Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Dj na wesele

wesele muzyka dj zespół

25 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mi23~

~Mi23~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 12:00

BYLE NIE DJ LENEK OPRÓCZ SZUMNEJ REKLAMY GOŚCIU NIC NIE REPREZENTUJE

#22 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 18:42

Popytajcie wśród znajomych. Moim zdaniem jest to bardzo dobre rozwiązanie w tej sytuacji.

Ktoś znów odpalił bota-idiotę. Śmierdziel forumowy.

#23 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:04

Nie wiem jak DJ nie miałam .Miałam zespół ale za to wodzirej to fajna sprawa. Nam polecono i zespół i wodzireja tam gdzie organizowaliśmy wesele w Kameliowym Zakątku w Bielsku. I bardzo jesteśmy z tego wyboru zadowoleni,wszyscy sie świetnie bawili do samego końca.Ogólnie przepiękne miejsce z dużą salą i miejscem do tańca. Bardzo miła obsługa i smaczne menu.Bardzo klimatyczne miejsce.

#24 ~Jagolet~

~Jagolet~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 22:09

Na moim weselu gra dj Maciej Wilkanowski. Najlepszy! Super fajny facet, wesoły, ale kulturalny, nie pozwalał sobie na żadne głupie żarty. Miał swój sprzęt, super dobraną pod gości muzę, fajnie prowadził oczepiny. 100% profesjonalizmu.

#25 ~Kopinem22~

~Kopinem22~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 11:29

Też gorąco polecam tego Pana, Maciej sprawdzi się na każdej imprezie na pewno nikt nie będzie zawiedziony ;)

#26 ~Kamil77~

~Kamil77~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 14:13

Dla mnie idealnym wyborem okazał się Adam Krajewski z AKMusic. Grał szeroki przekrój różnych gatunków muzycznych, wszyscy dobrze się bawili, wplatał w zabawę także swoje świetne kawałki.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, muzyka, dj, zespół

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych