Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Dieta pudełkowa

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 anitka1992

anitka1992

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 wrzesień 2017 - 09:30

Czy ktoś z Was korzystał z diety pudełkowej? Z oferty firmy Kredens Smaku korzystam już od dobrych paru lat. Jeszcze wtedy działali tylko w Suwałkach, a teraz Warszawa, Białystok, Olsztyn... Nic dziwnego, takich smaczności nigdzie nie jadłam :) Dieta dostosowana do moich potrzeb, a przy tym zdrowa i codziennie z dostawą do domu. Dla tych nieprzekonanych zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie  http://kredens-smaku.pl/catering-dietetyczny/. Ja polecam każdemu!

#2 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2017 - 11:02

Zachciało się komuś darmowej reklamy...

Czy ktoś z Was korzystał z diety pudełkowej? Z oferty firmy Kredens Smaku korzystam już od dobrych paru lat. Jeszcze wtedy działali tylko w Suwałkach, a teraz Warszawa, Białystok, Olsztyn... Nic dziwnego, takich smaczności nigdzie nie jadłam :) Dieta dostosowana do moich potrzeb, a przy tym zdrowa i codziennie z dostawą do domu. Dla tych nieprzekonanych zachęcam do zapoznania się z ofertą na stronie ...... Ja polecam każdemu!

#3 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 21:48

Dieta pudełkowa to świetna sprawa, która pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Zanim skorzystałam z cateringu Lunabox sama robiłam sobie codziennie wałówkę na cały dzień, ale stało się to po prostu meczące. Cenowo wychodzi niewiele drożej niż samodzielnie przygotowywane dania. 

#4 madzialenka666

madzialenka666

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 maj 2019 - 13:33

ja tam lubię https://powermeal.pl/

:)  

#5 martynka765123

martynka765123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 lipiec 2019 - 08:32

Ja korzystałam już z 3 na przestrzeni roku ;) Mega wygodna sprawa! ; ) Polecam sobie skorzystać z wyszukiwarki dietly.pl, można sobie wyszukiwać diety wedle swoich upodobań ;))

#6 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 15:26

Ja korzystałam już z 3 na przestrzeni roku 

Z trzech? Znaczy każda nic nie warta.

#7 martynka765123

martynka765123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 03 lipiec 2019 - 07:54

Z trzech? Znaczy każda nic nie warta

Zmieniałam z uwagi na to, że jest tyle ofert na rynku, że fajnie sobie popróbować a nie tylko z jednej korzystać ;) Polecam! :))

#8 ~Maria88~

~Maria88~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 17:26

Ja ze swojej strony polecam firmę Fitness Catering. Jestem na ich diecie od czterech miesięcy na diecie Zdrowe odchudzanie i co raz chętniej przeglądam się w lustrze i wchodzę na wagę, gdy widzę, że zbędnych kilogramów ubywa. I co ważne jedzenie od nich jest po prostu pyszne, posiłki zawsze świeże i zróżnicowane. Miło, że można również skorzystać z porad dietetyka, który bardzo mi pomógł gdy zastanawiałam się, na która dietę i jaką kaloryczność diety się zdecydować. Aha i jeszcze bardzo fajne rozwiązanie wprowadzili szczególnie przydatne w okresie urlopowym, gdyż bez problemu mogę sobie zmienić adres dostawy w na moim koncie.

#9 araven

araven

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 lipiec 2019 - 12:15

Od czasu do czasu można sobie pozwolić na taki catering, tu na stronie można sobie wybrać dowolną dietę z dowozem. Testowałam już kilka rodzajów takiej diety, sprawdza się przy odchudzaniu, albo jeżeli chcemy na przykład odstawić gluten na jakiś czas. Samodzielne ustalenie odpowiedniej diety nie jest łatwe, a przy takim cateringu nie trzeba się zastanawiać nad układaniem posiłków, to duży plus.

Użytkownik araven edytował ten post 19 lipiec 2019 - 12:15

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych