14 KaziokFas

KaziokFas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:37

Ceny są różne slabsze modele masz za 500 złotych tach jak to napisała koleżanka. Możesz kupić coś lepszego w cenie za 1300 złotych, coś takiego jak hurom. hurom-hu-_wanhspn.jpg

Ale samo picie soków nie da tobie nic więcej jak energię. Musisz zacząć robić coś z sobą, siłownia jakiś sport. Będzie to bardzo dobrym pomysłem, a możesz przestać pić cocla colę i napoje gazowane. Zastąp je czymś innym.

#15 KaziokFas

KaziokFas

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 06 lipiec 2015 - 10:39

Ceny są różne slabsze modele masz za 500 złotych tach jak to napisała koleżanka. Możesz kupić coś lepszego w cenie za 1300 złotych, coś takiego jak hurom. hurom-hu-_wanhspn.jpg

Ale samo picie soków nie da tobie nic więcej jak energię. Musisz zacząć robić coś z sobą, siłownia jakiś sport. Będzie to bardzo dobrym pomysłem, a możesz przestać pić cocla colę i napoje gazowane. Zastąp je czymś innym.

Zapomniałem dodać, wiekszośc soków tańszych są po prostu mało "zdrowe". Musisz zwrócić na to uwagę, to bardzo ważne. Bo są one przesłodzone i pełne konserwantów by wytrzymały jak najdłóże.

#16 Grubinski

Grubinski

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 22 lipiec 2015 - 13:30

Tanie soki w więksozści nie są zdrowe . . .

#17 Gośka_niesamośka

Gośka_niesamośka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 lipiec 2015 - 13:57

Moja przyjaciółka prowadziła się przez dietę kopenhaską i miała różne nastroje, wcześniej będąc wulkanem energii po tej diecie (nie podczas) była dość apatyczna, skarżyła się na niechęć do uprawiania seksu - gdzie wcześniej uwielbiała "baraszkować" z mężem. Dlatego mam mieszane uczucie co do tej diety, jedni polecają, a drudzy tak jak moja przyjaciółka ma mieszane uczucia. Niby oczyszczona, ale również wyprana z energii. Także myślę, że radykalne zmiany nie są dobre dla organizmu. Konsekwencja to jest klucz ;). Pozdrawiam cieplutko

#18 ~Renka~

~Renka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 21:58

Ja chyba umarłabym z głodu :) Mój kolega stosował tą dietę i zrzucił szybko pare kg ale ja nie dałabym rady. Stosuję tabletki Be Slim 3, do tego jem mniej i więcej ćwiczę. Małymi kroczkami i do celu! :)

#19 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2015 - 22:48

Stosowałam tą dietę i owszem daje efekty ale równie szybko kilogramy wracają tak samo z dietą Dukana, ale odkąd zmieniłam nawyki żywieniowe, jem w sumie wszystko, ale staram się, żeby to były zdrowe posiłki, mniejsze a częściej, słodycze zamieniłam na owoce, orzechy i warzywa, colę na wodę i zieloną herbatę, staram się codziennie ruszać, chodzę na basen, jeżdżę na rowerze, wspomagam się również suplementem be slim 3, już straciłam 15kg, i czuję się rewelacyjnie, mam mnostwo energii i nie chodzę głodna jak to bywało na innych dietach

#20 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 10:59

Każda "cud dieta" kończy się efektem jojo :) Bo ileż czasu można się głodzić? Jesteśmy tylko ludźmi, a nie maszynami.

Polecam zbilansowaną dietę redukcyjną. Sport i cierpliwość. A waga sama zacznie spadać powoli. Wtedy skóra ma czas na wchłonięcie się. 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dieta, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych