Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Dj na wesele

wesele muzyka dj zespół

25 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~anula~

~anula~
  • Goście

Napisano 06 maj 2016 - 09:30

Witam, szukam opinii na temat wynajęcia dj na weselu, wiem, że ludzie różnie reagują, to dużo tańsza opcja i po tym jak przeglądałam filmiki w sieci i czytałam opinie to ludzie sa bardzo zadowoleni, myślałam nad Playdjs, kilku dj, tam jest, mozna tez u nich zobaczyć filmiki. Co o tym myślicie, uważacie, ze dj sprawdza się na weselu? prosiłabym o wypowiedź osób, które były an weselu gdzie grał dj :) Pozdrawiam!

#2 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 07 maj 2016 - 20:14

Witam, szukam opinii na temat wynajęcia dj na weselu, wiem, że ludzie różnie reagują, to dużo tańsza opcja i po tym jak przeglądałam filmiki w sieci i czytałam opinie to ludzie sa bardzo zadowoleni, myślałam nad Playdjs, kilku dj, tam jest, mozna tez u nich zobaczyć filmiki. Co o tym myślicie, uważacie, ze dj sprawdza się na weselu? prosiłabym o wypowiedź osób, które były an weselu gdzie grał dj :) Pozdrawiam!

Witaj, ja tam lepiej wspominam wesela, na których grał dj. Na pewno unikniesz utworów granych na odpierdziel lub przyfałszowanych niekiedy już nie mówiąc o tych ich ciągłych przerwach. Jak tylko parkiet się zapełnia zaraz orkiestra gra "a teraz idziemy na jedznego...". U dj'a tego nie ma a poza tym może zagrać każdu utwór, który sobie zażyczysz. Ja dwa razy dobrze bawiłam się na weselu gdzie grał DJ Diversion - także polecam. Widziałam, że ma konto facebooku. Jak będę wychodziła za mąż na pewno skorzystam z jego usług :)

#3 MałgorzataKrzysiak

MałgorzataKrzysiak

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 19 maj 2016 - 18:30

Dj na weselu to dobra opcja, znam dj Tomka z Playdjs, super grał u znajomej, zabawy nie były jakieś staromodne i takie nachalne, ale z klasą no i karaoke tez było, to był hit wieczoru jeśli chodzi o zabawę z gośćmi :D

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2016 - 18:27

Dobrze znajomych podpytać, to zawsze wiarygodne źródło:)

#5 ~aśka~

~aśka~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2016 - 18:31

Widziałam materiał w pytaniu na śniadanie dj Wilkanowskiego od nich właśnie z Playdjs, polecam zobaczyć, pytanienasniadanie.tvp.pl/25849817/wodzirej-czy-konferansjer-wesele-doskonale

#6 Olek61o

Olek61o

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 grudzień 2016 - 13:44

dla mnie to jest bardzo super pomysł

#7 Magdena

Magdena

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 12:40

Świetny pomysł.

#8 ~Anetka_merka~

~Anetka_merka~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2017 - 05:15

Swego czasu też zajmowałam się organizowaniem wesela, ale u nas zamiast zespołu, zagrał DJ Darek z  playdjs - mogę go wam jak najbardziej polecić, bo uczestnicy bawili się znakomicie, a budżet studniówki nie padł od razu :D

#9 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 12:08

Lenka i Olek13 macie tyle pojęcia o prawdziwym dj co ja o wyprawach w kosmos :), jak ktoś nie ma pojecia o czym pisze, nie widział to niech się nie wypowiada i niech nie zaśmieca forum :)

#10 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 02 październik 2017 - 12:08

Lenka i Olek13 macie tyle pojęcia o prawdziwym dj co ja o wyprawach w kosmos :), jak ktoś nie ma pojecia o czym pisze, nie widział to niech się nie wypowiada i niech nie zaśmieca forum :)

#11 ~Becia~

~Becia~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2017 - 12:01

Korzystałam z usług Playdjs na swoim weselu, atmosfera jak i muzyka świetna, wręcz genialna, panowie wiedzą co robią!

#12 ~Lidka~

~Lidka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2017 - 10:41

Korzystałam z usług Playdjs na swoim weselu, atmosfera jak i muzyka świetna, wręcz genialna, panowie wiedzą co robią!

Zgadzam się w 100%, u mnie grał DJ Kuba, nigdy nie bawiłam się lepiej ;)

#13 ~Manerwka~

~Manerwka~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2018 - 13:54

Pamiętam jak organizowałam własne wesele, DJ dzien przed weselem stwierdził że jednak nie jest zainteresowany. Na całe szczęście udało nam sie spotkac Pana Macieja Wilkanowskiego - polecam bo macie pewnośc że sprawdzi się ;)

#14 ~Blankin~

~Blankin~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2018 - 10:36

U nas też zagrał DJ i sprawdził się doskonale, wybralismy Kubę z playdjs.pl - wypadł po prostu znakomicie, zdecydowanie mogę go wam polecić, sprawdzi się :)

#15 ~emilia290~

~emilia290~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:46

Bardzo wiele par decyduje się teraz na DJ, ale ja jednak pozostałam tradycyjna i wybrałam zespół NotoGramy z Warszawy, bo tam było wesele. Byliśmy zadowoleni z takiej decyzji, ponieważ goście bawili się świetnie. Repertuar był dobrany do każdej grupy wiekowej i przy wszystkim doskonale się bawiliśmy.

#16 ~Korinek22~

~Korinek22~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 10:29

Jeżeli nie chcesz przepłacać i wydawać za dużo kasy, to chyba najlepiej będzie zdecydować się na chłopaków z playdjs.pl, nieważne którego weźmiecie, mają bardzo przystępne ceny, a impreze tez umieją rozkręcic. U nas graj Kuba, ale wiem ze reszta tez daje rade.

#17 ~zzzz~

~zzzz~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2018 - 10:28

U mnie było tak, że nie chciałam tylko dj-a, ale również zespół. Ostatecznie poszłam na kompromis i wzięliśmy z mężem dja z wokalistką w duecie. Opłaciło się zdecydowanie. Kontakt do pana Marcina Ci zostawiam w soft-music.pl. Polecenie dostałam od koleżanki, która prowadzi agencję eventową i bardzo często z ich usług korzysta, więc już wiedziałam wcześniej, że będzie ok. Jeszcze nam podstawiali fotobudkę, dość fajną i dobrze zorganizowaną pod względem rozrywkowym. Wiem, że były do wyboru dekoracje światłem, czy dym, ale akurat nie musieliśmy stosować, bo sala była już nowoczesna. Fajni artyści, grają od ponad 20 lat chyba. Widać, że się znają i ogarniają w ciekawy sposób konkursy. Duża kreatywność w prowadzeniu weseliska i na pewno się nie zawiedziesz. Ja ten kontakt trzymam i daję każdemu znajomemu. Pozdrawiam.

#18 ~Zuza~

~Zuza~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 17:26

DJ Lenek to porażka przereklamowana Facet nie potrafi przebić się na weselu Nie posiada głosu dow.u czy też prezencji Nie potrafi zająć się gośćmi brak jakiejkolwiek organizacji gubi się na każdym kroku porostu tragedia i wstyd przed gośćmi Zdecydowanie odradzam i nie polecam

#19 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 17:36

Masz rację Zuza byłam na weselu gdzie grał i prowadził DJ Lenek kompletna klapa Reklamuje się że jest z Warszawy ale do Warszawy to mu trochę daleko Za 4000 zl za wesele to już coś trzeba pokazać a to jest kompletne beztalencie

#20 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2018 - 17:41

Tylko nie DJ Lenek też dałem się nabrać na jego reklamę w NECIE a tu klops jakich mało

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, muzyka, dj, zespół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych